Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nowa seria ciągników John Deere 5M

1514 odpowiedzi na ten temat

#401 Share Adrianos

Adrianos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 603 postów

Napisany 23 luty 2010 - 19:05

Adrianos@ gość pewnie chce się pochwalić dziewczynie że takiego ma, taki szpan ha ha :( :P :) ale jak się zapyta go czyje to podwórko bo nie Twoje to pewnie odpowie że podwórko jest kochanki he he :) :) :) A tak nawiasem ładna fura :)

ta na zdjęciu to już wysłużona skoda fabia:P teraz jeżdżęnową:) (wczoraj prawko odebrałem:>)
Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nowa seria ciągników John Deere 5M Dzisiaj, 04:50
  •  

#402 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 23 luty 2010 - 19:12

O matko Dodany obrazek w jakie menu tak szczerze to ja nie wiem o czym mówisz. Chodzi ci o przestawieniu go po podłączeniu komputera Serwisoweg?

Aha-czyli rozumiem że masz wersję z PQ na pokładzie ?(czyli tak jak u mnie)-tak dokładnie-u nas trzeba podłączać komputer serwisowy aby zmienić parametry (u mnie np. w ten sposób z lekka zwiększono zakres podnoszenia TUZ-u) w wersjach z PQ+ masz możliwość zmiany tych ustawień bezpośrednio (na tym monitorku LCD )

#403 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2647 postów

Napisany 23 luty 2010 - 19:28

proszę obejżeć filmik
JD 5080m
i zminusować gościa pisze że to jego ciągnik i podrórz od dilera na podwórko a fotki na podwórku to są moje na moim podwórku, nie wiem chyba chciał się pochwalić:P i wstawił swoje fotki jak u dilera oglądał:( pomożecie??

Filmiku już nie ma, troche go zjechałem i usunął :) :)

#404 Share adamJD6230

adamJD6230

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 23 luty 2010 - 20:39

Aha-czyli rozumiem że masz wersję z PQ na pokładzie ?(czyli tak jak u mnie)-tak dokładnie-u nas trzeba podłączać komputer serwisowy aby zmienić parametry (u mnie np. w ten sposób z lekka zwiększono zakres podnoszenia TUZ-u) w wersjach z PQ+ masz możliwość zmiany tych ustawień bezpośrednio (na tym monitorku LCD )

Niestety nie mam Premiumy :P To może jak przyjadą na przegląd po 500mtg to powiem im żeby to sprawdzili.

#405 Share FilipMerynos

FilipMerynos

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 24 luty 2010 - 10:33

Nowa seria ciągników John Deere 5M kurcze, przesiedziałem przed komputerem kilka ładnych godzin w poszukiwaniu dokładnych danych technicznych odnośnie 5080m i oprócz skąpych danych na stronie deere.pl nie znalazłem nic konkretnego(nie licze tutaj danych technicznych zanlezionych na stronie amerykańskiej). Czy ktoś może poratować jakimś linkiem?

#406 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 24 luty 2010 - 12:13

Nowa seria ciągników John Deere 5M a czego dokładnie szukasz?

#407 Share FilipMerynos

FilipMerynos

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 26 luty 2010 - 05:57

Nowa seria ciągników John Deere 5M szukam specyfikacji technicznej(np nie znalazłem nic o jego wymiarach,promieniu skrętu, momencie obrotowym itd) pozwalającej na porównanie z nh td 5040 (klik)

#408 Share katator

katator

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 866 postów

Napisany 26 luty 2010 - 06:39

Nowa seria ciągników John Deere 5M Musisz dokładniej szukać. Na stronie JD polska jest specyfikacja dla wszystkich trzech serii 5. Link do niej http://www.deere.pl/...series_pol.html
Moment obrotowy znajdziesz pod hasłem "zakres mocy stałej". Reszta danych, które Cię interesują jest prawidłowo opisana.

#409 Share FilipMerynos

FilipMerynos

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 26 luty 2010 - 08:41

Nowa seria ciągników John Deere 5M heh jednak jakoś mi umknęło, dzięki

#410 Share miodu1616

miodu1616

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 26 luty 2010 - 20:52

Nowa seria ciągników John Deere 5M Witam. Zamierzam kupno nowego ciągnika z początku byłem nastawiony na mf 4455 ale znajomy namówił mnie na przejechanie się do dilera jd w Karaniewie i wpadł mi w oko 5100m i zastanawiam się nad nim gdyż jest w dużo lepszym wyposażeniu i nieco tańszy. Chciałbym się dowiedzieć kiedy musiał bym złożyć zamówienie aby otrzymać traktor w czerwcu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#411 Share semos

semos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 954 postów

Napisany 26 luty 2010 - 20:57

Nowa seria ciągników John Deere 5M o takie rzeczy to raczej powinieneś pytać dealera a nie na forum. To dealer odpowie Ci dokładnie, bo tylko on się na pewno orientuje jakie są ilości w fabryce.

