Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nowa seria ciągników John Deere 5M

1514 odpowiedzi na ten temat

#541 Share PIOTR33

PIOTR33

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo ogrodnictwo motocykle

Napisany 10 marzec 2010 - 18:38

Nowa seria ciągników John Deere 5M jestem z okolic radomia. czy ktoś mógłby mi wskazać najbliższą mi firmę lub dealera marki JOHN DEERE. wiem o radomsku firma BIS (130km) i firmie GRAVIT z lublina (200km). do NEW HOLLAND mam 15km a do DEUTZ około 60km. jeśli wie ktoś o firmie JD z okolic radomia. z góry dzięki

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nowa seria ciągników John Deere 5M Dzisiaj, 21:33
  •  

#542 Share adamJD6230

adamJD6230

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 10 marzec 2010 - 20:06

Z tego co się orientuje to NH serii TD mają bardzo czułe na złe paliwo pompy paliwowe(u mnie jeden we wsi do nowego NH tej seri zaczął lać paliwo od ruskich to po dwóch miesiącach wsadził 3,5 tyś w remont pompy i wtryskiwaczy)

jesli chodzi o paliwo przywożone przez naszych "braci" z Białorusi czy Rosji to powiem tyle że 99% z nich wozi mieszankę proporcje są mniej więcej takie: 70% to nafta lub opał, a pozostałe 30% to Białoruska odmiana ON bio. Więc taką mieszankę to tylko MTZ lub Włodymirec może wytrzymać. U nich prawdziwe ON kosztuje o 40 gr mniej niż u nas jedynie BIO jest po 2,45 ale to też syf, wiec chyba trzeba być idiotą aby wozić 100% ON.

#543 Share adrian300895

adrian300895

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów

Napisany 10 marzec 2010 - 20:14

jestem z okolic radomia. czy ktoś mógłby mi wskazać najbliższą mi firmę lub dealera marki JOHN DEERE. wiem o radomsku firma BIS (130km) i firmie GRAVIT z lublina (200km). do NEW HOLLAND mam 15km a do DEUTZ około 60km. jeśli wie ktoś o firmie JD z okolic radomia. z góry dzięki

Masz tutaj i sprawdź sobie najbliższego.
http://www.deere.pl/...er_list_ag.html

#544 Share atomik

atomik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1828 postów

Napisany 13 marzec 2010 - 11:51

Nowa seria ciągników John Deere 5M myślę, że ten dział będzie najopowiedniejszy. proszę szanownych użytkowników o podanie cen ciągników john deere: 5080 i 5090 wersji M oraz R (proszę też o podanie wszytskich możliwych standardu comfort/classic). Gdzie mogę znaleźć listę podzespołów jakie można dokupić lub wymienić ?
wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania
dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy
jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

#545 Share Kipper

Kipper

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 13 marzec 2010 - 16:00

jesli chodzi o paliwo przywożone przez naszych "braci" z Białorusi czy Rosji to powiem tyle że 99% z nich wozi mieszankę proporcje są mniej więcej takie: 70% to nafta lub opał, a pozostałe 30% to Białoruska odmiana ON bio. Więc taką mieszankę to tylko MTZ lub Włodymirec może wytrzymać. U nich prawdziwe ON kosztuje o 40 gr mniej niż u nas jedynie BIO jest po 2,45 ale to też syf, wiec chyba trzeba być idiotą aby wozić 100% ON.

Nie wiem jakie do Ciebie paliwo przywozili, ale do mnie tez przywozili Białorusini i jakos Lamborghini lampo 70 to ok 5000 mtg zrobil i wszystko bylo oki.

#546 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 13 marzec 2010 - 16:40

Nowa seria ciągników John Deere 5M Fakt z tym bywa róznie kiedyś w mf 255 zauwazyłem że na polskim on osiągał 2250 jak zalałem ruskiej kręcił się do 2400. Róznice było widać. To samo było w passacie tdi z 04 roku. Ale to było juz kilka lat temu paliwo mieliśmy z zaufanego xródła passat zrobił na tym jakieś 50 tys km mf nie liczyłem. Jeszcze jedna ciekawostka gadałem z kolesiem który studiował na polibudzie w białym robili badania zawartości oktanów. Paliwo z polskiego cpn miało 48-49ktos przyniósł paliwo z białorusi i miało 63. Pewnie dlatego mf się tak krecił

#547 Share Adam141090

Adam141090

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 14 marzec 2010 - 12:01

Fakt z tym bywa róznie kiedyś w mf 255 zauwazyłem że na polskim on osiągał 2250 jak zalałem ruskiej kręcił się do 2400. Róznice było widać. To samo było w passacie tdi z 04 roku. Ale to było juz kilka lat temu paliwo mieliśmy z zaufanego xródła passat zrobił na tym jakieś 50 tys km mf nie liczyłem. Jeszcze jedna ciekawostka gadałem z kolesiem który studiował na polibudzie w białym robili badania zawartości oktanów. Paliwo z polskiego cpn miało 48-49ktos przyniósł paliwo z białorusi i miało 63. Pewnie dlatego mf się tak krecił

koledzy nie porównujcie ruskiego paliwa do polskiego co jak co ale paliwo to mają dobre. Polecam stacje Lukoil może kapkę droższe ale ma ropę niebieską a nie jak te polskie żółte.

