Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nowa seria ciągników John Deere 5M

1514 odpowiedzi na ten temat

#81 Share rafftti

rafftti

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 346 postów

Napisany 09 grudzień 2009 - 18:04

Nowa seria ciągników John Deere 5M Ja dzisiaj zamówiłem i zadatkowałem 5070M, ale termin realizacji dopiero w marcu. Dobrałem skrzynie 40 i miałem domówić pneumatyke ale u tego dilera jest w standardzie a i dorzucił mi radio z instalacją

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nowa seria ciągników John Deere 5M Dzisiaj, 21:18
  •  

#82 Share omen

omen

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 09 grudzień 2009 - 18:26

Nowa seria ciągników John Deere 5M a czy ktos widział gdzies na placu u dilera serie G jak ona sie równa z cenami z seria m drosza czy tańsza

rafftti ile ci za taki 5070m policzyli to juz masz cene wyjsciowa bez zmian czy w zaleznosci po ile euro bedzie w marcu

#83 Share rafftti

rafftti

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 346 postów

Napisany 09 grudzień 2009 - 19:26

Nowa seria ciągników John Deere 5M Ciągnik mi wyszedł 117 tyś netto po dobrym rabacie plus 25 za ładowacz. To jest cena po aktualnym kursie, a zobaczymy jak będzie stało euro w marcu. Ważne że maszyny już zaklepane bo od 15 grudnia ciągniki drożeją o 3,5% inne maszyny też podskoczą. Polecam dilera z Radomska spoko facet

#84 Share dawid2009

dawid2009

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 95 postów

Napisany 10 grudzień 2009 - 19:51

Nowa seria ciągników John Deere 5M A jaki ładowacz brałeś za 25 tys??? I skąd wiesz że ciągniki drożeja? Tylko JD??? ;)

#85 Share rafftti

rafftti

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 346 postów

Napisany 10 grudzień 2009 - 20:28

Nowa seria ciągników John Deere 5M Zaoferowano mi 583 za tą cenę ale nie mogłem go zamówić bo już podczas składania wniosków pani która prowadziła moją sprawe stwierdziła,że mi wcale nie jest potrzebny tur i ledwo przegryzła 533. Zawsze od nowego roku wszystkie firmy aktualizują cenniki oczywiście w góre

#86 Share miroM1984

miroM1984

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 266 postów

Napisany 10 grudzień 2009 - 21:06

Nowa seria ciągników John Deere 5M to jakie trzeba spełniać wymagania zeby dostac dofinansowanie na tura?? moglbys cos wiecej tu napisac

#87 Share rafftti

rafftti

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 346 postów

Napisany 11 grudzień 2009 - 17:14

Nowa seria ciągników John Deere 5M No niby nic specjalnego, ale ja mam na siebie tylko 11 ha. Bydło przepisałem na ojca żeby się nie czepiali o płytę i zbiornik na gnojowice mimo iż mam mięsne. I ta bystra pani w agenturze stwierdziła, że ładowacz na takie małe gospodarsto nie jest potrzebny.Moc ciągnika też mi zmniejszyła bo chciałem 80 km. Ale kolega który ma 5 ha i zero zwierząt bez problemu dostał 85 km i ładowacz 1600 kg. Tak, że zależy kto Ci prowadzi sprawę w agencji

#88 Share amnowak43

amnowak43

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 13 grudzień 2009 - 13:27

Nowa seria ciągników John Deere 5M Ja też dałem zadatek na 5090M z realizacją w marcu.Może mi ktoś odpowiedzieć czy radio jest w standardowej kabinie czy trzeba za nie dopłacać?

#89 Share adikpl1

adikpl1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1851 postów

Napisany 13 grudzień 2009 - 13:50

Nowa seria ciągników John Deere 5M Chyba nie przynajmniej w serii 6030 Comfort trzeba za radio dopłacać

#90 Share rafftti

rafftti

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 346 postów

Napisany 13 grudzień 2009 - 14:00

Nowa seria ciągników John Deere 5M Na pewno nie jest w standardzie. Radio kosztuje 300 plus ze dwie stówki za instalację z głośnikami. Niech mnie ktoś poprawi jeżeli się mylę ale samemu nie możesz nic montować póki jest na gwarancji no chyba, że bumboxa pod zapalniczkę

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#91 Share Adam1978

Adam1978

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 17 grudzień 2009 - 21:10

Nowa seria ciągników John Deere 5M witam interesuje mnie ten elektroniczny wtrysk paliwa w 5M czy to jest to samo co montowano np w 5720 czy to jest jakiś inny wynalazek no i w takim razie ile on będzie palił?

