Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nowa seria ciągników John Deere 5M

1514 odpowiedzi na ten temat

#1361 Share Fartrac675dt

Fartrac675dt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 560 postów
  • Zainteresowania:;) dziewczyny , rolnictwo , ciągniki

Napisany 22 grudzień 2012 - 20:09

Nowa seria ciągników John Deere 5M Zapracowani święta za pasem to jest pracy trochę

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nowa seria ciągników John Deere 5M Dzisiaj, 16:48
  •  

#1362 Share jelonek90

jelonek90

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 22 grudzień 2012 - 21:58

Nowa seria ciągników John Deere 5M LUSI też dlatego napisałem że wywarł na mnie ogromne wrażenie do końca nie byłem pewny czy pociągnie te 5 skib bo wiedziałem jak ciężko miała 60-tka z 3 skibami starego pługa unii grudziądz po zaoraniu tego pola zazwyczaj trzeba było wymienić pierscienie na tłokach... myślę że bardzo duża role odegrał ten obciążnik który waży niecała tone i dosyć mocno dociska przednie buty bez włączonego napędu nie było mowy o tym żeby orać. co do zakupu polecam dobrze się targować mój jelonek kosztował mnie 148 tys netto ale w tym mam przedni tuz niestety bez wom,lampy w narożnikach, siedzenie pasażera,pompę hydr. 94l/min, automatyczny zaczep transportowy, lusterka na teleskopach, klima, wszystkie łączniki cięgna zakończone hakami chciałem 3 pary gniazd hydrauliki niestety nie udało się więcej przy odbiorze jeszcze utargowałem 500zł bo nie było jednego halogenu z tyłu.pozdrawiam:)

#1363 Share jaro1975

jaro1975

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 23 grudzień 2012 - 17:36

Nowa seria ciągników John Deere 5M Ja mam M-100 już dwa lata i tez jestem bardzo zadowolony żadnych awarii ani wycieków ale 5 skib na moich madowych ziemiach to niema szans

#1364 Share Fartrac675dt

Fartrac675dt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 560 postów
  • Zainteresowania:;) dziewczyny , rolnictwo , ciągniki

Napisany 24 grudzień 2012 - 13:34

Nowa seria ciągników John Deere 5M U nas modelem 5820 ciągac muszą 3 bo 4 nie dawał rady Vogel-Not na zabezpieczeniach nom stop to tak jakby - 5090R czyli coś podobnego a drugi sasiad taki sam pług ciąga Zetor Forterra 9641 wiec moc jest podobna a uciąg inny

#1365 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6745 postów
  • Zainteresowania:fotografia, muzyka, motoryzacja, lotnictwo :p

Napisany 24 grudzień 2012 - 14:35

Nowa seria ciągników John Deere 5M Inne gabaryty...

Mój kanał na YouTube http://www.youtube.c...ser/danielhaker

KUPIĘ SŁOMĘ. SIEDLCE, ŁOSICE, ŁUKÓW, MIĘDZYRZEC PODL.

#1366 Share MDSikor

MDSikor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1116 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 24 grudzień 2012 - 15:44

Nowa seria ciągników John Deere 5M

LUSI też dlatego napisałem że wywarł na mnie ogromne wrażenie do końca nie byłem pewny czy pociągnie te 5 skib bo wiedziałem jak ciężko miała 60-tka z 3 skibami starego pługa unii grudziądz po zaoraniu tego pola zazwyczaj trzeba było wymienić pierscienie na tłokach... myślę że bardzo duża role odegrał ten obciążnik który waży niecała tone i dosyć mocno dociska przednie buty bez włączonego napędu nie było mowy o tym żeby orać. co do zakupu polecam dobrze się targować mój jelonek kosztował mnie 148 tys netto ale w tym mam przedni tuz niestety bez wom,lampy w narożnikach, siedzenie pasażera,pompę hydr. 94l/min, automatyczny zaczep transportowy, lusterka na teleskopach, klima, wszystkie łączniki cięgna zakończone hakami chciałem 3 pary gniazd hydrauliki niestety nie udało się więcej przy odbiorze jeszcze utargowałem 500zł bo nie było jednego halogenu z tyłu.pozdrawiam:)

Wstaw zdjęcie swojego JD z tym pługiem.
Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

#1367 Share jelonek90

jelonek90

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 25 grudzień 2012 - 15:05

Nowa seria ciągników John Deere 5M na wiosne dodam aktualnie z racji tego że zima pług schowany i nie opłaca się wyciągać do zdjęcia ale bedzie napewno:) w najbliższym czasie dodam zdjęcie ciagnika:) pozdrawiam :)

#1368 Share Traktorzysta25

Traktorzysta25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 167 postów

Napisany 27 grudzień 2012 - 12:31

Nowa seria ciągników John Deere 5M Ja kolego swoim M-100 zrobiłem prawie 300 mg. I mogę powiedzieć ze uciąg, podnośnik, zwrotność i kabinka bez żadnych zastrzeżeń. Ale jest za dużo awarii szarpanie sprzęgła wymienili jakieś tam 2 zawory ale nadal to samo. Po 150 mg zaczęło lecieć nad pompą paliwową wymienili na nową ale nie wiadomo czy za chwile znowu nie zacznie lecieć bo serwis mówi ze tak mają a wtedy na własną reke jak będzie po gwarancji, ostatnio pojawił się luz na kierownicy niby mają wymienić orbitrol, wymieniona pompa wodna bo popuściły się śrubki na szajbie i się ścieły, no i te nieszczęsne wyjścia hydrauliczne zewnętrzne o których pisałem wyżej. A ciągnik ma dopiero niecałe pół roku. Takie są moje doświadczeni z tym modelem.

#1369 Share jelonek90

jelonek90

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 27 grudzień 2012 - 12:45

Nowa seria ciągników John Deere 5M http://www33.zippysh...21797/file.html jak obiecałem zdjecia mojego JD do pobrania dorzucilem również kilka zdjęć pługa 1 skiba jest odkrecona bo nie mieścił się do grażu słabo dotarte (kupiony w pażdzierniku) jak na razie zrobiłem nim ok 4ha widać że skiba nie jest przestawiana ustawiona fabrycznie na 40 cm pozdrawiam:)

#1370 Share pronarek80a

pronarek80a

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 29 grudzień 2012 - 16:45

Nowa seria ciągników John Deere 5M no elegancko ile dałeś za pług ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1371 Share MARTECH

MARTECH

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 03 styczeń 2013 - 17:38

Nowa seria ciągników John Deere 5M WITAJCIE.Ile według homologacji może ciągnąć JD5070M brutto /ładunek+PRZYCZEPA????????

#1372 Share jelonek90

jelonek90

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 05 styczeń 2013 - 12:11

Nowa seria ciągników John Deere 5M pług kosztował mnie 9.5 tyś brutto (krój koło gumowe 5 skib) co do homologacji moja 90-tka może ciągnąć przyczepy o łącznej masie 38 ton(przy hamulcach dwu obwodowych) inna sprawa ze nie próbowałem tyle jej zapiąć i nie wiem czy tyle szarpnie wiec nie mogę potwierdzić ale z 12 tonami lata bez zająknięcia pozdrawiam:)

#1373 Share Adrenalina

Adrenalina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 663 postów

Napisany 16 styczeń 2013 - 21:05

Nowa seria ciągników John Deere 5M Witam jak tam na dzis sie kształtuja ceny 5100R?? Zamowilem w tym roku takiego i chciali 215 tys z Turem Tuz i wom . Dobra cena czy nie??

#1374 Share skibidibi909876

skibidibi909876

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 03 luty 2013 - 10:31

Nowa seria ciągników John Deere 5M witam :) . po prześledzeniu całego tematu mam mieszane uczucia co do tego jelonka , zdarzają się opinię użytkowników którzy bardzo chwalą sobie użytkowanie tego sprzętu , ale także takie które mają duże zastrzeżenia co do tego ciągniczka( mnie głownie niepokoi często poruszana kwestia pocącej się pompy paliwowej )

#1375 Share rolnikursus

rolnikursus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 540 postów
  • Zainteresowania:Nowoczesne Rolnictwo

Napisany 05 luty 2013 - 19:10

Nowa seria ciągników John Deere 5M @skibidibi909876 mam tak samo nie wiem co myśleć o tym ciągniku, ale po dłuższysch przemyśleniach przecież każdy ciagnik się psuje raz sie trafi dobry model a raz nie. Moie zdanie jest takie co JD to JD i myslę że byłby to super ciągnik do mojego gosp.

#1376 Share tofik420

tofik420

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów

Napisany 24 luty 2013 - 07:33

Nowa seria ciągników John Deere 5M Witam wszystkich!!! mam pytanie może może nie na temat ale po niekąd... czy wymieniał już ktoś dzrzwi w swoim JD? może mi ktoś udzielić jakichś wskazówek np. z jaką siłą dokręcać śruby?

#1377 Share JOHNDEERE5080M

JOHNDEERE5080M

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja rolnictwa

Napisany 07 marzec 2013 - 20:27

Nowa seria ciągników John Deere 5M Wybiłem w JD5080M lewe drzwi przyjechał serwis 1350zł i po problemie. Przyznam liczyłem że będzie taniej.

#1378 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6745 postów
  • Zainteresowania:fotografia, muzyka, motoryzacja, lotnictwo :p

Napisany 07 marzec 2013 - 23:06

Nowa seria ciągników John Deere 5M Pewnie 800zł drzwi, 200zł robocizna, 350zł dojazd :P
Nie taniej byłoby samemu drzwi zmienić?

Mój kanał na YouTube http://www.youtube.c...ser/danielhaker

KUPIĘ SŁOMĘ. SIEDLCE, ŁOSICE, ŁUKÓW, MIĘDZYRZEC PODL.

#1379 Share Davido

Davido

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 306 postów
  • Zainteresowania:Elektronik z zawodu, elektryk z zamiłowania ;)

Napisany 08 marzec 2013 - 00:14

Nowa seria ciągników John Deere 5M Dwie lampy doświetlające z boków maski, okablowanie, włącznik i dwa bezpieczniki ok 900zł Brutto. Jak by ktoś pytał ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1380 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 08 marzec 2013 - 12:11

Nowa seria ciągników John Deere 5M A zamawiając razem z ciągnikiem takie reflefektory kosztują ok 420zł ;)