Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nowa seria ciągników John Deere 5M

1514 odpowiedzi na ten temat

#821 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 listopad 2010 - 17:24

Nowa seria ciągników John Deere 5M W JD kurs jest niższy ale cena w Euro jest wyższa. Na modelu o mocy 170KM różnica między promocją, a ceną normalną to około 10k €. W CNH promocję upatruję w wypieraniu z oferty ciągników nie spełniających norm czystości. Podobnie rzecz się miała z modelem TD80, który sprzedawano przed wprowadzeniem wyższych norm, bo potem nie mogliby już ich sprzedać.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nowa seria ciągników John Deere 5M Dzisiaj, 07:06
  •  

#822 Share MDSikor

MDSikor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1116 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 16 listopad 2010 - 19:00

Nowa seria ciągników John Deere 5M A na JD 5080R na dzień dzisiejszy z promocją zaoszczędza się około 10 tys zł netto. Więc na niektórych modelach opłaca się kupić w promocji kursowej.
Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

#823 Share LukaszMewa

LukaszMewa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 16 listopad 2010 - 20:45

Nowa seria ciągników John Deere 5M a jaka jest cena jd 5100r w wersji comfort na dzień dzisiejszy??? i czym się głównie różni od werswji 5M

#824 Share rafalkom555

rafalkom555

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1483 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja itp.

Napisany 17 listopad 2010 - 17:08

Nowa seria ciągników John Deere 5M 5r jest cieższy o około 400kg, ma ehr, a w podstawowej wersji jest znacznie bardziej wypasiony ;)

#825 Share MDSikor

MDSikor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1116 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 17 listopad 2010 - 17:14

Nowa seria ciągników John Deere 5M 5R ma lepszą skrzynie 16x16, CommonRail, pełną ramę i jest niestety droższy.
Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

#826 Share konrad1996

konrad1996

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 17 listopad 2010 - 21:00

Nowa seria ciągników John Deere 5M dla mnie ta promocja to ściema ona była jest i będzie. To jest taki chwyt reklamowy. Oni wam doliczą 1000zł różnice w kursie euro przy zaliczce. A i nie piszcie przy umowie zaliczka tylko zadatek, bo przyślą wam traktor kiedy zechcą. Sam czekałem pół roku, a miało być dużo wcześniej.

#827 Share Pako

Pako

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 18 listopad 2010 - 00:53

W JD kurs jest niższy ale cena w Euro jest wyższa. Na modelu o mocy 170KM różnica między promocją, a ceną normalną to około 10k €. W CNH promocję upatruję w wypieraniu z oferty ciągników nie spełniających norm czystości. Podobnie rzecz się miała z modelem TD80, który sprzedawano przed wprowadzeniem wyższych norm, bo potem nie mogliby już ich sprzedać.

Od kilku miesięcy monitorowałem ceny w EURO ciągników JD i nie uległy one zmianie. Proszę podaj, na jakiej podstawie takie stwierdzenia?

#828 Share blu

blu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisany 18 listopad 2010 - 20:55

Nowa seria ciągników John Deere 5M Promocja kursowa obowiazuje do konca listopada na ciagniki 6000, 7000 i 5 M comfort oraz R comfort. Od grudnia bedzie juz nizsza doplata. Różnice pomiędzy serią R I M najlepiej widać po zajęciu miejsca przed kierownica i przejechaniu się jednym i drugim.

#829 Share barmak

barmak

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 21 listopad 2010 - 11:44

Nowa seria ciągników John Deere 5M koledzy dopłaty kursowej może i niebędzie ale za to cena wyjściowa w euro bdzie niższa o tą różnice, bynajmiej było tak przed ta promocja kusową cena na ciągniku JD 5100m była niższa ok. 5000 tys. euro. Więc jest prawdopodobieństwo że teraz też tak bedzie.

