Skocz do zawartości

Zdjęcie

Audio w C 330

11 odpowiedzi na ten temat

#1 Share pawelJD

pawelJD

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 411 postów

Napisany 26 czerwiec 2009 - 20:23

Audio w C 330 Witam, kupiłem wzmacniacz i mam głośniki. Załozę ten zestaw w Ursusie, ale musze najpierw go podłączyć, tylko jak? I tu zwracam się do Was o pomoc. Chce podłączyc go do mp3. Piszcie jakie kable do czego mam podłączyć? :D Mój wzmacniacz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Audio w C 330 Dzisiaj, 06:43
  •  

#2 Share waldek315

waldek315

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 466 postów

Napisany 26 czerwiec 2009 - 21:22

Audio w C 330 napisz mi na gg to ci pomogę :D
MOD:Mógłbyś tutaj napisać, może więcej osób chciałoby się dowiedzieć jak to zrobić.

#3 Share wsk125ccm

wsk125ccm

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1258 postów

Napisany 26 czerwiec 2009 - 21:53

Audio w C 330 Jaką masz instalacje?? 2x6V i prądnica, czy 12v i alternator?? A może jakaś inna kombinacja? Jeżeli masz + na masę to musisz wszystko odizolować, radio ani wzmacniacz nie może być bezpośrednio przymocowany do np. błotnika.

#4 Share pawel321654

pawel321654

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 324 postów

Napisany 26 czerwiec 2009 - 21:56

Audio w C 330

napisz mi na gg to ci pomogę :D

jak możesz to pisz tu może się komuś jeszcze przyda :)

#5 Share waldek315

waldek315

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 466 postów

Napisany 26 czerwiec 2009 - 22:33

Audio w C 330 Dodany obrazek

oto jest fotka podłączenia głośników i zasilania głośniki najlepsze do tego wzmacniacza to 2x70w 4OHM
Dodany obrazek

ty mamy 2 gniazda RCA tz. chinch prawą i lewą stronę jak ktoś chce podłączyć mp3 wystarczy kabel chinch->mału jack koszt ok.3zł za najtańszy jak kto woli może kupić lepszy
INPUT LEVEL - siła głośności każdy
bass i Treble ustawia każdy pod siebie jak kto woli (zależy od rodzaju muzyki i głośników)
na lepszy radiach cyfrowych np. Pioneer jest możliwa funkcja wyboru egalizacji jednym przyciskiem
to na tyle :D

dodam tyle że w lepszych wzmacniaczach są Jeszce wejście że jak włączymy radio wzmacniacz się też włączy

#6 Share kubaguzik

kubaguzik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 296 postów
  • Zainteresowania:Ulepszanie

Napisany 26 czerwiec 2009 - 22:44

Audio w C 330 Dodany obrazek

edit kolega był szybszy :D

Nie zezwalam na umieszczanie moich zdjęć na różnego rodzaju blogach lub galeriach i używania w celach komercyjnych bez mojej zgody! Wszelkie prawa zastrzeżone!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share waldek315

waldek315

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 466 postów

Napisany 26 czerwiec 2009 - 23:10

Audio w C 330 wydaje mi się że ten REM to jest takie coś że podajesz + i się wzmacniacz włącza ale takiego skrótu Jeszce nie widziałem najlepiej jak kolega @pawelJD nam powie jak podłączy do masy i plusa czy będzie działać jak nie to podać + na REM i powinno działać. I jeszcze jedno do tego wzmacniacza powinny być dobre kable zasilające tak 2-2,5mm żeby kabli nie przepalił jak będziesz głośno słuchał :D albo kup okablowanie car audio i pamiętaj żeby przy akumulatorze zrobić bezpiecznik bo jak przeczę się kabel albo izolacja się przetopi od gorącego silnika to Zwara ci się by tata zrobiła że tego już byś nie rozłączył

#8 Share Grzesiek84

Grzesiek84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 314 postów

Napisany 27 czerwiec 2009 - 08:21

Audio w C 330 tak jak kolega @waldek315 pisze na REM też musi być 12V jest to od sterowania np. by po włączeniu radia włączył się wzmacniacz często podpinane pod plus za stacyjką lub w samochodach do wysuwania anty. W Twoim przypadku gdy ma to pracować z mp3 zrób mostek z +12V do REM i będzie wszystko OK.

#9 Share pawelJD

pawelJD

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 411 postów

Napisany 27 czerwiec 2009 - 09:41

Audio w C 330 Władek jeśli podłączam minus do GND to bezpiecznik zaczyna się świecić..... a jeśli podłącze 12 do plusa, a REM do minusa to dioda się zapala tak jak by był obwód? co robić?

#10 Share Grzesiek84

Grzesiek84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 314 postów

Napisany 27 czerwiec 2009 - 11:09

Audio w C 330 kolego tak jak pisałem REM i +12V daj zwore i razem do +12V w ciągniku zwróć uwagę na polaryzację czy czasami nie masz w ciągniku + na masie - obudowie ciągnika. Tak jak na rysunku http://www.fotosik.p...32348c78b1.html i musi działać chyba że już coś spaliłeś w wzmacniaczu

#11 Share pawelJD

pawelJD

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 411 postów

Napisany 27 czerwiec 2009 - 11:48

Audio w C 330 Grzesiek dzięki, zrobiłem(połączylem) tak jak na Twoim linku i super chodzi;d

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12 Share Grzesiek84

Grzesiek84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 314 postów

Napisany 27 czerwiec 2009 - 12:20

Audio w C 330 ciesze się że mogłem pomóc, życzę miłego słuchania muzyczki pozdrawiam