Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przyczepy rolnicze Wielton Agro z Wielunia

206 odpowiedzi na ten temat

#141 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 01 luty 2010 - 14:40

Przyczepy rolnicze Wielton Agro z Wielunia Ciekawe jakie ceny zaproponują. :) O ile przyczepy już produkowali wcześniej, o tyle rozrzutniki i beczkowozy, to zupełna nowość. Nasuwa się dużo pytań, na które odpowie rynek i czas. :) Póki co się nie rozwodzę, poczekam i wtedy napisze. Dodany obrazek

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Przyczepa sztywna IFA HL 6102

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe IFA
  • 15000.00 PLN
  • 29 gru 2016
Przyczepa wywrotka Brandys Panav 17.13

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe Brandys
  • 20000.00 PLN
  • 29 gru 2016
www.zychar.pl Producent burt do przyczep, akcesoria rolnicze

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Pozostałe przyczepy
  • PLN
  • 12 lut 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Przyczepy rolnicze Wielton Agro z Wielunia Dzisiaj, 19:03
  •  

#142 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 01 luty 2010 - 16:45

Przyczepy rolnicze Wielton Agro z Wielunia O to jednak trzeba się wybrać na Agropremiery. Tylko muszę autko sklecić do tego czasu. :)

#143 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, militaria, off-road

Napisany 01 luty 2010 - 17:16

Przyczepy rolnicze Wielton Agro z Wielunia Ja to już się zdjęć nie mogę doczekać :)
Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

#144 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 01 luty 2010 - 17:30

Przyczepy rolnicze Wielton Agro z Wielunia Napewno porobie, zresztą tak szybciej dostaniesz na maila. Zaskoczyli mnie. Ale kryzys przydusił a widzieli że rolnicy dostają zwroty na maszyny to się za rolnictwo wzieli.

#145 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów

Napisany 01 luty 2010 - 20:02

Przyczepy rolnicze Wielton Agro z Wielunia Z tego co pamiętam to jak kupowaliśmy kurtynę od nich w 2007 roku to już w tedy były plany wejścia na rynek maszyn rolniczych tyle tylko, że mieli zbyt duże obciążenie linii produkcyjnych i dlatego odwlekli to w czasie. Tak samo Zasław, tyle, ze oni coś się ociągają z premierą, może też na najbliższych pokazach coś zaprezentują. Ale ciekawe czy beczka będzie w firmowym żółtym kolorze :) :) :) :)
Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

#146 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 01 luty 2010 - 20:40

Przyczepy rolnicze Wielton Agro z Wielunia Żółty kolor to jakby ich kolor "fabryczny" tak jak błękit Lemkena. Dodany obrazek Co z tego jako jednym wożeniu pulpy będzie w centki. Dodany obrazek

#147 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 01 luty 2010 - 21:41

Przyczepy rolnicze Wielton Agro z Wielunia Veenhuis też jest żółty-co kompletnie nie przeszkadza być w porządku beczką Dodany obrazek .

#148 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 01 luty 2010 - 21:54

Przyczepy rolnicze Wielton Agro z Wielunia Dla mnie to beczka może być nawet w kolorze zawartości, byleby spełniała dwie funkcje: dobrze i tanio. Dodany obrazek

#149 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 01 luty 2010 - 21:56

Przyczepy rolnicze Wielton Agro z Wielunia Pewnie z jakiegoś Hardoxa zrobią że będzie niezniszczalna :) A dobrze że się tak prężnie rozwijają i cena jest przystępna a jakość bardzo dobra.

#150 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 01 luty 2010 - 21:57

Przyczepy rolnicze Wielton Agro z Wielunia Tanie i dobre to jest tylko wino marki "Wino"-bo jest dobre i tanie...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#151 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 01 luty 2010 - 21:58

Przyczepy rolnicze Wielton Agro z Wielunia Heh jak tak dalej pójdzie, to wszelka logistyka w gosp. będzie obsługiwana przez maszyny z logo Wielbłąda :) (W końcu tylko 13km do samej fabryki mam :) )

Honda - The Power of Dreams :)

#152 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 01 luty 2010 - 22:09

Przyczepy rolnicze Wielton Agro z Wielunia Niekoniecznie jeśli MT i pronar polepszą się by konkurować z Wieltonem to nie zdominują rynku.

#153 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 01 luty 2010 - 22:10

Przyczepy rolnicze Wielton Agro z Wielunia @lysyrolnik
To powinieneś sam gorące niusy przekazywać. :) Jakieś tajne wyprawy z aparatem... Dodany obrazek

@dawidg2
Pronar musiałby sporo zmienić, przez co cena by wzrosła, więc... ludzie wybraliby by produkt lepszy, a nie wiele droższy. :)

#154 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów

Napisany 02 luty 2010 - 09:38

Przyczepy rolnicze Wielton Agro z Wielunia Zauważcie, że jak Wielton produkuje ponad 6 tyś pojazdów rocznie to materiały zamawia taniej, z tego co pamiętam to robot spawalniczy ma magazyn (własny) z blachami o ładowności 100 ton!!! Z automatyzowana linia produkcyjna gilotyny, prasy krawędziowe, roboty spawalnicze i lakiernicze robią swoje, jak ma się sprzęt i dobrą kadrę konstruktorską to sprzęt musi wyjść dobry. Wcale bym się nie zdziwił, gdyby rozrzutnik był gięty z jednego arkusza blachy i tylko przednia ściana była by w prasowana i zespawana.
Dawid Wielton zainwestował w ciągu ostatnich 3 lat ponad 25 mln w sam sprzęt do produkcji więc Pronar i Metaltech musiały by mocno się zmodernizować, żeby ich dogonić. Wieluń chce być 3 producentem pojazdów ciągnionych w Europie po Schmitz i Krone, teraz jak dobrze pamiętam jest 5 albo 6.

#155 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 02 luty 2010 - 09:44

Przyczepy rolnicze Wielton Agro z Wielunia Hmm no o takich wieściach niewiedziałem. Ale to dobrze że mamy takiego producenta przynajmniej inaczej nas postrzegają w innych krajach. Jeszcze powinni przyczepę hakową do kontenerów robić

#156 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 luty 2010 - 09:57

Przyczepy rolnicze Wielton Agro z Wielunia Gdzieś czytałem, że Wielton ma prasę cylindryczną(chyba tak się to nazywa) i mogą robić skorupę o dł. +/-12 metrów z jednego arkusza.

#157 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów

Napisany 02 luty 2010 - 12:16

Przyczepy rolnicze Wielton Agro z Wielunia To jest prasa krawędziowa
Wyglądają tak. Nacisk 100t na metr. :blink Robi wrażenie. Dokładnej długości nie znam ale chyba ma 10ma, mam to gdzieś w Transport TM poszukam i napiszę.

#158 Share hermes

hermes

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 159 postów

Napisany 02 luty 2010 - 13:24

Przyczepy rolnicze Wielton Agro z Wielunia Co do dobrego i taniego .Poza rolnictwem zajmuje się stolarstwem i jak klient przychodzi i mówi ,że chce drzwi dobre i tanie
to się go pytam poco mu dwoje drzwi?

#159 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 luty 2010 - 14:42

Przyczepy rolnicze Wielton Agro z Wielunia Pisałem to z dużym przymrużeniem oka, bardziej chodzi o bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Dodany obrazek

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#160 Share Ukasz52

Ukasz52

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 191 postów

Napisany 02 luty 2010 - 16:06

Przyczepy rolnicze Wielton Agro z Wielunia Ładne mają te przyczepki, jednak na razie zostanę przy swoich hl-kach chyba że trafi sie jakiś finansowy bonus..:)