#412 Share Adrianos

Adrianos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 603 postów

Napisany 26 luty 2010 - 23:32

Nowa seria ciągników John Deere 5M myślę że nikt Ci go nie ściągnie do czerwca, chyba żebyś go od razu szybko zamawiał, dosyć długo się czeka na traktorki
Sprzedam:

#413 Share miodu1616

miodu1616

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 27 luty 2010 - 17:23

Nowa seria ciągników John Deere 5M dzisiaj dzwoniłem do dilera w Karaniewie i powiedział że na czerwca jeszcze jest czas ale lepiej już zamawiać aby potem było wszystko ok

#414 Share tofik420

tofik420

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów

Napisany 27 luty 2010 - 18:47

Nowa seria ciągników John Deere 5M miodu1616 moim zdaniem nie masz co liczyć na czerwiec! Mój miał być, jak zamawiałem na koniec marca\początek kwietnia .....wpłaciłem zaliczke i teraz mogę się go spodziewać ma lipiec! zamówienie robiłem w połowie stycznia!

#415 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 27 luty 2010 - 19:09

Nowa seria ciągników John Deere 5M Czyli że popyt na te ciągniczki sporawy jest...

#416 Share rino

rino

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 770 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Maszyny rolnicze

Napisany 27 luty 2010 - 19:15

Nowa seria ciągników John Deere 5M I widac jaka jest sila wyrobienia sobie pozycji na rynku, ze teraz pomimo ze seria 5M jest skladana czesciowo w chinach to ludzie sie nie boja kupowac, ja osobiscie bym nie kupil johna z tej serii.

#417 Share Adrianos

Adrianos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 603 postów

Napisany 27 luty 2010 - 19:23

Nowa seria ciągników John Deere 5M ja mam i na razie na plusie:D tzn zadowoleni jesteśmy:D taki typowo mechaniczny mały zwinny "kogut" do wszystkiego i do niczego, takie lekkie prace w gospodarstwie:D ale w paszowozie też cyka bez problemu
Sprzedam:

#418 Share tofik420

tofik420

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów

Napisany 27 luty 2010 - 19:43

I widac jaka jest sila wyrobienia sobie pozycji na rynku, ze teraz pomimo ze seria 5M jest skladana czesciowo w chinach to ludzie sie nie boja kupowac, ja osobiscie bym nie kupil johna z tej serii.

moim zdaniem lepiej kupić johna 5080 M niż case JX 80 lub NH TD 5040! po zwrocie wyjdzie niewielka różnica a jest o wiele lepsze sprzęgło i jest rewers hydrauliczny! ale jak kto co lubi!

#419 Share adikpl1

adikpl1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1851 postów

Napisany 27 luty 2010 - 20:15

Nowa seria ciągników John Deere 5M Te NH TD i Case JX też są składane z podzespołów tureckich we Włoszech i Turcji i dobrze się sprawują to czemu JD 5M ma być złyB)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#420 Share mbpiotr

mbpiotr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisany 27 luty 2010 - 21:44

Nowa seria ciągników John Deere 5M Dobrze że kolega rino napisał "częściowo seria jd m jest składana w chinach". Obecnie cieżko kupić traktor który nie ma części robionych w chinach. Wolę takiego jd z częściami chińskimi złożonego i sprawdzonego w niemczech przez inż jd niż jaki kolwiek inny a poza tym traktork ten ma najważniejsze podzespoły tzn. oryginalny silnik jd (francuski) i sprawdzoną skrzynię jd i jak napisal rino nie tylko pozycja na rynku jest wyrobiona ale i jakość ,dokładność z jaką produkowane sa te traktorki i ludzie o tym wiedza i widza to dlatego taki duży popyt na te sprzety. Czyżby tak wiele osob sie myliło a mimo to wybierało jd? Ja osobiście wachałem się między jd 5080m comfort a df 410 agrofarm ale jak porównałem wykonanie tych sprzętów to wątpliwości odeszły na korzyść jd. Sam osobiście byłem świadkiem jak konkurencja jd zmieniła dane w broszurach danych technicznych swoich traktorów aby mogły konkurować z jd seri m. Jestem w posiadaniu dwóch broszur z danymi technicznymi odnośnie jednego traktora gdzie np. udzwig podnośnika czy skręt jest różny a mowa przeciez o jednym i tym samym traktorze i ścieme taką wykorzystuja handlowcy jako jeden z argumentów w walce z jd 5m. I skąd prosty rolnik ma wiedzieć ze dane na folderach reklamowych maja sie nijak z rzeczywistością. Sam szukam ,wybieram już traktor podnad rok wiec troszkę poznałem zasady działania handlowców.