Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nowa seria ciągników John Deere 5M

1514 odpowiedzi na ten temat

#1141 Share arko2255

arko2255

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów

Napisany 09 czerwiec 2011 - 17:42

Nowa seria ciągników John Deere 5M No i john deere ma problem z glowy! nie musi odpowiadac za usterki bo jego uzytkownicy sami wiedza dlaczego tak jest! bo podzespoly sa robione w chinach i dlatego sie tak sprawuja! sluchajcie ja mam 100% chinczyka ciagnik za ok 80tys zl nie dlugo stuknie mu 1700 mth, skrzynia do tej pory niezle sie sprawuje, sprzeglo jak kazde suche trzeba uzyc troche sily, o silniku nie bede wspominal bo to jest najlepsza rzecz w tym ciagniku. Usterki jakie mialem to pierdoly za ktore placilem doslownie pare groszy. Chce tylko jednego niech on mi za te pieniadze zrobi te 4500-5000 Mth to potem jezeli zajdzie taka potrzeba to moge mu zrobic kapitalke silnika i znowu pojade dalej albo go sprzedam i kupie jakis nowy ciagnik niekoniecznie chinski. Nie mam nic przeciwko innym zachodnim markom tylko zeby ta cena byla troche przystepna. Kupujac ciagnik za cene 2 razy wieksza od fotona mam prawo wymagac chyba? czy nie?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nowa seria ciągników John Deere 5M Dzisiaj, 17:12
  •  

#1142 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 09 czerwiec 2011 - 18:57

Nowa seria ciągników John Deere 5M Nie rozumiesz magia słów john deere napisanych na masce robi swoje. Ludzie kase walą bo przecież to john deere, większy szpan niż zetor czy ursus sąsiada. A potem się z tym bujają. Ciekawe co będzie za 10 lat. Wystarczy cofnąć się kilka stron do tyłu, by poczytać jak ludzie sami siebie przekonywali, że przecież są kontrole jakości itd. I co gdzie ta jakość? Seria 5 m sluzy do przyciagniecia klienta, ktory nie moze kupic 5 r. A jesli ma jakas kase to sie go wali po rogach za dodatkowe wyposazenie i za 5 m placi prawie tyle co za 5r.

#1143 Share krzywy1616

krzywy1616

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 10 czerwiec 2011 - 22:26

Nowa seria ciągników John Deere 5M Najlepiej wszystko wiedza Ci co nie maja a usłyszeli o tym pod sklepem na wiosce.

#1144 Share pablos292

pablos292

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 22 czerwiec 2011 - 23:45

Nowa seria ciągników John Deere 5M Drodzy koledzy jeśli będziecie oglądali te serie nowe co wyszły miedzy innymi emki i do stu koni te typy to spójrzcie na nabite tabliczki na podzespołach, zobaczycie MADE i CHAINA. Są one składene w Niemczech a podzespoły wszystkie przychodzą z Chin. Osobiscie nie jestem za jeleniami ale słyszałem opinie kolegów którzy je mają i mówią że często się psują i przednie zwieszenia siadają. Dlatego one są takie tanie. Orginalny JOHN DEERE napewno by więcej przyszedł. Znajomy ma już serie 5M od 2 lat i ją sprzedał miesiąc temu bo mówił że na niego to by musiał mieć tysiące litrów paliwa, a ten ciągniczek to lekkimi rzeczami miał ciężko....

Edytowany przez pablos292, 22 czerwiec 2011 - 23:48.

#1145 Share tofik420

tofik420

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów

Napisany 23 czerwiec 2011 - 06:48

Nowa seria ciągników John Deere 5M pablos292 o tabiczkach made in china to już każdy na tym forum wie żadnej nowości nie wniosłeś w temat a opinia bo sąsiad ... bo znajomy... jak dla mnie jest nic nie warta! o co chodzi o przedni chiński most to szczerze jak narazie nie mam żadnych zastrzeżeń!
jadna wada w tej serii to opinia ludzi takich jak ty ,, zazdrosnych,,
ogólnie traktor jak każdy inny tej klasy nie ma szału i nie ma super rewelacji

Edytowany przez tofik420, 23 czerwiec 2011 - 06:50.

#1146 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 23 czerwiec 2011 - 07:32

Nowa seria ciągników John Deere 5M Jak by nie było ludzie mają jakies tam opinie a nie każdy ma styczność z forum. Wkońcu w tym temacie równiez sami właściciele opisują swoje problemy z tymi ciagnikami. To co tez nie wiedzą jaki ciągnik mają czy usterki im się przyśniły?

#1147 Share amnowak43

amnowak43

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 23 czerwiec 2011 - 12:25

Nowa seria ciągników John Deere 5M Pewnie inne ciągniki nie mają żadnych wad i są idealne tylko seria 5M jest do niczego bo części są robione w Chinach,przez co te ciągniki są tanie i konkurencyjne do innych marek co sprawia że ludzie je kupują.A jak ktoś nie chce 5M niech sobie kupi zetora w tej samej cenie.

#1148 Share mbpiotr

mbpiotr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisany 23 czerwiec 2011 - 20:26

Nowa seria ciągników John Deere 5M hubertuss Mam do Ciebie prośbę ,możesz napisać dokładnie jakie wielkie problemy według Ciebie opisali użytkownicy JD 5M na forum ,które w tak wielkim stopniu przekreślają ten traktor. Podkreślam problemy z tym traktorem a nie napis Made in China.

#1149 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 24 czerwiec 2011 - 03:10

Nowa seria ciągników John Deere 5M @hubertuss jest monotematyczny. Dodany obrazek Używasz tych samych argumentów już od dłuższego czasu, ale nie podajesz konkretnych przykładów. Dodany obrazek

Po przeczytaniu instrukcji do 5M ten ciągnik nie wzbudził mojego zaufania, mając takież same pieniądze do wydawania wybrał bym coś z innej stajni. Dodany obrazek Za te pieniądze konkurencja oferuje podobne rozwiązania, ale sprawdzone, no i sprawa najważniejsza konkurenci to degustatorzy oleju napędowego. Dodany obrazek

#1150 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 24 czerwiec 2011 - 06:08

Nowa seria ciągników John Deere 5M Po pierwsze nie napisałem, że go przekreślam czy coś takiego. Po drugie co za problem przeczytać sobie dany temat. Tu piszą sami urzytkownicy, oczywiście nie wszystkie ciągniki się psują. NIe wszyscy ich uzytkownicy mają dostęp do forum. Ale jest dość dużo różnych przypadków różnych awarii jak na ciągniki max 2-3 letnie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1151 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6745 postów
  • Zainteresowania:fotografia, muzyka, motoryzacja, lotnictwo :p

Napisany 24 czerwiec 2011 - 09:16

Nowa seria ciągników John Deere 5M A możesz powiedzieć jakie to były awarie?

Mój kanał na YouTube http://www.youtube.c...ser/danielhaker

KUPIĘ SŁOMĘ. SIEDLCE, ŁOSICE, ŁUKÓW, MIĘDZYRZEC PODL.

#1152 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 24 czerwiec 2011 - 09:53

Nowa seria ciągników John Deere 5M A możesz przeczytac sobie temat tak jak pisałem w poście powyżej. Czy ja piszę nie wyraxnie czy moze nie po polsku?