#548 Share RolnikSprzedawca

RolnikSprzedawca

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 467 postów

Napisany 14 marzec 2010 - 12:04

Nowa seria ciągników John Deere 5M Jeżeli już chodzi o DIESLA to jego wartość przy spaleniu wyrażamy w licznie cetanowej, oktany to ma benzyna. A co do łukoila to u mnie akurat mają tańsze niż inni tylko mają ten problem że u nich litr nie ma 1000cm3...
Kiedy pojawiają się dzieci zaczynamy inaczej patrzeć na ten padołek łez...
Eliza, nasze małe płaczące szczęście.

#549 Share wiesiek88

wiesiek88

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów
  • Zainteresowania:budownictwo, technika rolnicza, myśl konserwatywno-liberalna;)

Napisany 17 marzec 2010 - 17:23

Nowa seria ciągników John Deere 5M witam, biore od dealera jd 5080m comfort bez klimy za 114 tys netto , brutto 139 tys, tak sie zastanawiam czy jet to dobra cena bo niby maja jakies 7 % upustu...

#550 Share miodu1616

miodu1616

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 17 marzec 2010 - 17:48

Nowa seria ciągników John Deere 5M Ja zamówiłem 5100 m terz w comforcie i z klimą to ma mnie wynieść 33000 euro netto(ok.130000 zł netto)
więc myślę że nie przepłaciłeś

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#551 Share tofik420

tofik420

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów

Napisany 17 marzec 2010 - 19:14

Nowa seria ciągników John Deere 5M po jakim kursie euro liczycie?

#552 Share wiesiek88

wiesiek88

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów
  • Zainteresowania:budownictwo, technika rolnicza, myśl konserwatywno-liberalna;)

Napisany 17 marzec 2010 - 19:46

Nowa seria ciągników John Deere 5M liczyli mi w poniedziałek po 3,89

#553 Share jarekmalina

jarekmalina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 333 postów

Napisany 18 marzec 2010 - 20:23

Nowa seria ciągników John Deere 5M Witam

Mam pytanie dotyczące JD 5080M compact: czy posiada on pneumatyke?

Pozdrawiam

#554 Share miodu1616

miodu1616

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 18 marzec 2010 - 20:49

Nowa seria ciągników John Deere 5M jest w nich w standardzie (bynajmniej u tego dilera co ja biorę)

#555 Share miko75

miko75

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 18 marzec 2010 - 21:17

Nowa seria ciągników John Deere 5M raczej za pneułmatyke w copakcie trzeba dopłaćic

#556 Share Kristaps

Kristaps

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 218 postów
  • Zainteresowania:Visca El Barça

Napisany 18 marzec 2010 - 21:50

Nowa seria ciągników John Deere 5M wiesiek88 u jakiego dealera masz go kupować jeśli można wiedzieć? :(
,,Unia Europejska jest instrumentem Niemieckiej hegemonii w Europie.'' Margaret Thatcher

Nie pij za kierownicą. Stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz.

#557 Share Mercedes96

Mercedes96

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 19 marzec 2010 - 14:50

Nowa seria ciągników John Deere 5M Witam właśnie zamawiam za dwa tygodnie 5070M . Miałem zamówić u Małoleprzego z Radomska ale mimo że byłem na targach w Kielcach i podałem mu dane nic nie przesłał po rozmowie telefonicznej też nic nie dotarło .Więc nie polecam . Biore w Załusinie . Pozdrawiam i mam nadzieje Ze skośnoocy dobrze poskładali te mosty . oby nie tak jak w ursusie hihi . :( Oglądałem podoba mi sie .

#558 Share rafalo

rafalo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 19 marzec 2010 - 20:17

Nowa seria ciągników John Deere 5M A jaki napęd jest przedniego mostu w tych ciągnikach ,mechaniczny czy hydrauliczny?

#559 Share Adrianos

Adrianos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 603 postów

Napisany 19 marzec 2010 - 21:31

Nowa seria ciągników John Deere 5M nie wiem o co Ci dokładnie chodzi napęd to jest mechaniczny:P ale załanczanie elektrohydrauliczne
Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#560 Share jarekmalina

jarekmalina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 333 postów

Napisany 19 marzec 2010 - 21:38

Nowa seria ciągników John Deere 5M Mercedes96, ile będzie kosztował Cię ten 5070M i w jakiej wersji??