#92 Share MDSikor

MDSikor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1116 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 18 grudzień 2009 - 10:41

Nowa seria ciągników John Deere 5M W serii 5M jest mechaniczny wtrysk paliwa. Dopiero w serii 5R jest CommonRail.
Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

#93 Share Adrianos

Adrianos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 603 postów

Napisany 18 grudzień 2009 - 11:30

Nowa seria ciągników John Deere 5M ja miałem brać JD 5080r ale zmieniłem na 5080m właśnie ze względu na tą pompe... teraz tylko trzeba czekać do lutego:D
Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

#94 Share Rogeryk

Rogeryk

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 535 postów

Napisany 18 grudzień 2009 - 13:16

Nowa seria ciągników John Deere 5M Ojciec oglądał tego 5M i stwierdził że wolałby Pronara a już na 100 % nie zamieniłby na Lamborghini. W grę wchodzi Lamborghini R3 Fendt 309 Vario i MF 5435

#95 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 grudzień 2009 - 13:28

Nowa seria ciągników John Deere 5M Zaczyjnmy od tego, że porównaj sobie 5R, a nie 5M. Chociaż R3 bliżej do 5M. :unsure: Jakieś to Twoje porównanie mało fachowe, ale tak to już bywa z tymi akwizytorami. Zresztą co byś nie pisał, dla Ciebie JD i tak złom, bo to Twoja konkurencja. :blink:

#96 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 18 grudzień 2009 - 14:23

Nowa seria ciągników John Deere 5M A najgorsze w tym jest to że tego złomu produkują dziesięć razy więcej Dodany obrazek i pomimo to znajduje nabywców-ba niektórzy tak się do złomu przyzwyczajają że następny złom który kupują też ma żółte felgi Dodany obrazek .Faktycznie-porównanie super fachowe-chyba te Lamborghini to @Rogeryk wziąłeś z trochę innej bajki ?-raczej nie pasuje do tego Fendta i MF-a.

#97 Share Rogeryk

Rogeryk

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 535 postów

Napisany 18 grudzień 2009 - 19:00

Nowa seria ciągników John Deere 5M Po pierwsze nie wspomniałem o serii 5 R a po drugie to nie moje słowa a ojca i mówie o jego spostrzeżeniach... To jaki będzie ciagnik to zależeć bedzie od tego czy wniosek w ramach restrukturyzacji bedzie rozpatrzony pozytywnie. W ostateczności bedzie R3. Mam znajomego który miał JD 160 KM i wymienił go na MC Cormika tej samej mocy a teraz kupił 190 i jest z nich bardzo zadowolony a na JD słów nie ma...

#98 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 18 grudzień 2009 - 19:22

Nowa seria ciągników John Deere 5M Konkretnie-co mu się nie podobało a co o tyle lepsze było w tym McCormicku ?Druga sprawa-rozumiem iż Twój Tato ma swoje powody żeby nie lubić JD-ale porównanie do Pronara (chyba że chodzi o te serie na zachodnich podzespołach ?) to takie trochę bezsensowne-dalej-R3 choćby z racji posiadania takiej kabiny jaką ma już wyraźnie ustępuje dla tego JD-wiem że kabina to nie wszystko-ale to właśnie w niej a nie np. w silniku usadawiamy swoje cztery litery Dodany obrazek .

#99 Share Rogeryk

Rogeryk

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 535 postów

Napisany 18 grudzień 2009 - 19:30

Nowa seria ciągników John Deere 5M no właśnie kabina... Jak silniejszy facet to siłowniczek od drzwi od razu w rekach zostaje gdyz intuicyjnie sie za nie łapie. Co do ojca to akurat blisko był zakupu JD 6630 Premium w 2006 roku i z racji mocno okrzyczanej marki i szacunku do niej pojechał zobaczyć nowy model 5M i mocno się zawiódł.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#100 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 18 grudzień 2009 - 19:38

Nowa seria ciągników John Deere 5M Zaraz,zaraz-chyba nie ma większego sensu w porównywaniu takiego 6630 z serią 5 (szczególnie M)-ja akurat mam 5720 ale zdaje mi się że kabina jest taka sama w serii M-i powiem jedno-trzeba mieć chyba kobiecą intuicję (sorry kobiety) aby odruchowo się za ten siłowniczek złapać Dodany obrazek