Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nowa seria ciągników John Deere 5M

1514 odpowiedzi na ten temat

#641 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 28 czerwiec 2010 - 17:36

Nowa seria ciągników John Deere 5M Ojczulek był na dniu otwartym u lokalnego dilera JD, to znajomy kierownik serwisu śmiał się, że Pronarów już nie sprzedają, ale JD wypuścił ciągnik na chińskim moście i na brak zajęć nie powinni narzekać. :) Szeryf jak obejrzał ten ciągnik, że podnośnik, most i cały tył i delikatnie mówiąc nie wyszedł... :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nowa seria ciągników John Deere 5M Dzisiaj, 06:02
  •  

#642 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 28 czerwiec 2010 - 19:08

Nowa seria ciągników John Deere 5M Ja też może niedługo będe u dealera John Deera więc sobie oblukam jak będzie czas tą serie, bo ogólnie w innym celu pojadę na poważniejsze zakupy po jakiś nowy teleskop JCB.

#643 Share mbpiotr

mbpiotr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisany 28 czerwiec 2010 - 20:52

Nowa seria ciągników John Deere 5M Bobek_Farmer a do czego ty to niby chciałeś dodać taką opinię ojczulka, ktoś cie pytal o zdanie. Jak ojciec ciemny jak tabaka to niech sie nie wypowiada ,jak nie ma pojecia. A co niby im tak bardzo nie wyszło. Napoczątku sie czepiał ze chińskie a teraz jestem ciekaw co wymyśli. Jak narazie nikt nie narzeka na te podzespoły ,a popyt rosnie na te traktorki. Czyżby tyle osob sie myliło a ojczulek mial tylko racje. Oj smiech na sali.

#644 Share Adrianos

Adrianos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 603 postów

Napisany 28 czerwiec 2010 - 20:55

Nowa seria ciągników John Deere 5M @bobek to ja znowu napisze to co mówiłem już nie raz: sprzedaj mi fendta seri200 w podobnych pienądzach do 5m i wezme od razu, wiesz ile on kosztuje?? tyle co 312 a więc ostro ponad 300tyś zł. więc za to mam 2 JD. trzeba patrzeć troche na stosunek ceny do jakości. my kupiliśmy jesteśmy zadowoleni, nie jest to ful opcja a raczej traktor typu compakt. tak jak skoda wśród samochodów(nikt mi nie wmówi że skoda to zły samochód) ale już nawet VW jest o klasę lepszy, więc dlaczego ludzie kupują skodę?? robią nią tysiące km i ją chwalą?? odpowiedzcie sobie sami...
Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

#645 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 28 czerwiec 2010 - 20:59

Nowa seria ciągników John Deere 5M Ja nikogo nie atakuje. :) Akurat Vario 200 do mnie nie przemawia podobnie jak JD 5M. :) Wolę jakiegoś SDF w zamian za namiastkę 5R.

#646 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 28 czerwiec 2010 - 21:01

Nowa seria ciągników John Deere 5M Wiecie-kol.Bobek ma JD 5720 no i zapewne przez pryzmat tegoż w/w ocenia tego 5M-taka ciekawostka-parę lat temu też kupiłem 5720 w cenie...dzisiejszego 5M-ale wracając do tematu-to są ciągniki z różnych bajek i Szeryf Bobka  :)-mając 5720 jakie inne zdanie mógł wyrazić na temat 5M ?

#647 Share miodu1616

miodu1616

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 28 czerwiec 2010 - 21:10

Nowa seria ciągników John Deere 5M Ja jutro będę ściągał na podwórze 5100 M się okaże co to za sprzęt. Miejmy nadzieję że Bobek_Farmer się myli :)

#648 Share Adrianos

Adrianos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 603 postów

Napisany 28 czerwiec 2010 - 21:11

Nowa seria ciągników John Deere 5M no @jaro dokładnie, zależy kto czym się obrabia ale to jest naprawdę fajny traktorek jak za te pieniądze.
@bobek farmer jak mielibyśmy kupić znowu coś z SDF albo np new holanda to ja już zetora wole i niech mi nikt głupot nie opowiada... wiem że to może uogólnienie ja nie chcę tego na podwórku, ojciec tak samo;D
Sprzedam:

#649 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 28 czerwiec 2010 - 21:13

Nowa seria ciągników John Deere 5M A jaka obecnie cena za 5080M z klimą i skrzynią 40Km/h??

#650 Share Adrianos

Adrianos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 603 postów

Napisany 28 czerwiec 2010 - 21:17

Nowa seria ciągników John Deere 5M ja dałem 145 brutto ale to raczej nie osiągalne teraz
Sprzedam:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#651 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 28 czerwiec 2010 - 21:19

Nowa seria ciągników John Deere 5M na stronie JD jest po 106 netto ale za Compact

#652 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 28 czerwiec 2010 - 21:22

Nowa seria ciągników John Deere 5M Każdy ma własne zdanie i nikogo na siłę nie co do swej racji przekonywać... @jaro ma racje zależy do czego porównać. Największą zaletą 5M jest silnik i "chyba" kabina wspólna z 5020. :) Poza tym taki SDF nie ustępuje Johnowi z ryżu. :) Sądzę, że JD chce trafić pod strzechy, jednak to trochę plami kreowany wcześniej wizerunek ciągnika do którego trzeba dojrzeć. :) Grunt to mieć świadomość za co się płaci. :)

#653 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 29 czerwiec 2010 - 05:45

Nowa seria ciągników John Deere 5M Tak się zastanawiam na ciagniku powinna byc jedna tabliczka a na niej napisane gdzie ciągnik wyprodukowano u mnie w mf jest w kabinie a na niej typ ciągnika made in great britain nazwa zakładu coventry wiem że na starszych jd też było made in france najczęsciej jest coś takiego w 5 m? Moze te tabliczki na mostach to nie miejsce produkcji mostu a całego traktora?

#654 Share Adrianos

Adrianos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 603 postów

Napisany 29 czerwiec 2010 - 06:13

Nowa seria ciągników John Deere 5M a co to za domysły?? w błędzie jesteś, a jak komuś się chce to niech Ci tłumaczy... myślę że jak przeczytasz ten temat to się dowiesz co gdzie jest produkowane
Sprzedam:

#655 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 29 czerwiec 2010 - 08:17

Nowa seria ciągników John Deere 5M Masz jakieś kompleksy związane z tym ciągnikiem? :) Twoje wypowiedzi na temat tego ciągnika są bardzo emocjonalne. :)

#656 Share Adrianos

Adrianos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 603 postów

Napisany 29 czerwiec 2010 - 08:57

Nowa seria ciągników John Deere 5M myśle że nie bardziej emocjonalne jak twoje... dla mnie to super ciągnik i już, tak jak już nie jeden pisał zależy z czego się przesiąść, to jak ja kupię fendta teraz to też mam się z ludzi pompować że mają jakiegoś SDFa składaka?? albo holanda TD gołego?? traktor to traktor ma pracować i już.@bobek a co do kompleksów to być może Ty cierpisz na jakieś... ja zakompleksiony nie jestem tylko śmieszą mnie opinie ludzi którzy tymi traktorami nic nie robili, ja mam porównanie pamiętam jeszcze jak mieliśmy same explorera (nówkę kupiliśmy) i jaki to jest szrot... a nie jeden kto robi nim 2000mtg rocznie będzie go chwalił. ja mogę dużo powiedzieć o JD5080M bo zrobiłem nim już prawie 300mtg a Ty jaką miałeś styczność z tym traktorem??

PS. 5720 też pare motogodzin zrobiłem;D i to co się udało zaoszczędzić na tym traktorku będzie wykorzystane przy zakupie drugiego, głównego traktora w gospodarstwie, FENDT POWER
Sprzedam:

#657 Share adrian300895

adrian300895

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów

Napisany 29 czerwiec 2010 - 09:17

Nowa seria ciągników John Deere 5M

jak ja kupię fendta teraz
i to co się udało zaoszczędzić na tym traktorku będzie wykorzystane przy zakupie drugiego, głównego traktora w gospodarstwie, FENDT POWER

@Adrianos czyli jednak fendt?? :) :)

#658 Share zetorek5340gr

zetorek5340gr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 222 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 29 czerwiec 2010 - 09:51

Nowa seria ciągników John Deere 5M Adrianos A jakie miałeś spalanie w same a w tym ? :)

#659 Share Adrianos

Adrianos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 603 postów

Napisany 29 czerwiec 2010 - 11:05

Nowa seria ciągników John Deere 5M no @Adrian300895 raczej tak, najlepszy sprzęt na rynku, wszyscy są w tyle, ale ta cena...
Sprzedam:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#660 Share adrian300895

adrian300895

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów

Napisany 29 czerwiec 2010 - 11:31

Nowa seria ciągników John Deere 5M No sprzęt pierwsza klasa,ale cena przegięcie :) Może trochę euro spadnie...