Skocz do zawartości

Zdjęcie

kockerling AT 300 i wieksze

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share cirus

cirus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 28 czerwiec 2009 - 11:01

kockerling AT 300 i wieksze Witam chciałbym podjąć temat o kombinacji uprawowo siewnej kockerling AT 300 i większe, wasze opinie, wady ( najczęściej psujące się części, koszt naprawy), zalety, ogólnie wszystko na temat AT.
uważajcie żeby wam koło nie odpadło

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
kockerling AT 300 i wieksze Dzisiaj, 21:43
  •  

#2 Share dexterek

dexterek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 588 postów
  • Zainteresowania:technika rolnicza, uprawa, energetyka jądrowa, off-road

Napisany 15 styczeń 2011 - 21:31

kockerling AT 300 i wieksze ja sie dolaczam do pytan kolegi @cirusa. mam teraz mozliwosc wyhaczenia dobrego AT 6m za swoje dwa zajezdzone ciagniki. pytanie tylko jak sie sprawuje, co sie zuzywa, jakie sa ceny czesci?
Piszę po polsku!

#3 Share cirus

cirus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 31 styczeń 2012 - 13:34

kockerling AT 300 i wieksze Nabylem AT300 do mojego gospodarstwa i powiem ze tak przemyslanej i pancernej maszyny jeszcze nie widziałem. Jako gruber niezapcha sie nigdy, defakto to 3 maszyny w jednym. Super sprawa. Polecam do uprawy uproszczonej. 6m nosiły nazwe "Venta" ale trzeba uważac żeby nie kupowac na pompowanych kołach lepiej na gumie. Wał strunowy nie na ciezkie ilaste ziemie zatyka sie. Mam pomysł na usuniecie tej wady jaka znalazłem w tego tupu maszynie. Trzeba jeszcze uwazac na tulejki w wieloboku zeby potem w koszty sie nie bawic jak przyjdzie dorabiac. W wieloboku obciazenia sa spore i trzeba smarowac na biezaco.
uważajcie żeby wam koło nie odpadło

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share Fagro

Fagro

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 04 luty 2016 - 22:33

kockerling AT 300 i wieksze Witam, chciałbym odświeżyć temat köckerlinga at300. Mianowicie interesuje mnie jego dokładność wysiewu w kombinacji z accordem, czy siał ktoś nim rzepak i czy można wysiać nim kukurydzę. Ja ma się sprawa uprawy bezorkowej tym siewnikem. Jakie jest zapotrzebowanie mocy tego siewnika przy głębszej pracy. Z góry dzięki za wszelkie odpowiedzi.

Edytowany przez Fagro, 04 luty 2016 - 22:37.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share JozefNowicki

JozefNowicki

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 18 październik 2016 - 20:39

kockerling AT 300 i wieksze Do at 300wystarczy 120koni na 6garach ja mam at400 ciagne jasiem175 km i sieje glownie bezorkowo nie wiem jak to jest na accordzie jak tam obroty wentylatora sie okresla bo w zaleznosci od grubosci nasion reguluje sie obroty zeby rowno sial ja mam na rachu i wyswietlaja sie rzepak spoko ale kuku tylko na kiszonke

Dodaj odpowiedź