dawid2009

Nowa seria ciągników John Deere 5M

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
damian1992    102

To chyba seria ciągników jeszcze mniejszych od 5R


Nie zezwalam na korzystanie z zamieszczonych przeze mnie obrazków bez mojej wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75

To następcy serii 5015 :)

 

Troszkę śmieszne traktorki, takie Amerykańskie :D Proste maszyny do lekkich prac, aż jestem ciekaw cen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

A ja mam zdjęcie takiego ciągniczka-stoi on w Grajewie-ale najśmieszniejsze jest to że zdjęcie wykonałem w lipcu ub.r !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid2009    0

Traktor w standardzie ma być sporo tańszy. W pełnym wyposażeniu bedzie kosztował i tak mniej niż ciągniki serii 5r. W Polsce z tego co słyszałem 5M zaprezentowany zostanie we wrześniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest chyba taka tańsza wersja 5R na wschodnią europę.

 

A to że widziałeś go wcześniej to nic dziwnego. Wiadomo że z produkcja nei nadążą jak na cały świat pójdzie oferta nowej serii więc wprowadzają po kolei.

 

To jest ciekawe:

Right_side_5MH.jpg

 

Taka wersja do kartofelków, ale w Polsce będzie pewnie nieosiągalna..


Ha traktor, Akkor Zetor!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blu    6

Ktoś na agrofoto chyba mówił że kilka sztuk tak przygotowanego modelu sprzedało się w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOMEK0603    0
A ja mam zdjęcie takiego ciągniczka-stoi on w Grajewie-ale najśmieszniejsze jest to że zdjęcie wykonałem w lipcu ub.r !

 

jaro gdzie on stoi w Grajewie( na jakiej ulicy) bo ja mieszkam 3km od Grajewa i go jeszcze nie widziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Na Elewatorskiej-za budynkiem ODR.Ostatnio na niego spojrzałem przejeżdżając i chyba nazywa się 5625 ???(czyli pomyłek chyba szczeliłem :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni na allegro widziałem te M i inne... najpierw myślałem, że to podrobki. :D Jakiś 5603 z turem JD 180tys brutto chyba kosztuje...


KPK - Ochrona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid2009    0

Ciagniki te maja moce odpowiednio 5065M-65KM, 5075M-75KM, 5085M-85KM, 5095M-95KM, 5105M-105KM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

W top agrar w dodatku top technika jest napisane że seria M będzie miała premierę na agro show. W skład serii maję wchodzić 4 modele 5070M, 5080M, 5090M, 5100M.


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slavo    54

5000M będzie tańszą wersją 5000R, bez EHRu , rewers mechaniczny, więcej sie dowiemy na AgroShow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid2009    0

Tak bedzie to odpowiednik serii 5R tyle że z niepełną rama i mechaniczna pompa wtryskową. Oczywiście za dopłatą bedzie dostepny EHR a revers elektrohydrauliczny oferowany bedzie ze skrzynia 16/16. W standardzie bedzie między innymi klima. Inne róznice pomiędzy tymi seriami to np brak tempomatu, mniejszy udźwig podnośnika no i oczywiście cena(5M bedzie o około 20% tańszy). I tak jak napisał MDSikor ciągniki beda miały oznaczenia 5070M, 5080M, 5090M, 5100M i moce odpowiednio 70KM,80KM,90KM,100KM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

No to czekamy na AgroShow


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

Z tego ca się dowiedziałem na AgroShow to ceny serii 5M mają zaczynać się od około 129tys netto (model 5070M), ma on mieć w standardzie klime rewers elektrohydrauliczny ale niejestem pewien czy będzie miał w standardzie EHR.

P.S. Ceny są zależne od kursu euro.


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemens75    1

Jak wynika za specyfikacji będą miały moce od 65HP do 105HP([5065M 5075M]-5cylindrów pojemność 3.0litry [5085M 5095M 5105M]- 4 cylindry pojemność 4,5litra), kabina to jest chyba identyczna jak w przypadku JD5020, pewnie jednostka 3 litrowa ma mniejsze zapotrzebowanie na paliwo, ale może nie jest tak elastyczna jak 4,5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JohnDeere6030   
Gość JohnDeere6030

5080M Compact 106 tysięcy brutto ?? :D:) Czy to jest możliwe jak na JD :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid2009    0

Raczej 106 tys brutto nie jest mozliwe. To jest cena netto. Brutto wyjdzie około 130tys. Z tym że cena była liczona po kursie euro 4.09 a teraz mamy 4.25 wiec wyjdzie jeszcze drozej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

Cena 5070M w wersji komfart 30000 euro netto.


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez rabit500
      Witam
      Jak w temacie mam w planach zmianę oświetlenia roboczego z oryginalnych lamp halogenowych na oświetlenie LED. Docelowo lampy wesem seria CRV. Tylko po ich założeniu wyrzuca błąd spalonej żarówki jest jakiś sposób na wyłączenie sprawdzania obwodów w jakiś rozsądny sposób.
       
       
    • Przez krystianeczek
      Pacjent ciągnik JD 6155m, 2022 rok, 450 mtg, skrzynia Command Quad. Przy pracach polowych w okolicach 1600 - 1800 obr/min występują wibracje, drgania trudne do zlokalizowania. Przeważnie występują przy tych obrotach, kwestia też obciążenia.  Im większe obciążenie i obroty tym większe drgania najczęściej. Może macie jakieś sugestie? Na biegu jałowym silnik nie generuje żadnych wibracji w każdym zakresie obrotów. 
    • Przez mrbarti44
      Witam. Mam dwuletni traktor John Deere 6155m, już po gwarancji. Ostatnio podczas jazdy pojawił się komunikat o niskim poziomie oleju, silnik od razu zgasiłem. Po obejrzeniu silnika zauważyłem, że pod rozrusznikiem wyleciał korek (chyba zabezpieczający przed nadmiernym ciśnieniem oleju), przez który bardzo szybko ucieka olej. Czy miał ktoś podobny problem? Co może być przyczyną wysokiego ciśnienia oleju w silniku? 
      Pozdrawiam 
    • Przez jedenZwielu
      Witam czy to ma tak wyglądać ? robi się tak podczas pracy na zgaszonym olej jest czysty klarowny temp oleju powyżej 60 stopni ciśnienie od 2.6 na niskich obrotach do 4 na wysokich przy rozgrzanym ciągniku 

    • Przez toooomaszewski
      Mam problem z nawiewem w kabinie, działa tylko na ostatnim biegu. Wymieniłem rezystor na nowy, było ok, i po kilku dniach z powrotem chyba padł, bo znowu działa tylko na najwyższym biegu. Jakieś sugestie gdzie szukać przyczyny 🤔 załączam zdjęcie panelu nawiewu. Kabina jest identyko jak w serii R, M, E.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj