Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jakie polskie gospodarstwo ma największą powierzchnie rolną (ha)?

200 odpowiedzi na ten temat

#1 Share rafal

rafal

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, fotografia, rolnictwo.

Napisany 13 kwiecień 2007 - 11:24

Jakie polskie gospodarstwo ma największą powierzchnie rolną (ha)? Proponuje rozpocząć nowy temat na temat jakie jest największe gospodarstwo?
-ile ma powieszchni w ha?
Ps. ja słyszałem o gospodarstwie romanowskich oni mają podobno 12000ha czy to prawda?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jakie polskie gospodarstwo ma największą powierzchnie rolną (ha)? Dzisiaj, 00:51
  •  

#2 Share Pixel

Pixel

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 437 postów

Napisany 13 kwiecień 2007 - 12:38

Jakie polskie gospodarstwo ma największą powierzchnie rolną (ha)? Po co odrazu taki temat zakładac?Trzeba było sie w komentarzach spytac to bysmy Ci odpowiedzieli,własciwie tu nie ma co odpowiedac bo to co napisaleś to prawda,najwieksze gospodarstwo-12000 ha :wacko:

Wszelakie skargi, zażalenia, pochwały i prośby dotyczące mojej pracy na AF i samego AF proszę kierować na PW. Z góry dziękuje :)

#3 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5202 postów

Napisany 13 kwiecień 2007 - 12:54

Jakie polskie gospodarstwo ma największą powierzchnie rolną (ha)? Tak dobrze słyszałeś. A co do tytułu tematu to piszę się "powierzchnię" Nie to żebym się czepiał, ale mnie to razi w oczy.

KS Falubaz

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Jakie polskie gospodarstwo ma największą powierzchnie rolną (ha)? Dzisiaj, 00:51
  •  

#4 Share Kaher

Kaher

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 13 kwiecień 2007 - 14:35

Jakie polskie gospodarstwo ma największą powierzchnie rolną (ha)? Ale mowicie o prywatnym gospodarstwie, czy takze o spoldzielniach itp. ? Bo jesli spoldzielnie tez to ja podam od siebie Agrofirme Witkowo, ktora ma dokladnie 13.283ha. Nie jestem pewien ale Farmutil ma chyba jeszcze wiecej :wacko:

#5 Share kamil41

kamil41

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1655 postów

Napisany 13 kwiecień 2007 - 15:31

Jakie polskie gospodarstwo ma największą powierzchnie rolną (ha)? a Stokłosa ile ma ha

#6 Share szczupak

szczupak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 285 postów

Napisany 13 kwiecień 2007 - 15:58

Jakie polskie gospodarstwo ma największą powierzchnie rolną (ha)? ma ok.16000 ha
,,Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie'' - John Deere :)

#7 Share Arni

Arni

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1234 postów

Napisany 13 kwiecień 2007 - 19:33

Jakie polskie gospodarstwo ma największą powierzchnie rolną (ha)? W jednym pośćie ktoś pisał że jest nawet 48tys.
17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

#8 Share Pavel

Pavel

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1498 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, muzyka, turystyka

Napisany 13 kwiecień 2007 - 19:45

Jakie polskie gospodarstwo ma największą powierzchnie rolną (ha)? Nie wiadomo czy nazywać to gospodarstwem rolnym?? moim zdanie to przedsiebiorstwo, własciciel pewnie nawet nie zarzadza tym tylko dbał o zatuszowywanie "toxycznych" spraw swoimi wejsciami w rzadzie, a gospodarstwami zarzadzał jakis kierownik czy cos. Co innego Romanowski sam reportaż przedstawia ich miłosc do ziemi widac że chłopy tak jakos swojo wygladaja.

#9 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
  • Zainteresowania:Motocykle- choppery,
    radiokomunikacja cb i kf,
    broń palna

Napisany 13 kwiecień 2007 - 19:47

Jakie polskie gospodarstwo ma największą powierzchnie rolną (ha)? Mi wystarcza moje 40ha :wacko:.

#10 Share bosss

bosss

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisany 13 kwiecień 2007 - 20:25

Jakie polskie gospodarstwo ma największą powierzchnie rolną (ha)? zapomnieliści o księżach :wacko:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share mateo12

mateo12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 116 postów

Napisany 14 kwiecień 2007 - 20:20

Jakie polskie gospodarstwo ma największą powierzchnie rolną (ha)? 3 razy tyle co Romanowscy ma Chemirol.
Audentes Fortuna iuvat decoratque corona.

