Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nowa seria ciągników John Deere 5M

1514 odpowiedzi na ten temat

#1041 Share Adam141090

Adam141090

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 07 luty 2011 - 16:36

Nowa seria ciągników John Deere 5M

Dokładnie koledzy sciemniacz Adam141090 jest taki cwany ze sam siebie przechytrzył a to juz niewielu potrafi hahaha.

Brawo brawissimo czekamy na kolejne opowiesci science fiction :P

proszę, taki jestem cwany że potrafię zrobić fotografię, czekam do czego teraz się przyczepisz.

Załączone miniaturki

• DSC04582.JPG

Edytowany przez Adam141090, 07 luty 2011 - 16:38.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nowa seria ciągników John Deere 5M Dzisiaj, 18:06
  •  

#1042 Share MDSikor

MDSikor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1116 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 07 luty 2011 - 17:51

Nowa seria ciągników John Deere 5M No jakoś teraz cisza...
Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

#1043 Share rino

rino

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 770 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Maszyny rolnicze

Napisany 07 luty 2011 - 18:02

Nowa seria ciągników John Deere 5M cisza hehe nikt tu nie podwazal ze masz tyle mth ale nie 1150 w ciagu miesiaca czlowieku a po za tym niedawo pisales ze masz 2500 a zdjecie to mogles zrobic rownie dobrze u sasiada czy jakos tak wiec i tak piszesz bajki i tak bo niestety doba ma tylko 24 godz a jak dlugo wogole masz tą mke?

#1044 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 07 luty 2011 - 18:16

Nowa seria ciągników John Deere 5M nawet nie w ciągu miesiąca, tylko 15 dni stąd się brały podejrzenia :) Bo aktualnie w Polsce doba nie ma prawie 80 godzin :P

#1045 Share robertbara

robertbara

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2381 postów

Napisany 07 luty 2011 - 19:48

Nowa seria ciągników John Deere 5M Panowie wyluzujcie troszkę, pomylił się, Adam napisz w końcu jak to było tylko bez kręcenia. :mellow:

#1046 Share timasz

timasz

jakos to bedzie -czyli nadzwyczaj nieprecyzyjny plan hehe

• Members
  • PipPipPip
  • 1482 postów
  • Zainteresowania:Prawo, Historia, Architektura użytkowa, Technika rolnicza, Panny :) i wiele innych ciekawych rzeczy które mogą interesowaćtak młodego człowieka ;) hehe

Napisany 07 luty 2011 - 19:51

Nowa seria ciągników John Deere 5M Musze oczywiscie nadmienic iz nie przyczepialem sie tylko zauwazylem oczywiste fakty :P (komentarza roberta nie bylo gdy pisalem)

No coż moge powiedziec komentarze 2 kolegów powyżej mowią wszystko po pierwsze nie masz nawet 2300 h po drugie pisales juz o 2500 h tez tego nie ma po trzecie nie ma mowy o nakreceniu takiego przebiegu w 15 dni po trzecie niby z kad mam miec pewnosc ze to Twoj ciagnik a nie kogos innego albo tez zdjecie nie jest z neta co nie byloby nowoscia na tym portalu po czwarte pisales o tym ze informacje o przebiegu czerpiesz z raportow kwartalnych a jakos w ciagu miesiaca piasles kilka razy o postepach w nabijaniu godzin to wreszcie co ile masz te raporty kwartalne co 5 dni ?

Edytowany przez timasz, 07 luty 2011 - 20:06.

#1047 Share Adam141090

Adam141090

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 07 luty 2011 - 20:22

Nowa seria ciągników John Deere 5M Z tego co zauważyłem to temat tego forum to ,,opinie o serii M'' a nie dochodzenie nie domówień i nieścisłości pana Adama, Nic nie będę prostował bo nie czuje takiej potrzeby, Jak już napisałem maszyna pracuje na usługach (odśnieżanie, ale głównie transport odpadów ciekłych na oczyszczalnie z Ubojni zwierząt i przepompowni, i nie tylko) Jeżeli chodzi o cześć mechaniczną to wszystko dzieła na razie jak powinno (Prawie nie był używany podnośnik, poza kilku dniową pracą z dmuchawą śnieżną) co zauważyłem po dzisiejszych oględzinach to to że pracuje znacznie głośniej przy transporcie, wyje skrzynia i opony stan zużycia koło 50% Odnośnie moje wypowiedzi z któregoś tam stycznia to może miał i więcej, nie wiem nie przywiązuje do tego zbyt wielkiej uwagi.

Edytowany przez milanreal1, 07 luty 2011 - 20:32.
cytowanie poprzedniego posta

#1048 Share timasz

timasz

jakos to bedzie -czyli nadzwyczaj nieprecyzyjny plan hehe

• Members
  • PipPipPip
  • 1482 postów
  • Zainteresowania:Prawo, Historia, Architektura użytkowa, Technika rolnicza, Panny :) i wiele innych ciekawych rzeczy które mogą interesowaćtak młodego człowieka ;) hehe

Napisany 07 luty 2011 - 20:33

Nowa seria ciągników John Deere 5M Aaaaaaaaaaaaa wiec dziekuje koles za wytlumaczenie nam wszystkiego w przystepny sposób co i jak twoj opis jest nadzwyczaj wnikliwy Teraz juz nawet wiem o czym jest ten temat :lol:

