Skocz do zawartości

Zdjęcie

Brona - wymiana\klepanie broniakow

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Krzywencjusz

Krzywencjusz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 13 kwiecień 2007 - 21:44

Brona - wymiana\klepanie broniakow Witam
Mam problem. Otoz zeby przy bronie ciezkiej strasznie sie juz zdarly zeby. Musze je wymienic. Nie wiem jakiego rzedu bedzie to koszt, moze wy wiecie? Widzialem w ofercie grene takie zagiete zeby, zastanawiam sie czy takich nie zalozyc, napewno agresywniej pracuja, ale czy warto bo z tego co pamietam byly sporo drozsze Moze wy wymienialiscie zeby? Robiliscie to samemu czy zleciscie kowalowi. Slyszalem rowniez ze niektorzy kowale\rzemieslnicy klepia broniaki. Moze to jest jakas alternatywa dla wymniany na nowe? Z gory dziekuje za wszelkie opinie i sugestie.
Kto nie ryzykuje ten nie pija szampana!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Brona - wymiana\klepanie broniakow Dzisiaj, 09:32
  •  

#2 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
  • Zainteresowania:Motocykle- choppery,
    radiokomunikacja cb i kf,
    broń palna

Napisany 14 kwiecień 2007 - 10:07

Brona - wymiana\klepanie broniakow Kilka lat temu klepałem zęby do brony, ale po 4 sezonach i tak nadają się na wymiane. A pracy przy tym klepaniu było cały dzień :wacko:. Tez zastanawiam się nad wymianą i musze poszukać najlepszej oferty. Jeszcze nie wiem, ale chyba sam to będę robił. Stare to niektóre będzie cieżko odkręcić bo gwinty są mocno zapieczone :P. Będzie trzeba poodcinać je.

#3 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 14 kwiecień 2007 - 14:14

Brona - wymiana\klepanie broniakow przed zniwami 2006 wymienilismy 5 przednich bron (ciezkich), bo byly zdarte zeby i kupilismy polskie brony po 400zl za sztuke no i niestety po 1 bronowaniu przednie zeby sie powyginaly, po calej jesien juz wszyskie byly wygiete, czesc zebow nam wymienili a czesc prostowalismy na cieplo i teraz juz wiem ze nie warto oszczedzac, w tylu mam jeszcze nie wymienione i zeby sa starte a nie powyginane. maja inny ksztalt (sa okragle) i widac z lepszej stali
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Spike

Spike

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 28 kwiecień 2007 - 14:55

Brona - wymiana\klepanie broniakow W tym roku wymieniałem wszystkie noże w bronie maschio HB 3m koszt wraz z kurierem wyniósł mnie 700zł. Dodam że są to oryginalne twarde włoskie noże nie równają się do polskich podróbek.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6302 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 30 kwiecień 2007 - 22:20

Brona - wymiana\klepanie broniakow Co do samych zębów to w grene mieli kute po 5,25 a zwykle po cztery cos. Te kute to wlasnie takie podgięte.
My swoje wyklepaliśmy i na kilka lat spokój będzie, kumpel też klepał u nas ale on hartował - ciekaw jestem jak mu się bronuje.
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke