Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przyczepy rolnicze Wielton Agro z Wielunia

206 odpowiedzi na ten temat

#181 Share Libero

Libero

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 252 postów

Napisany 24 luty 2010 - 21:47

Przyczepy rolnicze Wielton Agro z Wielunia Przecież za takie coś z miejsca do więzienia powinni was wsadzić! Chyba jesteście niepoważni...
Nie macie wyobraźni czy co? Przyglądał się ktoś może jak wygląda zaczep z tyłu na tandemie, przecież on nie jest przystosowany do drugiego tandemu z tyłu, ma pewną wytrzymałość na uciąg ale na pewno nie na docisk w pionie... Trochę rozsądku!
aż się wkurzyłem :P

Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych

Politechnika Warszawska

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Przyczepa sztywna IFA HL 6102

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe IFA
  • 15000.00 PLN
  • 29 gru 2016
Przyczepa wywrotka Brandys Panav 17.13

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe Brandys
  • 20000.00 PLN
  • 29 gru 2016
www.zychar.pl Producent burt do przyczep, akcesoria rolnicze

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Pozostałe przyczepy
  • PLN
  • 12 lut 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Przyczepy rolnicze Wielton Agro z Wielunia Dzisiaj, 01:36
  •  

#182 Share LowRider

LowRider

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 989 postów

Napisany 24 luty 2010 - 22:14

Przyczepy rolnicze Wielton Agro z Wielunia http://www.traktorpo.../Koegel/1266803
tego typu tandemy można łączyć w zestawy :P

#183 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, militaria, off-road

Napisany 24 luty 2010 - 22:21

Przyczepy rolnicze Wielton Agro z Wielunia Trzeba było raz tak przejechać to przejechaliśmy, przecież nigdzie nie napisałem, że tak jeździć wolno.
Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

#184 Share Libero

Libero

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 252 postów

Napisany 25 luty 2010 - 20:44

Przyczepy rolnicze Wielton Agro z Wielunia Po prostu nie chce żeby takie eksperymenty się źle kończyły i dlatego się tak wkurzyłem...

@LowRider
Może i takie można ale zauważ, w który miejscu znajduje się przednia burta, a w którym miejscu rozpoczyna się oś; Ogromna masa spoczywa na zaczepie. Nie pochwalam takich rozwiązań, bezpieczeństwo przede wszystkim (dalsza dyskusja na PW)

pozdrawiam

Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych

Politechnika Warszawska

#185 Share aadams7

aadams7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 541 postów

Napisany 01 marzec 2010 - 20:16

Przyczepy rolnicze Wielton Agro z Wielunia a więc koledzy nie uzyskałem jednoznacznej odpowiedzi na pytanie... czy dwie przyczepy na tandemie to jest zabronione w przepisach czy tylko nie jeździ się takim zestawem bo to niebezpieczne??....
Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

#186 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 marzec 2010 - 22:56

Przyczepy rolnicze Wielton Agro z Wielunia Z technicznego i konstrukcyjnego punktu widzenia się tego nie zaleca. Producenci nie przewidują takich zestawów.

Nowe info lokalny diler maszyn, oferujący przyczepy marki Warfama, Wielton, Pronar, oświadczył, że obecnie sprzedają wyłącznie Wielbłądy, bo na inne przyczepy nie ma chętnych.

#187 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, militaria, off-road

Napisany 16 marzec 2010 - 21:13

Przyczepy rolnicze Wielton Agro z Wielunia Dziś otrzymałem e-mail z Wieltonu z danymi technicznymi i wyposażeniem (dostępne na priv dla zainteresowanych zakupem). Posiadam także zdjęcia, dodałem do galerii ale jeszcze nie zostały zaakceptowane.
Trochę "wiedzy przekazanej"
Wielton produkuje 120 przyczep miesięcznie.
Magazyn zawiera 2000 ton stali podawanej automatycznie przyssawkami na lasery.
Zdjęcia zrobione przez Wielton, mogę przesłać na pocztę, jeśli jest ktoś zainteresowany.
Wóz Asenizacyjny, Rozrzutnik i przyczepy
Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

#188 Share aadams7

aadams7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 541 postów

Napisany 04 kwiecień 2010 - 12:23

Przyczepy rolnicze Wielton Agro z Wielunia ja wieltona kupiłem 10 tonowego rok temu, kolega zamówił z nowego rocznika już 2010 i mi tłumaczy że przyczepa z roku 2009 a 2010 o ładowności 10 ton różni się. mianowicie ta z 2010 ma być o 12 cm szersza... to chyba i pojemność by się zmieniła?? a wy coś wiecie na ten temat, czy to po prostu wymysły sprzedawcy i łatwowierność kolegi?? czy może jest coś na rzeczy??