Oczywiscie uroczyscie przyrzekam iz od tej pory juz bede bezkrytycznie przyjmował tzw. niedomowienia i niescisłości :blink: uwazam ze juz pewnie czujesz sie zrechabilitowany? jesli tak to ok :P

#1049 Share szymon1804

szymon1804

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 07 luty 2011 - 20:36

Nowa seria ciągników John Deere 5M A może on "kręci" jakieś chińskie godziny i stąd to całe zamieszanie :lol: :lol:

#1050 Share azbest

azbest

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, nowe technologie, sport

Napisany 09 luty 2011 - 12:45

Nowa seria ciągników John Deere 5M Witam wszystkich. Widzę że seria 5M jest bardzo popularna. Z ojcem zamierzamy kupić właśnie taki ciągnik z ładowaczem. Zastanawiamy się jedynie nad jedną kwestią czy kupić 5100m z orginalnym ładowaczem jd czy też 5080r z jakimś polskim. Do wydania jest 170000 zł. Lepiej 5r ale z orginalnym ładowaczem nie wyrobię z kasą. Proszę o opinę

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1051 Share MDSikor

MDSikor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1116 postów

Napisany 09 luty 2011 - 17:05

Nowa seria ciągników John Deere 5M Chyba lepiej byś wyszedł jak byś wziął 5080R z tak jak napisałeś z polskim ładowaczem.
Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

#1052 Share krzywy1616

krzywy1616

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 10 luty 2011 - 10:22

Nowa seria ciągników John Deere 5M Panowie jaka jest maksymalna prędkość 5070m w Compakcie?

#1053 Share MDSikor

MDSikor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1116 postów

Napisany 10 luty 2011 - 10:47

Nowa seria ciągników John Deere 5M Zdaje się, że 30km/h.
Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

#1054 Share jaguar235

jaguar235

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 124 postów

Napisany 10 luty 2011 - 12:33

Nowa seria ciągników John Deere 5M 30km/h. ale można wyciągnąć jakieś 37km/h a jak chcesz jeździć szybciej musisz wziąć przekładnie Power Reverser 16/16, 40km/h

#1055 Share krzywy1616

krzywy1616

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 10 luty 2011 - 15:03

Nowa seria ciągników John Deere 5M Wielkie dzieki.

#1056 Share Karpiu

Karpiu

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 10 luty 2011 - 15:41

Nowa seria ciągników John Deere 5M Mały traktor najwyżej do ogrodu . Nie za ładny jest.

#1057 Share popo73

popo73

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 10 luty 2011 - 18:41

Nowa seria ciągników John Deere 5M koledzy mam 5M od grudnia 2009 i na jesien 2010 zalozylem ladowacz czolowy MX8 i od tego czasu zaczela mi bardzo glosno chodzic pompa olejowa ,czy uwas tak samo glosno chodzi?

#1058 Share adamJD6230

adamJD6230

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 20 luty 2011 - 12:31

Nowa seria ciągników John Deere 5M Odbiegając od tematu pragnę podzielić się moją opinią na temat jd 5070m i tym co dowiedziałem się od dilera. Użytkuję go już rok na gwarancji miałem 2 awarię a dokładnie wyciek oleju z przedniego mostu zaraz jak przyjechałem nim od dilera a p pół roku serwisant na przeglądzie stwierdził wyciek paliwa miedzy blokiem silnika a pompą paliwa. Tenże serwisant (z Agrotechniki B.Podlaska)miał po niedługim czasie przyjechać z nowym uszczelniaczem lub pompą i to naprawić, jak do tej pory tego nie zrobił, po telefonicznym zgłaszaniu tego problemu odciągało się to w czasie "a to że trzeba zamówić uszczelniacz, a to że przyjedziemy przy okazji, a to że ciągnikiem można pracować, a to że serwisanci są na szkoleniach i tak minęło 6 mieś. Aż po telefonie wykonanym do nich już na nerwie i dość wulgarnym, kierownik serwisu wyjawił mi że to wada fabryczna tych ciągników i już mają dla mnie nową pompę ale nie będą jej zakładać bo to bez sensu bo firma jeszcze się nie uporała z tym problemem. wieć 24 mieś gwarancja na silnik sie przeciąga, jd mnie nie informuje na piśmie ze to wada fabryczna i po gwarancji zostanie zrobiona wieć chyba trzeba będzie zacząć pisać i zgłaszać wszytko drogą papierkową i później chyba sąd się tym zajmie.
Inne wady jakie zauważyłem w tym ciągniku to to że jak jest zimny zwłaszcza zimą to jadąc nim ma się wrażenie że coś go wychamowuje bo nawet z większej górki na luzie nie chce się szybko toczyć, akumólator to też jest już słaby wolno kręci a ciągnik nie jest codziennie odpalany, tylko jak jest troszkę cieplej.
Może mój przypadek jest odosobniony ale to jest moje szczere i prawdziwe fakty z użytkowania jd 5070 M.

#1059 Share amnowak43

amnowak43

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 20 luty 2011 - 18:19

Nowa seria ciągników John Deere 5M Jakoś nikt więcej z tym problemem się nie spotkał więc nie wiem czy to jest wada fabryczna.Moim zdaniem dealer poprostu robi cię w ...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1060 Share lamboEVO100

lamboEVO100

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 877 postów

Napisany 20 luty 2011 - 19:49

Nowa seria ciągników John Deere 5M a mi się wydaje że to było kilka stron wcześniej ale mogę się mylić
może w innym temacie...