#1153 Share MDSikor

MDSikor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1116 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 24 czerwiec 2011 - 13:27

Nowa seria ciągników John Deere 5M Nie chce nic mówić, ale było kilka problemów z cieknącą pompą wtryskową oraz wyjącym tylnym mostem. Mimo iż mam ciągnik ze stajni JD to powiem tak: 5M jest za drogi w stosunku do wyposażenia. Jeżeli się dobierze kilka dodatków to cena drastycznie rośnie do poziomu bliskiemu 5R.
Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

#1154 Share miodu1616

miodu1616

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 25 czerwiec 2011 - 18:36

Nowa seria ciągników John Deere 5M włąściciele m-ek u was terz po odpaleniu ciągnika hydraulika zaczyna funkcjonować dopiero po około 5 sekundach czy odrazu??

#1155 Share mbpiotr

mbpiotr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisany 25 czerwiec 2011 - 21:18

Nowa seria ciągników John Deere 5M Po pierwsze to ta pompa wtryskowa o ile pamiętam nie ciekła tylko delikatnie się pociła ,a przyznacie że to różnica u mnie jest suchutko więc nie mam pojęcia dlaczego u niektórych to występuje. Wyjący tylny most wynika z jego konstrukcji. Miałem okazje popracować ostatnio konkurencją JD a mianowicie NH ,CASE i DF Agrofarm ,muszę powiedzieć że do cichych one nie należą i również występuje ten gwizd. W momencie ,kiedy ja kupowałem JD 5M różnica między JD 5M a R była około 30tys. więc jak by nie było jakaś tam kasa jest ,wcale nie taka mała.

#1156 Share MDSikor

MDSikor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1116 postów

Napisany 25 czerwiec 2011 - 21:30

Nowa seria ciągników John Deere 5M U mnie do doposażeniu 5070M była tylko o 20 tys zł tańsza od 5080R.
Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

#1157 Share mbpiotr

mbpiotr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisany 25 czerwiec 2011 - 22:05

Nowa seria ciągników John Deere 5M Odnośnie funkcjonowania tej hydrauliki to nie zwróciłem na to uwagi jutro to sprawdzę. Natomiast ja mam takie pytanko do użytkowników JD i nie tylko: Licznik od ciśnienia powietrza ,pneumatyki dobija ciśnienie do około 8,5 bar ,jak długo takie ciśnienie ,tzn. na poziomie około 8 bar powinno być utrzymane po całkowitym wyłączeniu traktora ,dodam że u mnie jak traktor nie jest odpalany przez około dwa dni to to ciśnienie spada do zera a po włączeniu traktora jest dobijane do poziomu 8,5 bar. Czy to jest prawidłowe ,że spada ciśnienie do zera jak traktor jest wyłączony ,może jakiś zawór poszedł ,czy tak ma być. Za odpowiedz bardzo dziękuję.

#1158 Share MDSikor

MDSikor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1116 postów

Napisany 25 czerwiec 2011 - 22:09

Nowa seria ciągników John Deere 5M Powinien trzymać ciśnienie zawsze, coś jest nie szczelne.
Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

#1159 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6745 postów
  • Zainteresowania:fotografia, muzyka, motoryzacja, lotnictwo :p

Napisany 25 czerwiec 2011 - 22:24

Nowa seria ciągników John Deere 5M Zaciągnij hamulec ręczny i sprawdź czy trzyma ;)

Mój kanał na YouTube http://www.youtube.c...ser/danielhaker

KUPIĘ SŁOMĘ. SIEDLCE, ŁOSICE, ŁUKÓW, MIĘDZYRZEC PODL.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1160 Share jankes91

jankes91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Zainteresowania:Stare maszyny rolnicze,Motoryzacja,wszystkie polskie maszyny:)

Napisany 25 czerwiec 2011 - 22:47

Nowa seria ciągników John Deere 5M Witam ,zastanawiam się właśnie nad JD 5070m i Agroplusem ,jak myślicie warto dopłacić za JD(wyjdzie z ok.15tys drożej w podobnym wyposażeniu)czy brać agroplusa,ciągnik służył będzie do lekkich prac.A i jakie części z chin poza przednim mostem jeszcze ma Seria5M?

Edytowany przez jankes91, 25 czerwiec 2011 - 22:53.