Skocz do zawartości

Zdjęcie

zatrudnić pracownika i opłacać mu KRUS. czy to możliwe?

24 odpowiedzi na ten temat

#21 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 16 lipiec 2009 - 15:29

Ale trochę tak strach jest szukać takiej pracy bo niektórzy biorą takie coś na żarty.Bo myślą ze jak miastowy to len i jaja sobie z rolników robi.

Wiesz, ja myślę o ludziach poważnie i gdyby była praca i taki ktoś jak Ty chciał by robić nie było by problemu.Co do reszty można się dogadać <_<

Znam lepka(mieszka we wsi, jednak zachowuje się jak miastowy) do 18roku życia kozaczył, że jak będzie pełnoletni to pokaże rodzicom jaki to on nie jest i jak się kasę robi, to mu ojecic załatwił prace w Niemczech, kozak "pracował" tam całe 3 tyg. Pracował jest specjalnie w "" bo jego praca wyglądała tak, że on za cały dzień zerwał 10kg. truskawek gdzie reszta ludzików zrywała po 200kg. Szef się wkurzył i go wywalił.

Honda - The Power of Dreams :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
zatrudnić pracownika i opłacać mu KRUS. czy to możliwe? Dzisiaj, 03:50
  •  

#22 Share Rafalek

Rafalek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 16 lipiec 2009 - 16:00

zatrudnić pracownika i opłacać mu KRUS. czy to możliwe? hehe to dobry:D ja pierwsza prace miałem właśnie na wsi,tam wielu rzeczy sie nauczyłem.Potem trochę handel na targach,praca w magazynach i ostatnia to budowa piecy kaflowych ze zdunem.Bo na moim osiedlu jeszcze piece sa nie ma CO. A no można by sie dogadać,tylko jak by bylo gdzies daleko no to troszke nie zbyt bo sama podroż by zajęła troche czasu wiec tak na weekend bysie nie opłacało.Tylko taka praca dla mnie nie byla by tylko praca,bo ja lubie przebywac na wsi,kiedys w jakims poscie pisalem ze jest moim marzeniem wgl miec gospodarke albo pracowac na niej.

#23 Share aster453

aster453

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 727 postów

Napisany 18 czerwiec 2015 - 19:07

Zastanawiam się co powinienem zrobić chciałbym zatrudnić pracownika w gospodarstwie rolnym. Sam jestem na vacie i pracuje (ZUS). Jednak praca wymaga zatrudnienia pracownika (pomoc przy krowach), zastawiam się jak to najlepiej zrobić czy są na to jakieś środki unijne, etc. czy mi się opłaca ? 

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share bopietras

bopietras

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 30 listopad 2015 - 11:00

Witam.

Podpinam się pod temat, czy wie ktoś może jak zatrudnić pracownika z Ukrainy bo mam taka możliwośc?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share jaro86

jaro86

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 423 postów
  • Zainteresowania:motoryzajca, sport

Napisany 28 luty 2016 - 19:02

Witam,

Kolego i zatrudniłeś tego pracownika z Ukrainy? Bo chciałbym się dowiedzieć jak to jest ze składkami za takiego pracownika. Dokładnie chodzi o umowę o dzieło lub zlecenie