Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przyczepy rolnicze Wielton Agro z Wielunia

206 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kazikow

kazikow

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 154 postów

Napisany 30 czerwiec 2009 - 13:09

Przyczepy rolnicze Wielton Agro z Wielunia Co sądzicie o tych przyczepach rolniczych z logo wielbłąda. Wielton jest to czołowy producent naczep i przyczep do ciężarowek w Europie. Na razie przyczepy rolnicze są nowością i mają w ofercie 2 przyczepy rolnicze dwuosiowe o ładownościach 8 i 10 t i jedną trzyosiową do przewozu bel o ładowności 13,5 t. Wykorzystują do tych przyczep rozwiązania zaczerpnięte z naczep. Do końca roku mają jeszcze wprowadzic przyczepy rolnicze o ładownościach 6, 12 i 14 t. Do produkcji ram używają szwedzką stal Domex.

Mogą byc poważną konkurencją dla Metal Techu i Pronara.

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Przyczepa sztywna IFA HL 6102

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe IFA
  • 15000.00 PLN
  • 29 gru 2016
Przyczepa wywrotka Brandys Panav 17.13

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe Brandys
  • 20000.00 PLN
  • 29 gru 2016
www.zychar.pl Producent burt do przyczep, akcesoria rolnicze

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Pozostałe przyczepy
  • PLN
  • 12 lut 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Przyczepy rolnicze Wielton Agro z Wielunia Dzisiaj, 13:35
  •  

#2 Share skiet135

skiet135

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 30 czerwiec 2009 - 14:18

Przyczepy rolnicze Wielton Agro z Wielunia Oglądając te przyczepy na targach stwierdzam że za rok dwa Metal Tech i Pronar będą cienko piszczeć bo te przyczepy są dużo staranniej i dokładniej wykonane. Szczególnie jeśli dalej pozostaną w takich cenach i dodatkowo zostanie rozszerzona produkcja o inne modele.

#3 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 30 czerwiec 2009 - 14:44

Przyczepy rolnicze Wielton Agro z Wielunia Szwecka stal ma opinie bardzo dobrej. dużo zakładów robiących zabudowy czy wywrotki używa tej stali więc jeśli będzie trochę droższa od Metaltecha czy Pronara a zarazem tańsza niż Fliegl czy Mengele to sądze że dużo ludzi się na nie skusi zważywszy że to produkt polski i firma ma renome.

#4 Share robertbara

robertbara

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2381 postów

Napisany 30 czerwiec 2009 - 15:08

Przyczepy rolnicze Wielton Agro z Wielunia Za kilka dni chyba wybiorę się do Wieltona, porobię fotki i popytam wszystko co i jak. Znam wielu przewoźników jeżdżących właśnie na Wieltonach i Bodexach i są zadowoleni także kto wie. A prędzej czy później to i tak kupie którąś z przyczep do bel :D

#5 Share pati

pati

Farmer modelarz

• Members
  • PipPipPip
  • 850 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, modelarstwo rolnicze, muzyka, straż pożarna, prawo jazdy i szkolenie kierowców.

Napisany 30 czerwiec 2009 - 15:49

Przyczepy rolnicze Wielton Agro z Wielunia Kurcze mogłam się wczoraj wybrać, bo się błąkałam 5 godzin po Wieluniu. :D

Swoją drogą to też słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat naczep Wielton. A co do Bodexa to takimi naczepami wożą rzepak w PGRze w sąsiedniej wsi i niczym ich nie uszczelniają.
Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

#6 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 30 czerwiec 2009 - 15:54

Przyczepy rolnicze Wielton Agro z Wielunia Widział ktoś skrzynię przyczepy od dołu?
Wzdłuż całej idzie może ze 6 stalowych belek a dla porównania w Pronarze mam 2 :D
Mocna konkurencja się szykuje :)

#7 Share robertbara

robertbara

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2381 postów

Napisany 30 czerwiec 2009 - 15:56

Przyczepy rolnicze Wielton Agro z Wielunia Jestem ciekaw czy malują w wybranych barwach :D

#8 Share arek92

arek92

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów

Napisany 30 czerwiec 2009 - 16:01

Przyczepy rolnicze Wielton Agro z Wielunia Ja widziałem w niedzielę przyczepę wieltona 8 tonową, jak rozmawiałem z przedstawicielem to mówił że za plandekę i stelaż trzeba dopłacić a cena netto przyczepy to 36 900zł

#9 Share pati

pati

Farmer modelarz

• Members
  • PipPipPip
  • 850 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, modelarstwo rolnicze, muzyka, straż pożarna, prawo jazdy i szkolenie kierowców.