#830 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 21 listopad 2010 - 13:30

Nowa seria ciągników John Deere 5M @Pako ja porównuję ceny obowiązujące rok temu z tymi obecnymi. Dodany obrazek Przez kilka miesięcy to trwa promocja kursowa, więc cena się nie zmienia. Spada kurs Euro, więc centrala JD Polska również obniża przelicznik, aby zachować stałą dopłatę 40 groszy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#831 Share maskin

maskin

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 280 postów

Napisany 25 listopad 2010 - 21:31

Nowa seria ciągników John Deere 5M mam pytanie czy 5070 m wystarczy do opryskiwacza 2500 l z hydrauliką? cz pasują rozstawy kol do rządkow 45 cm? ciągnik ten nie byl by koniem roboczym, lecz wykonywal by lekkie prace i czy w standardzie jest zaczep przesowny automatyczny i predkosc 40 km/h?

#832 Share Adrianos

Adrianos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 603 postów

Napisany 25 listopad 2010 - 21:43

Nowa seria ciągników John Deere 5M spokojnie da rade oprskiwaczowi, prędkość w standardzie jest 30w compakcie a 40 w comforcie.
Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

#833 Share Ursus11

Ursus11

Użytkownik

• Members
  • PipPipPip
  • 829 postów

Napisany 25 listopad 2010 - 21:45

Nowa seria ciągników John Deere 5M Ja sie ostatnio pytałem to nie ma w standardzie 40 km/h

#834 Share Bosman121

Bosman121

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 25 listopad 2010 - 22:36

Ja sie ostatnio pytałem to nie ma w standardzie 40 km/h

Nie rozumię w jakim standardzie. Chłopak wyżej napisał Ci wyraźnie w w jakich wersjach jest dana prędkośc więc nie wiem skąd wymyśliłeś jakąś dodatkową wersję standard...
.

#835 Share maskin

maskin

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 280 postów

Napisany 26 listopad 2010 - 16:11

Nowa seria ciągników John Deere 5M jest wersja compact, classik i comfort. I czy duzo jest biegów w "zakresie" do pryskania? Bo wiecie u mnie są troche wzgorki i pagórki i jak mam w czasie oprysku stawac i redukowac to moze lepiej zakupic tą r-ke? A wiecie moze jeszce ile kosztuje zmiana kol na węższe?

#836 Share Adrianos

Adrianos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 603 postów

Napisany 26 listopad 2010 - 18:31

Nowa seria ciągników John Deere 5M jeżeli masz kase bierz "R" jeżeli wolisz gdzieś indziej kase ulokować to śmiało "M" wystarczy Ci do opryskiwacza, jeżeli to jest 2,5tyś litrów to myśle że nawet na zakresie C wjedzie Ci niemal wszędzie (ja z beczkowozem 9tyś litrów wjeżdżałem w górke o spadku ok 25-30% na zakresie B bieg 2 lub 1 i problemów nie stwarzał... droga żwirowa, w miare utwardzna)
Sprzedam:

#837 Share młody17

młody17

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 427 postów

Napisany 26 listopad 2010 - 20:30

Nowa seria ciągników John Deere 5M komplet wąskich kół jeśli dobrze pamiętam to coś koło 10 tys, @Adrianos jak się spisuje Twoja M-ka, ile godzin nastukałeś, miałeś jakieś awarie??

#838 Share Adrianos

Adrianos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 603 postów

Napisany 27 listopad 2010 - 08:47

Nowa seria ciągników John Deere 5M awarii zero, my zadowoleni z traktorka jesteśmy, h napisze Ci później bo nie wiem ile jest... pewnie ok 460...
Sprzedam:

#839 Share amnowak43

amnowak43

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 28 listopad 2010 - 10:35

Nowa seria ciągników John Deere 5M Użytkuję 5090M od pół roku i mam pierwszą awarię.Wyciek oleju pod kabiną.Okazało się że nie były dokręcone śruby łączące tylni most ze skrzynią biegów.Czy ktoś miał też ten problem?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#840 Share maskin

maskin

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 280 postów

Napisany 28 listopad 2010 - 12:59

Nowa seria ciągników John Deere 5M i tu wlasnie objawia sie brak ramy, sruby ulegają naprezeniom i sie poluzowują, w ciągnikach bezramowych trzeba tego pilnowac.
10 tysiecy to jest za drugi komplet koł, czy tylko wybor innego rozmiaru, i czy wybierając przedni tuz dostajemy dodatkowe zlacza rozdzielacza, czy za takowe trzeba doplacic?