Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nowa seria ciągników John Deere 5M

1514 odpowiedzi na ten temat

#241 Share MDSikor

MDSikor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1116 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 29 styczeń 2010 - 16:34

Nowa seria ciągników John Deere 5M Jeżeli tylko ta oś jest z Chin to nie wiem po co niektórzy robią aferę, że cały ciągnik jest chiński.
Do wszystkich ciągników SDF tylne podnośniki są składane w Polsce, ale to nie znaczy że są to polskie ciągniki.
Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nowa seria ciągników John Deere 5M Dzisiaj, 15:30
  •  

#242 Share marekha80

marekha80

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 106 postów

Napisany 29 styczeń 2010 - 21:59

Nowa seria ciągników John Deere 5M w ciągniku JD skrzynia i silnik jest na pewno oryginał i są to podzespoły sprawdzone ze starszych modeli JD ten most wydaje mi się że nie opłacało by im się wieść części do chin tam składać i wieść z powrotem, na pewno jest to chińskie lecz chiny niema tylko fabryk produkujących badziewie w perspektywie całego świata jest to potęga światowego przemysłu i coraz częściej będzie to widoczne na zewnątrz w różnych maszynach. A kto wie co znajduje się w środku każdej maszyny jeżeli nawet do ursusa c 360 można kupić chińskie części.

to ja zobaczyłem ten most I pneumatyka pozostawia wiele do myślenia, ale już sobie przetłumaczyłem. I tak MOIM ZDANIEM pod względem wykonania i estetyki ciągnik jest lepszy od konkurencji. POZDRAWIAM
MH

#243 Share tofik420

tofik420

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów

Napisany 29 styczeń 2010 - 22:15

Nowa seria ciągników John Deere 5M pięknie to ujołeś!!! brawo!!! :D

#244 Share Adrianos

Adrianos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 603 postów

Napisany 30 styczeń 2010 - 19:13

Nowa seria ciągników John Deere 5M no za tą cenę za jaką my wzięliśmy JD 5080m to proximka wychodziła, a co jeleń to jeleń:D tutaj jest stosunek ceny do jakości zachowany, jeżeli będą mało awaryjne to mi to nie przeszkadza że oś made in china:D
Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

#245 Share goj

goj

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 30 styczeń 2010 - 19:15

Nowa seria ciągników John Deere 5M Witam
Mam pytanie może ktoś ma szczegółowe dane dotyczące rozstawu kół w serii M ,chodzi mi o to czy występuje opcja 1800mm przy ogumieniu 12,4/36 tył i 11,2/20 przód oraz minimalny rozstaw przy ogumieniu standardowym.

#246 Share pawlikk18

pawlikk18

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisany 31 styczeń 2010 - 20:03

Nowa seria ciągników John Deere 5M moim zdaniem, nawet jeśli jakaś cześć jest wykonana w chinach to ludzie z jd dobrze to przetestowali.
uważam, ze taka marka nie pozwoli na wypuszczenie jakiegokolwiek bubla na rynek.

pozdrawiam

Bydło Mięsne

#247 Share siemens75

siemens75

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 31 styczeń 2010 - 23:22

Nowa seria ciągników John Deere 5M @pawlikk18 uważam podobnie.

#248 Share Slavo

Slavo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów

Napisany 01 luty 2010 - 01:42

Nowa seria ciągników John Deere 5M @goj w JD5080R koła które piszesz 12,4/36 i 11,2/20 są dostępne przy rozstawie 1800mm a przy ogumieniu 13.6 i 16.9 minimalny chyba 155cm, myślę że seria M będzie miała taki sam rozstaw

#249 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 01 luty 2010 - 07:26

Nowa seria ciągników John Deere 5M Nie ma co płakac nad tym mostem, można się pocieszyc tym że jak się ten chiński rozleci to nowy chiński można będzie taniej kupic. Tak przy okazji skoro jd jest w cenie proximy ciekawe na czym jeszcze zaoszczędzili. Mojm zdaniem jd przejedzie się na tym tak jak mercedes na niektóych modelach.