#12 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 25 kwiecień 2007 - 15:54

Jakie polskie gospodarstwo ma największą powierzchnie rolną (ha)? mi tez wystarcza moje 45 ha
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#13 Share łukasz

łukasz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 329 postów
  • Zainteresowania:Budownictwo i rolnictwo

Napisany 25 kwiecień 2007 - 17:58

Jakie polskie gospodarstwo ma największą powierzchnie rolną (ha)? z całym szacunkiem ale mi się żygać chce gdy słyszę o latyfundiach :angry: niektórzy flaki sobie wypruwają aby zgromadzi przyanjmnie te pare hektarów :lol: a oni mają po 12000ha

#14 Share Tc56

Tc56

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Zainteresowania:Maszny rolnicze, uprawa ziemii.

Napisany 25 kwiecień 2007 - 18:16

Jakie polskie gospodarstwo ma największą powierzchnie rolną (ha)? Dwa tygodnie temu było w Tygodniu że największa doplata obszarowa dla jednego urzytkownika gruntów ma wynieść 6 milionw złotych(aż mnie znóg powaliło). Było o problemie latyfiundi w Polsce i 6% ubiegających się o dopłaty zbiera aż 40% puli pieniężnej. Od 2008 roku agencja będzie mogła podawać do publicznej wiadomości kto ile dostaje.

#15 Share halun20

halun20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 279 postów

Napisany 25 kwiecień 2007 - 19:03

Jakie polskie gospodarstwo ma największą powierzchnie rolną (ha)? panowie to pewnie was zdenerwuje ale oni maja juz wiecej ha z tego co slyszalem.to juz nie jest 12000.

#16 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 25 kwiecień 2007 - 19:09

Jakie polskie gospodarstwo ma największą powierzchnie rolną (ha)? jak maja glowe (byle to byly uczciwe interesy) do interesow, to czemu im zabraniac, nie badzmy zawistni, niech kazdy sie cieszy z tego co ma, nawet jesli jest to pare hektarow, to przynajmniej wlasne pare hektarow, a to robi roznice :lol:
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#17 Share łukasz

łukasz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 329 postów
  • Zainteresowania:Budownictwo i rolnictwo

Napisany 25 kwiecień 2007 - 19:15

Jakie polskie gospodarstwo ma największą powierzchnie rolną (ha)? brzozak2 często czytają gazety rolnicze natykam się na tematy ,,głód ziemi w Polsce" i to głuwnie przez nich jest taka sytuacja oni kupując ziemię na przetargach tylko podbijają cenę aby gospodarstwa rodzine niemogły jeje kupić, państwo przez takich gości tylko traci i to dużo

#18 Share rafal

rafal

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, fotografia, rolnictwo.

Napisany 26 kwiecień 2007 - 10:44

Jakie polskie gospodarstwo ma największą powierzchnie rolną (ha)? A ja mam 15 ha i dlamnie to jest fuull pole.... :lol:

#19 Share Pavel

Pavel

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1498 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, muzyka, turystyka

Napisany 26 kwiecień 2007 - 16:16

Jakie polskie gospodarstwo ma największą powierzchnie rolną (ha)?

Dwa tygodnie temu było w Tygodniu że największa doplata obszarowa dla jednego urzytkownika gruntów ma wynieść 6 milionw złotych(aż mnie znóg powaliło). Było o problemie latyfiundi w Polsce i 6% ubiegających się o dopłaty zbiera aż 40% puli pieniężnej. Od 2008 roku agencja będzie mogła podawać do publicznej wiadomości kto ile dostaje.

kurcze to mnie zaszokowało!!! ale 6mln? to musi miec 12 000 000 hektarów!! i jeszcze te 6% na 40%... :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share halun20

halun20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 279 postów

Napisany 26 kwiecień 2007 - 17:25

Jakie polskie gospodarstwo ma największą powierzchnie rolną (ha)? mnie to az tak nie boli bo wiele z tej ziemi wczesniej lezalo odlogiem a teraz chociaz jest pozadnie uprawiana.