Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nowa seria ciągników John Deere 5M

1514 odpowiedzi na ten temat

#1201 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 28 sierpień 2011 - 20:46

Nowa seria ciągników John Deere 5M Rzeczywiście jest problem. Dodany obrazekDodany obrazekDodany obrazek

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nowa seria ciągników John Deere 5M Dzisiaj, 15:32
  •  

#1202 Share MDSikor

MDSikor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1116 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 28 sierpień 2011 - 21:58

Nowa seria ciągników John Deere 5M Wzrośnie na pewno cena. Według mnie zmiany będą nie wielkie, przede wszystkim nowa maska.
Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

#1203 Share jankes91

jankes91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Zainteresowania:Stare maszyny rolnicze,Motoryzacja,wszystkie polskie maszyny:)

Napisany 31 sierpień 2011 - 21:53

Nowa seria ciągników John Deere 5M Ceny wzrosły
5070m compact 27714eur
5080m compact 28426eur
5080m classic 32728eur
Ceny netto do negocjacji

Edytowany przez jankes91, 01 wrzesień 2011 - 10:24.

#1204 Share timasz

timasz

jakos to bedzie -czyli nadzwyczaj nieprecyzyjny plan hehe

• Members
  • PipPipPip
  • 1482 postów
  • Zainteresowania:Prawo, Historia, Architektura użytkowa, Technika rolnicza, Panny :) i wiele innych ciekawych rzeczy które mogą interesowaćtak młodego człowieka ;) hehe

Napisany 01 wrzesień 2011 - 15:29

Nowa seria ciągników John Deere 5M A w ktorej z wersji wyposarzenia znajduje sie EH rewers?

#1205 Share Kristaps

Kristaps

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 218 postów
  • Zainteresowania:Visca El Barça

Napisany 08 wrzesień 2011 - 13:09

Nowa seria ciągników John Deere 5M W Comfort jest EH revers i taką wersję 5080M dealer oddałby mi za 155 tyś brutto. B) Drogo?
,,Unia Europejska jest instrumentem Niemieckiej hegemonii w Europie.'' Margaret Thatcher

Nie pij za kierownicą. Stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz.

#1206 Share naj1306

naj1306

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 08 wrzesień 2011 - 13:35

Nowa seria ciągników John Deere 5M Który diler ,bo przy aktualnym kursie euro za 5070m cofort cena 180000 brutto do negocjacji.

#1207 Share CONDOR

CONDOR

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 08 wrzesień 2011 - 14:07

Ciekawe czy po tym liftingu liczba chińskich części wzrośnie czy zmaleje?

a co Ci to przeszkadza? ważne żeby jakość John Deera została
JOHN DEERE
JOHN DEERE
only JOHN DEERE

#1208 Share Kristaps

Kristaps

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 218 postów
  • Zainteresowania:Visca El Barça

Napisany 08 wrzesień 2011 - 14:48

Nowa seria ciągników John Deere 5M @naj1306 Contractus po małych negocjacjach :D
,,Unia Europejska jest instrumentem Niemieckiej hegemonii w Europie.'' Margaret Thatcher

Nie pij za kierownicą. Stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz.

#1209 Share jankes91

jankes91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Zainteresowania:Stare maszyny rolnicze,Motoryzacja,wszystkie polskie maszyny:)

Napisany 08 wrzesień 2011 - 18:33

W Comfort jest EH revers i taką wersję 5080M dealer oddałby mi za 155 tyś brutto. B) Drogo?

To chyba jakiś powystawowy,bo taka cena za nówke to obecnie mało możliwa przy aktualnym kursie euro.Mi za ogołoconego 5080classica z kompletem obciążników przednich i paroma dodatkami zaproponowali w rolbracie 148brutto.No chyba że brałeś już tam sporo maszyn i masz spore upusty.Pozdro.

Edytowany przez jankes91, 08 wrzesień 2011 - 18:35.

#1210 Share przemo1013

przemo1013

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 26 wrzesień 2011 - 12:35

Nowa seria ciągników John Deere 5M a jaki ciezar moze podniesc 5100M? ja podnosze agregat który wazy 1300kg bez przednich obciaznikow i ciagnik nie ma problemów
a czy bylby problem gdybym podniósł siewnik 2400kg??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1211 Share DanielFarmer

DanielFarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 715 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja,rolnictwo,

Napisany 26 wrzesień 2011 - 19:12

Nowa seria ciągników John Deere 5M 3600kg na końcówkach cięgien

#1212 Share marcelo

marcelo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 30 wrzesień 2011 - 17:20

Nowa seria ciągników John Deere 5M witam.Na stronie dealera JD Rol-Bratu ,jest opisana promocja na JD ,między
innymi na serię 5m w specyfikacji comfort i specjalna ,i właśnie chciał bym sie dowiedzieć jaką to jest specyfikacja specjalna .wie ktoś z was. z góry dzięki za odp.

#1213 Share Bosman121

Bosman121

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 30 wrzesień 2011 - 20:11

Nowa seria ciągników John Deere 5M W specyfikacji specjalnej ja brałem w ubiegłym roku 5080R to jest nic innego jak wersja w której sam wszystko konfigurujesz i ta wersja zalicza sie do promocji kursu euro. Moim zdaniem najkorzystniejsza specyfikacja danej serii ponieważ nie masz nic narzucane z góry tylko sam sobie wszystko konfigurujesz.
.

#1214 Share pronarek80a

pronarek80a

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 10 listopad 2011 - 10:35

Nowa seria ciągników John Deere 5M Dawno nikt nic nowego na temat M-ek nie napisał! Posiadacze! napiszcie coś o przebiegu i o ogólnym użytkowaniu tego ciągnika !

#1215 Share nowy1972

nowy1972

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 10 listopad 2011 - 19:46

Nowa seria ciągników John Deere 5M Witam jestem nowy na AF ale obserwuje to forum już od jakiegoś czasu.Mam 5080m już prawie 2 lata i jak na razie nie ma z nią najmniejszego problemu zrobione 800mth jak będzie dalej czas pokaże.

#1216 Share amnowak43

amnowak43

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 11 listopad 2011 - 08:12

Nowa seria ciągników John Deere 5M U mnie podobnie też prawie 2 lata i nic się nie dzieje.Mam 5090 M.

#1217 Share rafftti

rafftti

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 345 postów

Napisany 18 listopad 2011 - 16:40

Nowa seria ciągników John Deere 5M Ja mam5070 M i muszę przyznać że mnie we wrześniu nieźle nastraszyła. Mam ją drugi rok i ma coś tam ok. 800 mtg. Podczas przerzucania trawy na kiszonkę chciałem zmienić kierunek jazdy a tu zonk! Zaświeciła się kontrolka od rewersu N i miga. Silnik pracuje ale nie chce ruszyć. Po godzinie kombinacji kumpel mnie zcholował do domu. Jak mi serwis przez tel. wytłumaczył zawiesił się czujnik od biegu postojowego. Wypiąłem kostkę, zmostkowałem i chodzi. Kabel ładnie polutowałem, zaizolowałem, a ten uchwyt od biegu post. wywaliłem żeby się ktoś nie pomylił. Serwis mi oferował ten czujnik ale ceny się wystraszyłem, poza tym nigdy tego biegu nie używałem

#1218 Share krzym18

krzym18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 22 listopad 2011 - 14:19

Nowa seria ciągników John Deere 5M Nie wiem czego niektórzy się boją w traktorach serii M, ja także posiadam od maja 2010 roku 5080M z ładowaczem JD 583 mam około 700 godzin pracy i "odpukać" sprawuje się dobrze. A tak nawiasem mówiąc jak się kupuje traktor za taką cenę to wiadomo, że są w nim części rodem z chin. Tyle tylko, że JD nie wstydzi się tego umieścić na tabliczkach znamionowych, czego nie można powiedzieć o innych markach. A z tematem spalania jest tak że u mnie jest wykorzystywany głównie w pracy ładowaczem gdzie spala ok. 5litrów na 1 mtg. Trzeba tylko pamiętać aby nie katować silnika obrotami bez potrzeby a jedynie około 1500-1800 obr/min.

#1219 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6738 postów

Napisany 22 listopad 2011 - 17:24

Nowa seria ciągników John Deere 5M Ja przy ładowaczu to i 1500obr. nie przekrazam ;)
Mój kanał na YouTube http://www.youtube.com/user/danielhaker

Sprzedam:
koło zębate przekładni kątowej prasy Sipma

rozrzutnik dwuosiowy
zgrabiarkę gwiazdową

agregat prądotwórczy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1220 Share timasz

timasz

jakos to bedzie -czyli nadzwyczaj nieprecyzyjny plan hehe

• Members
  • PipPipPip
  • 1482 postów
  • Zainteresowania:Prawo, Historia, Architektura użytkowa, Technika rolnicza, Panny :) i wiele innych ciekawych rzeczy które mogą interesowaćtak młodego człowieka ;) hehe

Napisany 22 listopad 2011 - 17:29

Nowa seria ciągników John Deere 5M [quote name='krzym18' timestamp='1321967971' post='817259']
A tak nawiasem mówiąc jak się kupuje traktor za taką cenę to wiadomo, że są w nim części rodem z chin. Tyle tylko, że JD nie wstydzi się tego umieścić na tabliczkach znamionowych, czego nie można powiedzieć o innych markach.

Kolego juz raz pisale JD jaki firma nie robi łaski umieszczajac na np moscie napedowym lub innych podzespolach tabliczke z napisem "Made in China", a to dla tego iz taki obowiazek naklada prawo i zareczam Ci ze gdyby takiego obowiazku prawo nie nakladalo to napewno by tej tabliczki nie bylo. Wiec to iz firma JD "ujawnia" mniejsce produkcji niektorych podzespolow nie jest wynikiem ponadprzecietnej uczciwosci lecz zasranego ustawowego obowiazku ktory obliguje do takiego zachowania
Inna sprawa jest to czy sa one wykonane w odpowiednim reżimie technologicznym, lecz to wyjdzie na jaw przy dluzszej eksploatacji