#250 Share Rogeryk

Rogeryk

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 535 postów

Napisany 01 luty 2010 - 08:22

Nowa seria ciągników John Deere 5M Wczoraj rozmawiałem ze szfagrem. Wybierał miedzy 5M a NH TD. Znajomy z serwisu JD poinformował go że te mosty sa bardzo słabe i dlatego taki słaby ma podnośnik tylny by nie móc go przeciążyć. Szfagier kupił NH

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#251 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 01 luty 2010 - 08:28

Nowa seria ciągników John Deere 5M Taa-3600 udźwigu przy słabej osi a u mnie 3700 przy mocnej Dodany obrazek -pierwsze egzemplarze ledwie trafiły do sprzedaży a @Rogeryk już wie wszystko Dodany obrazek .

#252 Share katator

katator

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 866 postów

Napisany 01 luty 2010 - 09:15

Nowa seria ciągników John Deere 5M A ten z serwisu Nh nie poinformował go że mosty w td są jeszcze słabsze? Dla porównania Td możesz obciążyć maksymalnie masą 2220kg w przypadku najmocniejszego modelu i niecałymi 2000kg w przypadku najsłabszych td. Jd serii 5M można obciążyć maksymalnie masą 2400kg niezależnie od modelu. Czyli jak by nie patrzeć na Jd można te 200kg więcej zarzucić bez strachu, że coś nie wytrzyma.

#253 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 01 luty 2010 - 09:16

Nowa seria ciągników John Deere 5M Czas pokaże, co to za wynalazki i jak to się ma do tego co tu zostało napisane. Dodany obrazek

#254 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 01 luty 2010 - 09:30

Nowa seria ciągników John Deere 5M kolega Rogeryk ma tendencje tak jak to przedstawiciel handlowy :)
To w tej sytuacji lepiej wypada oś MF 54** można ja dociążyć do 3300kg.

#255 Share Rogeryk

Rogeryk

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 535 postów

Napisany 01 luty 2010 - 14:46

Nowa seria ciągników John Deere 5M Co do tego serwisanta to był to serwisant JD i napisałem to co powiedział...

#256 Share Eliano

Eliano

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 02 luty 2010 - 11:18

Nowa seria ciągników John Deere 5M Szczerze mówiąc gorąco zastanawiałem się nad tym 5080M ale po przeczytaniu tego tematu i o tym nieszczęsnym "CHIŃSKIM" moście emocje trochę mi opadły :) Choć cena jest bardzo interesująca .

Czy mógłbym prosić o wypowiedz kogoś kto stał się już jego szczęśliwym posiadaczem, na temat jego plusach i minusach.

#257 Share miko75

miko75

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 02 luty 2010 - 11:33

Nowa seria ciągników John Deere 5M w galeri jd jest użytkownik 5070m i po przejechaniu 70km od dilera zauważył mały wyciek oleju z tego nięszczęsnego przedńiego mostu

#258 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 luty 2010 - 11:47

Nowa seria ciągników John Deere 5M Jedna jaskółka wiosny nie czyni. Dodany obrazek

#259 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 02 luty 2010 - 12:47

Nowa seria ciągników John Deere 5M No właśnie. 1 przypadek o niczym nie świadczy mógł się felerny oring trafić i to nie będzie wina mostu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#260 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 02 luty 2010 - 13:04

Nowa seria ciągników John Deere 5M No właśnie, wszystkie mosty w tej serii mogą mieć felerne oringi i nie będzie to wina mostów tylko tych oringów :)
Dziś w prasie ("wybiórczej") czytałem, że nie można stosować chińskiej elektroniki, bo może zawierać chipy szpiegujące same wysyłające dane bez wiedzy właściciela. Więc użytkownicy 5M, uważajcie, bo może tam jest jakiś chip w tym moście i Chińczycy dowiedzą się jaka strukturę zasiewów macie :)
A tak serio to ten przypadek z tym mostem może być wyjątkiem, albo też regułą.