Skocz do zawartości

Zdjęcie

Valtra A

117 odpowiedzi na ten temat

#21 Share lukas120

lukas120

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 742 postów

Napisany 30 kwiecień 2007 - 21:16

Valtra A może i tak być jak mówisz bo mi w porównaniu ciągników 120-130 km właśnie valtra wypadła ciekawiej od JD oczywiście mówię o widełkach cenowych jakie planowalem wydać

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Valtra A Dzisiaj, 15:34
  •  

#22 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 30 kwiecień 2007 - 21:36

Valtra A Wiesz lukas jak ja tu naczytam się o cenach w zachodniej Polsce-to aż zazdrość może brać (chociaż to akurat uczucie praktycznie obcym mi jest :lol: )-ja jako mieszkaniec pólnocno-wschodniej Polski przywykłem do tego,że wszelkie maszyny kosztują u nas drożej-nieważne czy nowe czy używane-i jak pytałem się o cenę Valtry to o mało nie wyskoczyłem z butów-chociaż i tak najlepszy był człowiek od Korbanków ;)

#23 Share lukas120

lukas120

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 742 postów

Napisany 30 kwiecień 2007 - 21:46

Valtra A a bo te małpy co maszyny sprzedają to chyba wszystko biorą pod uwagę gdzie sprzedają maszynę jakie gospodarstwa w rekonie i jakie ziemie i ile chłopy mają kasy niedługo to i cen się nieda porównać u mnie też korbanek wypadł naj taniej ale na początku bo później chcieli renegocjować cene i nieźle mnie wk... i się skończył handel

#24 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 30 kwiecień 2007 - 21:59

Valtra A Ba-nawet nazwisko biorą pod uwagę :lol:-parę razy miałem ubaw bo wzięto mnie za mego kuzyna -i próbowano wcisnąć mi np. ciągnik 250 KM pewnej firmy,Fendta (sporawego ;) ),Carriera (tego zresztą braciak kupił)

#25 Share krzysiu

krzysiu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 643 postów

Napisany 01 maj 2007 - 10:27

Valtra A zgadzam się z Jaro bo jak pisałem VALTRA A 75 standard za 140ty+VAT to już się kupi choćby JD 5720 z dużo lepszym wyposażeniem i możliwościami za ok 135tys+VAT i kucyków więcej, w kabinie rzeczywiście super jak na tę klasę to chyba najlepsza kabina w tej seri 5020 mam zastrzeżenia do jednej rzeczy ale o niej nie wspomnę hihi.

Edytowany przez tomek, 01 maj 2007 - 12:17.

#26 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 01 maj 2007 - 18:04

Valtra A Ja słyszałem, że cena A75 zaczyna się od 123 tys. zł + 22% VAT, a 140 tys. zł + 22% VAT to kosztuje A75 full-opcja.

#27 Share krzysiu

krzysiu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 643 postów

Napisany 02 maj 2007 - 08:20

Valtra A polecam zadzwonić ponownie do Paczkowa 061 81 58 644 bo mnie za normalne wyposażenie powiedzieli 140 i nic mniej a mniej to chyba że bez WOM albo jakiejś innej podstawy np HiShiwt albo bez błotników to dzięki za cene koło 120tys bez zaczepów , błotników sprzęgła HiShiwt, wycieraczki ze spryskiwaczem, roboczego oświetlenia, układ hamulców pnełmatycznych też brak, hakowych końcówek, bez obciążnikó i na przodzie i na tyle, do mnie to podstawy by nie było

#28 Share lukas120

lukas120

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 742 postów

Napisany 02 maj 2007 - 13:59

Valtra A O cenie ciągnika to proponuję porozmawiać z lokalnym przedstawicielem handlowym Valtry bo u takiego gościa na bank będzie taniej bo tak np było z zetorem znajomego w TORAL Gostyń kupił taniej niż w Kaliszu!!!

