dawid2009

Nowa seria ciągników John Deere 5M

Polecane posty

MDSikor    6

Jeżeli bierzesz wersje Comfart to masz już tą większom pompe (94 l/min).


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamJD6230    9

Przez to że został zamknięty mój temat na forum kontynuuję go tutaj.

A o to foto symbolu na przednim i tylnym moście.

 

Przez to że został zamknięty mój temat na forum kontynuuję go tutaj.

A o to foto symbolu na przednim i tylnym moście.

post-20949-126591247554_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Hmm-w którym miejscu są smarowniczki (gdzieś są schowane ?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilczek21    0

ale gdzies juz na af widzialem zdjecie tabliczki na moscie takiego modelu i tam bylo napisane made in china

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamJD6230    9

w instrukcji obsługi jest zdjęcie na którym widac tabliczke przedniego mostu a na niej napis MADE IN CHINA. W moim niestety jest tylko puste miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilczek21    0

ale nie wydaje mi sie zeby te mosty były bardzo kiepskie raczej firma nie pozwolila by sobie na popsucie renomy kiepska jakoscia mostow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
david85    3

widocznie jakiś chinol się zakręcił i zapomniał napisu nabić, a ja już myślałem że tylko NH tak "spadł na psy" że wiązki elektryczne chińskie montuje a tu się okazuje że jelonek wcale nie lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
omen    2

to jak zauwarzyłes ten przeciek to napewno dzwoniłes na serwis jelonka to naprawili to usterkę i co dokładnie ocenili wada fabryczna czy wymiana jakiego uszczelnienia................... czy cos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilczek21    0

ogladalem w tym tyg john deera 5080m spodobal mi sie ale nie ogladalem go tak wnikliwie i nie patrzylem co jest gdzie produkowane. Ogolnie jak z ta cene ciagniczek fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamJD6230    9

z serwisu mieli przyjechac w tym tyg. ale nie pojawili sie wiec maja jeszcze tydzień na naprawę. Może części zamienne z Chin płyną promem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
omen    2

albo sami nie wiedza co jest i czekajaa na konsultacjee lub jakiegoss specaa muj tatusiek to by im doradził do oleju dozucic smatu przecieki raz dwa zginą i smarowanie bedziee :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samex69    34

Podobno John Deer serii M jest MADE IN CHINA! Jeśli to prawda to poprostu -KONIEC ŚWIATA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilczek21    0

zobaczymy jak sie beda sprawowaly w ciezkiej pracy i jak bedzie z awaryjnoscia. jak bylem u dealera to widzialem ze duze zapotrzebowanie jest na te modele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

zaraz wrzuce fotkę do galeri całego ciągnika tak więc licze na komentarze:P a wieczorem wrzuce dużo więcej fotek:D teraz idę mieszać krowom:> (nowym jelonkiem) a i co do mostu to jest made in china, więcej nic nie zauwarzyłem silnik jest made in france


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tofik420    45

Adrianos daj foto przedniego mostu od przodu i sprawdź jak możesz tylny most czy jakieś ...china

Ładny sprzęt!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

a więc jak już pisałem most jestmade in china a co do fotek to dodałem ich tyle że myśle że coś sobie wybierzesz z tych co już są


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamJD6230    9

A więc po Moim małym dochodzeniu opartym o własny JD 5M i Forumowicza "Adrinanos" stwierdzam że ciągniki JD seri 5M maja tylny i przedni most napedowy Made in China! Chciałbym aby rolnicy byli tego świadomi przy zakupie a nie tak jak ja dowiedziałem się po zakupie i to na Forum A F.

Poprzez ten wpis nie chce odradzać zakupu tych ciągników bo to że maja mosty z chin nie oznacza że są awaryjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Hm najpier wszyscy mówili o przednim teraz czytam o tylnym ciekawe co jeszcze z chin się znajdzie. Tak przy okazji ja dokupił bym do tego ciagnika ehr ta dźwignia sterowania podnosnika fajnie wyglada ale z racji tego że jest krótka bardzo cięzko sie nią operuje. Żeby nie było ze się czepiam podobalo mi sie wbudowanie manometru o wiele lepiej niz w mf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Davido    28

na 5M nie było żadnej promocji, JD dopłaca do euro na 5R i na inne modele. No chyba ze o czymś nie wiem ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

była taka promocja do końca roku 2009(chyba:P)

 

miałem kilka pw co deo spalania w tych ciągnikach i sobie policzyłem, wyszło mi 7,2 litra na godzine przy średnim obciążeniu poziomie


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amnowak43    1

była taka promocja do końca roku 2009(chyba:P)

 

miałem kilka pw co deo spalania w tych ciągnikach i sobie policzyłem, wyszło mi 7,2 litra na godzine przy średnim obciążeniu poziomie

Promocja była do 16 grudnia.A te 7,2 litra na motogodzine to mało czy dużo w porównaniu do innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez marcin3153
      Witam mam problem z jd7430 premium, przetarła się rurka hamulca, po wymianie i odpowietrzeniu przy zaworze pneumatyki hamulce działają ale dopiero za drugim naciśnięciem, dodam że po nocy schodzi powietrze z pneumatyki ale niestety nie mogę zlokalizować nieszczelności. Ktoś miałby jakąś poradę gdzie szukać problemu ?
    • Przez rabit500
      Witam
      Jak w temacie mam w planach zmianę oświetlenia roboczego z oryginalnych lamp halogenowych na oświetlenie LED. Docelowo lampy wesem seria CRV. Tylko po ich założeniu wyrzuca błąd spalonej żarówki jest jakiś sposób na wyłączenie sprawdzania obwodów w jakiś rozsądny sposób.
       
       
    • Przez krystianeczek
      Pacjent ciągnik JD 6155m, 2022 rok, 450 mtg, skrzynia Command Quad. Przy pracach polowych w okolicach 1600 - 1800 obr/min występują wibracje, drgania trudne do zlokalizowania. Przeważnie występują przy tych obrotach, kwestia też obciążenia.  Im większe obciążenie i obroty tym większe drgania najczęściej. Może macie jakieś sugestie? Na biegu jałowym silnik nie generuje żadnych wibracji w każdym zakresie obrotów. 
    • Przez mrbarti44
      Witam. Mam dwuletni traktor John Deere 6155m, już po gwarancji. Ostatnio podczas jazdy pojawił się komunikat o niskim poziomie oleju, silnik od razu zgasiłem. Po obejrzeniu silnika zauważyłem, że pod rozrusznikiem wyleciał korek (chyba zabezpieczający przed nadmiernym ciśnieniem oleju), przez który bardzo szybko ucieka olej. Czy miał ktoś podobny problem? Co może być przyczyną wysokiego ciśnienia oleju w silniku? 
      Pozdrawiam 
    • Przez jedenZwielu
      Witam czy to ma tak wyglądać ? robi się tak podczas pracy na zgaszonym olej jest czysty klarowny temp oleju powyżej 60 stopni ciśnienie od 2.6 na niskich obrotach do 4 na wysokich przy rozgrzanym ciągniku 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj