Skocz do zawartości

Zdjęcie

poszukuję posiadaczy mf 525

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Share anna

anna

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 05 lipiec 2009 - 20:08

poszukuję posiadaczy mf 525 bardzo mi zależy na kontakcie z osoba, która posiada kombajn zbożowy MF 525 ; najlepiej z woj. lubelskiego, ale nie tylko. Oto mój nr gg 2283107

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
poszukuję posiadaczy mf 525 Dzisiaj, 22:51
  •  

#2 Share Maxmarcinex

Maxmarcinex

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 28 lipiec 2009 - 21:22

poszukuję posiadaczy mf 525 Witam
co byś chciała wiedzieć ja co prawda jestem nowy, uzytkownikiem podobnego kombajnu bo MF 530 ale to prawie to samo i chętnie pomogę w miare swoich możliwości jestem z lubelskiego jak coś to pisz

#3 Share anna

anna

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 06 sierpień 2009 - 19:38

poszukuję posiadaczy mf 525 poprzednie problemy mam już rozwiązane, a dziś zepsuła mi się pompa :( może ktoś ma namiary na sprzedawców pomp do kombajnów, a w szczególności chodzi mi o MF 525 ????

#4 Share wsiok

wsiok

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 182 postów

Napisany 20 czerwiec 2010 - 16:14

poszukuję posiadaczy mf 525 jak się spisują te kombajny 530 , 525 jak z dostępem do części i wydajnością. Czy często się psują Pozdrawiam

#5 Share Melis

Melis

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 18 maj 2011 - 09:02

poszukuję posiadaczy mf 525 Witam!

Czy woda w ukladzie chłodzenia jest mocno mieszana?

Dziwi mnie to że po odkręceniu korka wlewu jest maly "chaos" w niej- tak ma być?
Po zdjęciu paska popy wody spokój...

Węże ciepłe, chłodnica czysta itp.

(model 525)

Pozdrawiam!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share reno82

reno82

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 22 lipiec 2011 - 22:15

poszukuję posiadaczy mf 525 Ja mam MF 520 i u mnie tez ta woda w chłodnicy buzuje ,ogólnie kombajn jest ok ,poza przystawka do kosy czyli słynną przekładnią która często się psuje ,może gdyby mniej chwastów rosło było by lepiej

#7 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 22 lipiec 2011 - 23:39

poszukuję posiadaczy mf 525 ja tydzień temu byłem w miejscowości Wysokie albo dokładnie Dragany 24a tel604 909 502 , widziałem tam kilka mf 525 520 i innych w ciul tam jest, niektóre kompletne, jest to kilka km od kraśnika w stronę krasnegostawu , ale uprzedzam gość jest troche drogi ale idzie ztargować na ludzkie pieniądze
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

#8 Share malkor429

malkor429

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 84 postów

Napisany 09 sierpień 2011 - 20:14

poszukuję posiadaczy mf 525 Anno,polecam Dragany k.Wysokiego(lubelskie),Modliborzyce(za Janowem Lubelskim),ale będzie bolało!

#9 Share zolwik129

zolwik129

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 14 marzec 2012 - 13:57

poszukuję posiadaczy mf 525 Witam koledzy ja troche poza tematem i trochę po czasie ale odpowiadając na pytanie kolegi o opinie na temat kombajnów mf 520i innych mam jak najlepsze zdanie. Uzytkowałem juz do tej pory 3 takie kombajny i musze powiedziec ze poza brzydkim wyglądem technologicznie sa to najlepsze kombanjny. Właściwie beawaryjne z bardzo dobrymi silnikami i bardzo dużą wydajnością. Polecam modele 530 i następne bo one mają zwężone podsiewacze a szerokość wytrząsaczy jest bez z zmian. Maszyny te mają prrekładnie na zmianę obrotów cepów co swietnie sprawdza sie z koszeniu rzepaku. Zaden kombajn nie kosi tak ładnie rzepaku jak MF a to dzieki bardzo małym obrotom cepów. Czesci są ogólnie dostępne paski łożyska itp. A jezeli chodzi o wadliwe napędy kosy -przekładnie shumachera to wystarczy dbac zeby był w niej olej i kosa oraz bagnety były w dobrym stanie i sprawuje sie rewelacyjnie. Zreszta jak sami widzicie teraz wszystkie nowe kombajny sa na takiej przekładni. Nieprawdą jest ze kombajn grzęznie -angole i to przemyslemi i jak sami wieceie silnik wazy mniej niz np 3 tony pszenicy. Wiec silnik z przodu nie jest problemem. Minusem jest hałas ale innych brak.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share tomasinho09

tomasinho09

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 04 maj 2014 - 16:34

poszukuję posiadaczy mf 525 Jakie one brzydkie. Wujek miał do niedawna MF620. Wyglądem MF 620 i pochodne biją polskie Bizony na głowę...