#189 Share Przemas15

Przemas15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja rolnictwa , samochody

Napisany 12 kwiecień 2010 - 13:26

Przyczepy rolnicze Wielton Agro z Wielunia Ja jeżdżę codziennie koło wieltona i dziś widziałem że mieli podajże 2 6 ton żółta i bordowa i 8t czy 10t żółta na lawecie, gdzieś je wywozili
SKR Smutny Koniec Rolnictwa

#190 Share bartix97

bartix97

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 16 maj 2010 - 14:18

Przyczepy rolnicze Wielton Agro z Wielunia Patrzcie co znalazłem w necie http://www.traktorpo...n-PRB-2/1285931

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#191 Share aadams7

aadams7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 541 postów

Napisany 09 czerwiec 2010 - 12:55

Przyczepy rolnicze Wielton Agro z Wielunia oprócz wozów asenizacyjnym pod koniec roku będą i rozrzutniki... wielton agro to bym dla firmy strzał w 10!!

#192 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 29 sierpień 2010 - 16:03

Przyczepy rolnicze Wielton Agro z Wielunia Na stronie Wieltona, już są specyfikacje nowych przyczep, wózka dolly 1-osiowego i wozu asenizacyjnego. Zna ktoś cene dollego? i przyczep skorupowych?

#193 Share klama

klama

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 413 postów

Napisany 29 sierpień 2010 - 18:47

Przyczepy rolnicze Wielton Agro z Wielunia No 8 km do Wielunia mam a jakoś nie pomyślałem by wpaść do wieltonu i zerknąć co tam mają, Ale narazie czasu brak to musze na stonie przejrzeć B) I dzięki za przypomnienie ego tematu bo 1-szy raz go czytam B)
KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

#194 Share Evenement51

Evenement51

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 29 sierpień 2010 - 20:33

Przyczepy rolnicze Wielton Agro z Wielunia http://www.e-ideal.eu/?k=1195 a co powiecie panowanie na to ??

#195 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 29 sierpień 2010 - 21:21

Przyczepy rolnicze Wielton Agro z Wielunia Mają też je robić ale narazie brak ich na stronie

#196 Share Samiec

Samiec

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów
  • Zainteresowania:chirurgia stomatologiczna

Napisany 09 październik 2010 - 17:19

Przyczepy rolnicze Wielton Agro z Wielunia Rozmawiałem w Bednarach z przedstawicielem Metal-Tech. Był pełen zdziwienia ,że uważam przyczepę Wieltona za dopracowaną, skoro Wielton ramy nie ma z pełnego profilu. Taką ramę jak Wielton to oni mieli kilka lat temu i odeszli od tego, bo pełny profil daje większą stabilizację. Porównywałem później ramy w innych firmach (zasław, pronar, itp) i reszta też miałą pełny profil. Co sądzicie o tej wypowiedzi?

#197 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 09 październik 2010 - 17:29

Przyczepy rolnicze Wielton Agro z Wielunia Ciężarowe przyczepy zachodnich marek mają ramę z 2 teownika czyli tzw szyny takie obrócone H i jakoś wytrzymują tak samo naczepy mają takie ramy. A gadał tak bo chciał Ci sprzedać Metaltecha.

Zna ktoś cenę wózka dolly jednoosiowego oczywiście Wieltona?

#198 Share Andrzej24871

Andrzej24871

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 846 postów

Napisany 09 październik 2010 - 18:01

Przyczepy rolnicze Wielton Agro z Wielunia Moim zdaniem dwuteownik będzie groszym* rozwiązaniem od profilu zamkniętego z bardzo prostej przyczyny , profil zamknięty o porównywalnej wytrzymałości do dwuteownika jest bardziej jakby to powiedzieć :huh: jest bardziej wytrzymały przy zmiennych obciążeniach nie mam na myśli tu siły tylko kierunek/wektor czy jakoś tak . Dwuteowniki powszechnie są stosowane w budownictwie dla czego pownieważ tam jest jeden kierunek obciążenia z góry na dół tak jakby a w przyczepie jak stoi nie jedzie to też w jednym kierunku ale np jak sie zacznie wyprawiać warjacje na polu noto już troszke więcej się zaczyna dzieać i tak nawiasem mówiąc dwuteownik jest ma tańszy procesz technologicznej obróbki od profilu zamkniętego (koszty koszty panowi tną gdzie się da i na czym się da i później ciemnote wpychają)
O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

#199 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 09 październik 2010 - 19:08

Przyczepy rolnicze Wielton Agro z Wielunia Ja tylko piszę co zaobserwowałem, auta ciężarowe mają ramę z ceownika i też dużo naprężeń wytrzymuje. Zresztą stare polskie przyczepy mają ramę z ceownika moze zachodnie z tamtego okresu też.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#200 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 październik 2010 - 19:19

Przyczepy rolnicze Wielton Agro z Wielunia Większość naczep nawet tych do żwiru jeżdżących w trudnym terenie ma ramę z dwuteownika. :blink: Zresztą to co w przyczepach nazywa się pełnym profilem to zaspawany ceownik, a nic gorzej nie przenosi naprężeń jak spaw.