Skocz do zawartości

Zdjęcie

Podnosnik -schemat elektryczny EHR fendt 612LSA

45 odpowiedzi na ten temat

#41 Share Grzesiex

Grzesiex

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 137 postów

Napisany 30 maj 2012 - 19:03

Podnosnik -schemat elektryczny EHR fendt 612LSA

Wiem, że informacji strasznie mało, ale może ktoś się pokusi o określenie kosztów naprawy jeśli wziąć pod uwagę najgorszy przypadek.

10tys pln.
Może jakieś konkretniejsze informacje?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Podnosnik -schemat elektryczny EHR fendt 612LSA Dzisiaj, 09:04
  •  

#42 Share aksell

aksell

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 30 maj 2012 - 20:16

Podnosnik -schemat elektryczny EHR fendt 612LSA A co się będzie zawierało w tych 10 tys. pln? Czy to cena np. sterownika EHRu?
W jaki sposób w ogóle odczytać kod błędu na podstawie migania diody?

Edit:

Ciągnik o którym pisałem kupiony, teraz trzeba rozwiązać problem z tym EHRem. Miga kod 33 (czyli za niskie napięcie), ale po 3 lub 4 mignięciach zaczyna migać na przemian kod 33 oraz 31, a po paru razach już tylko 31 miga. Mogę prosić o jakąś podpowiedź co to za kod?

Edytowany przez aksell, 10 czerwiec 2012 - 14:02.

#43 Share marekfendt

marekfendt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisany 27 sierpień 2013 - 15:28

Podnosnik -schemat elektryczny EHR fendt 612LSA Witam mam fendta 515c i dzis wystąpił problem z podnośnikiem błąd 8.3.1.5 świeci się kontrolka od awari i strzałka w Dul tak jak by miał opuszczać. Co to może być?

dodam ze jak stylu te wajche przekrence to strzałka gaśnie i może sterować podnośnikiem mechanicznie wajcha koło siedzenia

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#44 Share JD1052

JD1052

Slůnzok

• Members
  • PipPipPip
  • 1192 postów

Napisany 27 sierpień 2013 - 16:12

Podnosnik -schemat elektryczny EHR fendt 612LSA Sprawa banalna, świeci ci strzałka w dół bo któryś z przycisków od opuszczania na błotnikach ma zwarcie i temu to całe zamieszanie, wymień uszkodzony przycisk i po sprawie. A czemu sie dziwisz że jak przełaczysz na mechanika to strzałka gaśnie, przecierz wtedy odcinasz zasilanie EHRu więc sie tak dzieje i nie ma innej opcji...

#45 Share marekfendt

marekfendt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisany 27 sierpień 2013 - 16:46

Podnosnik -schemat elektryczny EHR fendt 612LSA Ok zaraz to sprawdzę i napisze jak się sprawa przedstawia

Jd masz u mnie flaszke;) problem rozwiązany na blotniku właśnie mam jeden przełącznik który ma pęknie ta gumkę i kurz i woda się do niego dostaje. Dzięki wielkie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#46 Share patryk0913

patryk0913

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 31 marzec 2014 - 19:35

Podnosnik -schemat elektryczny EHR fendt 612LSA Witam, mam Fendt-a 311 lsa turbomatic 89r i mam problem z EHR, a mianowicie nie chce mi opuszczać do dołu tuza tylko mryga szybko pomarańczowa lampka :/ do góry jest wszystko w porządku podnosi i podczas podnoszenia świeci się czerwona lampka :) mogę dodać że na tuzie mam obciążenie.. a EHR 3 to chyba jest , z góry dzięki za odpowiedź :) pzdr