Zaloguj się, aby obserwować  
MichalR

Jaki agregat uprawowy wybrać?

Polecane posty

Mikruss    536

potrzebuje opini na temat agragtów firmy Agromasz

chodzi mi o szerokość 3.6 i 4.2 na prostych zębach

Z jakimi ciągnikami u Was współpracują itp.

Sam osobiście mam Fiata 780 4x4 i z agragatu 3.30 to sobie po prostu nic nie robi :P a ciekawi mnie czy ktoś ciągnikiem 80 Km ciągnie 4.2 (np. mtz, bo ursusa to taka szerokość od razu pewnie dławi - ten 3.3 zetora 8145 to bardziej dławił jak zetorka 7211 ;) )

A myśle ze Fiat by te 2-3 lata przepekał z tym agregatem 4.2 zanim kupie cos większego no chyba że sie myle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję agregatu uprawowego do C360. Pracować będzie na areale 20ha, na ziemi średniej i ciężkiej.

Najbardziej podoba mi się agregat firmy Dziekan Apollo w ciężkim wałem dociskowym. Cena atrakcyjna, a i ten wał dociskowy zwrócił moją uwagę bo w innych agregatach nie widziałem tego typu rozwiązań. Niestety czytając opinie o tym agregacie mam mieszane uczucia bo opinie są podzielone i nie wiem co o nim myśleć. Z tej firmy zauważyłem, że pojawił się również model Herkules z przednim wałem i na oko solidniejszą konstrukcją. Teraz pytanie czy ktoś może coś powiedzieć na temat tych agregatów ? A może zna ktoś solidniejsze agregaty innych firm to może się podzelić swoją opinią. Podobne agregaty widziałem z firmy henryk batyra i bomet, ale jakoś nie przyciągnęły mojej uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroRolnik22
      Witam. Chciałbym się dowiedzieć opinii najlepiej od użytkowników o agregacie uprawowo siewnym marki Janpol, Agregat 2,5m. Jeżeli nie to jaki inny w podobnej cenie ?
       
    • Przez longer89
      Czy ktoś użytkuje agregat talerzowy na przedni tuz.  Jaki jest efekt prac? Czy lepszy może jest wał pierścieniowy?

    • Przez antek807
      witam mam problem z wyborem agregatu uprawowo siewnego z hydropakiem 2,7 bo taki mam siewnik poznaniak do ciągnika nw td85 z jakim wałem na ziemie 3-4 klasa
       
       
    • Przez buszek
      Witam , 
      Od pewnego czasu mam na uwadze zakup ciągnika coś  o większej mocy niż ursus c 360   zanim zakupię ciągnik przeglądam maszyny i zastanawiam się właśnie nad agregatem  uprawowo-siewnym Mam pytanie jaką moc musi posiadać ciągnik do podanego poniżej agregatu ? 
       
       
      https://www.olx.pl/oferta/agregat-uprawowo-siewny-2-5m-aktywny-lekki-pierwszy-wlasciciel-CID757-IDyLVOP.html#af1d8fa0f9
       
       
    • Przez vailus
      Witam Zamierzam zakupić agregat podorywkowy armasz o szerokości roboczej 2,2m. Pracowalby on na ziemi lekkiej jak i na glinie dużo cięższej w uprawie. Sprzezony zostanie z zetorem 8045. Moje pytanie brzmi czy taki zestaw da radę pracować zadowalająco? Głównie chodzi mi o te cięższe kawałki. Jakie opinie krążą o tym agregacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj