Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki rozrzutnik do 10 tys.??

12 odpowiedzi na ten temat

#1 Share jd3

jd3

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo motoryzacja

Napisany 02 lipiec 2009 - 07:46

Jaki rozrzutnik do 10 tys.?? Jaki rozrzutnik wybrać do 10 tys? Bedzie wspołpracował z c-330 i 3512. Na co patrzec przy kupnie rozrzutnika??? :D
Jest jedna rzecz czym Polska moze sie pochwalic - to ciagniki marki Ursus

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki rozrzutnik do 10 tys.?? Dzisiaj, 15:55
  •  

#2 Share mickas092

mickas092

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2205 postów
  • Zainteresowania:Szeroko pojęte rolnictwo ;)

Napisany 02 lipiec 2009 - 10:34

Jaki rozrzutnik do 10 tys.?? Do tej ceny to pewnie uzywany??

#3 Share pawel321654

pawel321654

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 324 postów

Napisany 02 lipiec 2009 - 11:26

Jaki rozrzutnik do 10 tys.?? u mnie z c330 chodzi rozrzutnik 3 tonowy i to jest chyba jak na niego maks @mickas092 domyśl się za 10 tys nowy rozrzutnik, za drugie tyle to może i tak.

na pewno musisz zwrócić uwagę jakie są burty, łańcuchy, czy bardzo pordzewiały itd :D

#4 Share jd3

jd3

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 02 lipiec 2009 - 12:28

Jaki rozrzutnik do 10 tys.?? Raczej uzywany bo za 10 tysi to nowego nie kupie, albo kupie jakis cienki co zaraz sie połamie

#5 Share Belarusik

Belarusik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 311 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacjia Rolnictwa,Motoryzacja,polityka

Napisany 02 lipiec 2009 - 12:30

Jaki rozrzutnik do 10 tys.?? Napewno trzeba patrzyć na podłogę w jakim jest stanie,łańcuchy od taśmy,koła zebate,burty,opony no i ogólnie jego wygląd :D
Wyznaje jedna zasade taką że nie ma zasad

#6 Share arek92

arek92

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów

Napisany 02 lipiec 2009 - 12:55

Jaki rozrzutnik do 10 tys.?? Za 10 tyś to można w dobrym stanie kupić 3,5 tonowy na jednej osi lub 4 tonowy na 2 osiach bo chyba większy nie potrzebny.

#7 Share arek116

arek116

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 222 postów

Napisany 02 lipiec 2009 - 18:07

Jaki rozrzutnik do 10 tys.?? ja mam tandema 6t i chodzi z nim c360 nie wiem czy 3512 da z nim radę a za tą kwotę jaką dysponujesz kupisz na prawdę w dobrym stanie. należy zwracać na stan łożysk na adapterze oraz czy te wały nie są zgięte czy łapek nie brakuje. stan opon, co najważniejsze jeśli chodzi o tandema czy osie nie są rozjechane. stan podłogi oraz boków, i czy smarowniki są sprawne bo jak na moje to może świadczyć o tym jak dbano o niego. stan listw oraz łańcuchów i ogólnie stan wizualny.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share jd3

jd3

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 10 lipiec 2009 - 06:41

Jaki rozrzutnik do 10 tys.?? Witam
Kupiłem nowy rozrzutnik za 11. tys. ładowność 2,5 tony. Ale dzieki za informacje. pozdrawiam

#9 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 10 lipiec 2009 - 06:50

Jaki rozrzutnik do 10 tys.?? no i jak się sprawuje, jak z jakością farby? no i najważniejsze ile tak naprawde ten rozrzutnik ma ładowności bo to każdy co innego podaje, mógłbyś zmierzyć długość burty od przedniej ściany do końca do ramy od adaptera?

#10 Share jd3

jd3

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 10 lipiec 2009 - 12:23

Jaki rozrzutnik do 10 tys.?? Długośc to 4,00m. Sprawuje sie dobrze nic nie trzeszczy i nic sie nie wygina. Lakier też dobrze sie trzyma. Ładownosci ma 2,5 tony ale wiozłem 3,5 tony i nic sie nie działo

#11 Share Lesssiu007

Lesssiu007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 394 postów

Napisany 30 styczeń 2012 - 20:55

Jaki rozrzutnik do 10 tys.?? Witam Postanowiłem Odświezyć ten temat ponieważ szykuje sie do zakupu rozrzutnika i zastanawiam sie nad nowym. I znalazłem na allegro firme która sprzedaje take 4t. Cena jest 11 500 zł można zamówić do tego podwójne listwy na podłodze i adapter ślimakowy no wiadomo za to trzeba dopłacić ale to nie o to mi chodzi tylko o jakoś tych rozrzutników może ktoś wie coś o nich. Linku nie moge skopiowac bo coś mi blokuje :( Pozdrawiam :)

#12 Share gadek5228

gadek5228

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów
  • Zainteresowania:Ogólnie rolnictwo :D Nagrywanie i montaż filmów na YT. Rolnictwo jest moją pasją,którą chcę ciągle rozwijać ;) Strona Agrofoto.pl pozwala mi na to. Dziękuję:)

Napisany 31 styczeń 2012 - 18:43

Jaki rozrzutnik do 10 tys.?? Może chodzi ci o ten http://allegro.pl/ro...2066871339.html :) Za ta cenę nowy 4t to naprawde myślę dobra cena,nowy to zawsze nowy,jak kupisz używany to nigdy nie wiadomo co ktoś z nim robił,chyba ze kupisz od znajomego,więc zawsze wziąść lepiej ten,widać że w miare dobrze wykonany..

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13 Share Lesssiu007

Lesssiu007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 394 postów

Napisany 31 styczeń 2012 - 20:10

Jaki rozrzutnik do 10 tys.??

Może chodzi ci o ten http://allegro.pl/ro...2066871339.html :) Za ta cenę nowy 4t to naprawde myślę dobra cena,nowy to zawsze nowy,jak kupisz używany to nigdy nie wiadomo co ktoś z nim robił,chyba ze kupisz od znajomego,więc zawsze wziąść lepiej ten,widać że w miare dobrze wykonany..

No właśnie o ten mi chodziło. Wydaje sie dobrze zbudowany i cena jest fajna :) Mysle że te podwóje listwy beda lepsze niż pojedyńcze bo w wiekszych rozrzutnikach takie robia, i adapter ślimakowy powinien lepiej wyrzucać. :)