Napisany 30 czerwiec 2009 - 16:01

Przyczepy rolnicze Wielton Agro z Wielunia Robert nie martw się, żółta też do JD pasuje. :)

Za pieniądze to nawet wzorek zrobią. :D
Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

#10 Share arek92

arek92

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów

Napisany 30 czerwiec 2009 - 16:04

Przyczepy rolnicze Wielton Agro z Wielunia Zawsze samemu można przemalować :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 30 czerwiec 2009 - 16:33

Przyczepy rolnicze Wielton Agro z Wielunia Konstrukcja nadal ulega modernizacji, tak przynajmniej mówił mi dealer podczas wystawy MDR. Z tego się dowiedziałem burty są spinane, także szały nie ma zachodnie przyczepu nie mają spinania burt. :D Sprzedawca zachwalał natomiast platformę do bel z Wielunia, podkreślał jakieś innowacje i samą solidność konstrukcji.

#12 Share yarecki12

yarecki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 974 postów

Napisany 30 czerwiec 2009 - 19:08

Przyczepy rolnicze Wielton Agro z Wielunia sprzedawca po to jest żeby zachwalać swój produkt choćby i największe badziewie sprzedawał - jak to mówią ''każdy Cygan swoje dzieci chwali'' ,a tak na poważnie to widziałem te przyczepy na Opolagrze i bardzo pozytywne wrażenie na mnie zrobiły, niech zrobią 14 tonowe to może będą stać obok metaltechów.

#13 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 30 czerwiec 2009 - 20:15

Przyczepy rolnicze Wielton Agro z Wielunia

Za kilka dni chyba wybiorę się do Wieltona, porobię fotki i popytam wszystko co i jak. Znam wielu przewoźników jeżdżących właśnie na Wieltonach i Bodexach i są zadowoleni także kto wie. A prędzej czy później to i tak kupie którąś z przyczep do bel :D

Z tego co dzisiaj widziałem na głównym(chyba) parkingu gotowych wyrobów Wieltonu na Widoradzu to stały jedynie przyczepki do zboża, tej platformy do balotów nie widziałem :) Być może stoją na placu przy dziale handlowym :]

Honda - The Power of Dreams :)

#14 Share Lampo55W

Lampo55W

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów

Napisany 30 czerwiec 2009 - 21:57

Przyczepy rolnicze Wielton Agro z Wielunia można wybrać sobie kolor na zamówienie:)

#15 Share yarecki12

yarecki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 974 postów

Napisany 30 czerwiec 2009 - 22:18

Przyczepy rolnicze Wielton Agro z Wielunia nie wie ktoś czy będą robić oni 3 osiówki? takie jak metaltech robi 3 stronny wywrót, chyba 17 czy 18 ton ładowności. Wziąłbym 14tke i do tego z tyłu trzyosiówka i jest fajny zestaw :D

#16 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 lipiec 2009 - 13:56

Przyczepy rolnicze Wielton Agro z Wielunia Zna ktoś może dealerów Wieltona Agro??

#17 Share arek92

arek92

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów

Napisany 02 lipiec 2009 - 16:22

Przyczepy rolnicze Wielton Agro z Wielunia Agrotech

#18 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 lipiec 2009 - 18:03

Przyczepy rolnicze Wielton Agro z Wielunia Jeżeli chodzi o województwo Mazowieckie to orientujecie się może kto jest dealerem?

#19 Share yarecki12

yarecki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 974 postów

Napisany 02 lipiec 2009 - 18:13

Przyczepy rolnicze Wielton Agro z Wielunia w Wielkopolskim i Dolnośląskim Agrotop Kaczmarek z okolic Ostrowa albo Ostrzeszowa mają niedługo mieć Wieltona w ofercie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 03 lipiec 2009 - 06:57

Przyczepy rolnicze Wielton Agro z Wielunia Linki do przyczep:
Platforma