#29 Share krzysiu

krzysiu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 643 postów

Napisany 02 maj 2007 - 20:36

Valtra A to ja taką polityke delerów i sprzedaży omijam z daleka np. rozmawiam z Krone i dał dobrą cene a Pottingera deler się droży to nie prosze się choćbym np wolał Pottinger tylko biorę w innej firmie tak odrzuciłem Clasa zgrabiare za polityke delera w Mroczeńu i Kverneland całkowicie niedotępnego delrera mam w pobliżu to omijam z daleka bo dziś jest konkurencja i to jest najważniejsze hih

#30 Share lukas120

lukas120

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 742 postów

Napisany 03 maj 2007 - 09:25

Valtra A tak robi wiele firm po to żeby istniały punkty dilerskie bo są im potrzebne

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share krzysiu

krzysiu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 643 postów

Napisany 06 maj 2007 - 08:43

Valtra A zgodzę się z tym tylko jak rozmawiałem z centralą DF to powiedzieli 3 delerów na mój teren i przybliżoną cene i mało się pomylili a VALTRA nic nie wspominała o przedstawicielach tylko oni mi dali oferte nie będe się prosił o upust powiedziałem jake marki biorę pod uwage że JD, Valtra lub DF czyli raczej chcieli sprzedać swój ciągnik a cene nie dostałem rewelacyjną mnie się podobają ciągniki Valtry tylko bez całej serii A

#32 Share MarcinBelarus

MarcinBelarus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja. <br /><br />Zapraszam wszystkich uzytkowników z okolic Włocławka, torunia, Brodnicy i okolic na prv ! ;)

Napisany 06 maj 2007 - 22:23

Valtra A Dzisiaj na targach w Krusyznie miałem okazje być przy stoisku Valtry aby ugadać cene co do konkretnego wyposażenia. Chciałbym coś takiego kupic i tak: Valtra A 95, 98 KM i 2270obr/min z pełnym wyposażeniem (klimatyzacja, radio, AutoControl, TUZ itd.) wyniosło by jakies 160tys Brutto. Jest to dobra cena jak za taki ciągnik. Przejechałem się i bardzo pozytywnie mnie rozczarowała :blink: Wszystko pod reką i myśle ze wart tych pieniedzy.

Pozdrawiam.
Technika Rolnicza! (.pl)

#33 Share mateus2222

mateus2222

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 06 maj 2007 - 22:46

Valtra A cześć czy macie może adresy stron internetowych dealerów Valtry??

#34 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 07 maj 2007 - 07:11

Valtra A

Dzisiaj na targach w Krusyznie miałem okazje być przy stoisku Valtry aby ugadać cene co do konkretnego wyposażenia. Chciałbym coś takiego kupic i tak: Valtra A 95, 98 KM i 2270obr/min z pełnym wyposażeniem (klimatyzacja, radio, AutoControl, TUZ itd.) wyniosło by jakies 160tys Brutto. Jest to dobra cena jak za taki ciągnik. Przejechałem się i bardzo pozytywnie mnie rozczarowała :blink: Wszystko pod reką i myśle ze wart tych pieniedzy.
Pozdrawiam.

Stary-Valtra tak potaniała ?-nie chce mi się wierzyć-za taką Valtrę tyle,że słabiej wyposażoną w 2005 r chcieli odemnie 178 tys (jak coś to służę ofertą-i nie była to cena do zbytniej negocjacji)

#35 Share kamil41

kamil41

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1654 postów

Napisany 07 maj 2007 - 13:17

Valtra A ta cena może netto

#36 Share lukas120

lukas120

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 742 postów

Napisany 08 maj 2007 - 11:51

Valtra A pierwszy bum związany z SPO minał to i wszystkie ciągniki ztaniały

#37 Share xsc

xsc

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 826 postów

Napisany 08 maj 2007 - 18:15

Valtra A moze tyle kosztuje A75
Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

#38 Share Arni

Arni

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1234 postów

Napisany 09 maj 2007 - 18:27

Valtra A Dobrze, że założyłem ten temat bo bardzo się rozwinął, a myślałem że nie przejdzie. :blink:
17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

#39 Share lukas120

lukas120

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 742 postów

Napisany 09 maj 2007 - 20:12

Valtra A valtra staje się popularniejsza :blink: :D :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share krzysiu

krzysiu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 643 postów

Napisany 20 czerwiec 2007 - 21:56

Valtra A powiem wam że do dziś myślałem że Valtra jest bardziej bezawaryjna niż JD a tu serie A 95 ma mój znajomy dwie takie i w 3 latka zrobił po 4tys mth i dosyć żeczy siadło i nie chwali tak mocno przede wszystkim sprzęgło wysiada i zwolnice na przodzie i mają usterek doysć przykro mi to powiedzieć ale żeby taki sprzęt i przy 4tys robić dwa razy sprzęgło.