Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki macie sprzęt audio w swoich ciągnikach/kombajnach?

87 odpowiedzi na ten temat

#41 Share piotrek4x4

piotrek4x4

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 209 postów
  • Zainteresowania:samochody, tunning, rolnictwo

Napisany 27 grudzień 2007 - 21:00

Jaki macie sprzęt audio w swoich ciągnikach/kombajnach? czasem chciałbym mieć taką dyskoteke w samochodzie :P az by się szyby trzęsły a tak to tylko w srodku lusterko drga, a w ciągniku mam deawoo na kasety bo na płyty szkoda- kurz zniszczy, a głośniki 10 a wejdą 16 bo sprawdzałem w rollerze jest sporo miejsca na większe głośniczki :) ale narazie nie zamierzam ich zmieniać

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki macie sprzęt audio w swoich ciągnikach/kombajnach? Dzisiaj, 19:33
  •  

#42 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 27 grudzień 2007 - 21:22

Jaki macie sprzęt audio w swoich ciągnikach/kombajnach? ja w pronarze mam radio blaupunkta na kasety, dwa głośniki po 55W i dwa po 60W :P
puka galancie :)

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#43 Share Dawid92

Dawid92

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 28 grudzień 2007 - 10:32

Jaki macie sprzęt audio w swoich ciągnikach/kombajnach? Witam mam stare radio na kasety głosniki bym znalazł jakies ,ale morze mugłby mi ktoś wytłumaczyć jak podłonczyć te radio. Bo musze odpodstaw kable zakładać czy są morze jakieś komplety kabli do kupienia??:P

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#44 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 28 grudzień 2007 - 10:49

Jaki macie sprzęt audio w swoich ciągnikach/kombajnach? Jakie to radio? Ma już może gniazda na kostki ISO? Podłącza sie prosto, szukasz "+" i masy w instalacji, prowadzisz dwużyłowe kable do każdego głośnika, odpowiednio podpinasz i gra :P

#45 Share JaJacek

JaJacek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 28 grudzień 2007 - 10:56

Ja w swojej C-360 jeszcze nie mam radia ale zamierzam coś kupic.

Chyba na postoju będziesz słuchał, nie żartuj. Albo lepiej telewizor zamontuj, można będzie z ruchu warg coś wyczytać.
Claas Ares 657, Ursus C-385
Dominator 150

#46 Share Dawid92

Dawid92

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 28 grudzień 2007 - 11:28

Jaki macie sprzęt audio w swoich ciągnikach/kombajnach? aaaa i jeden do akumulatora ?? Radio ma tylko wystajonce kable nie ma gniazdek ale je moge dokupić:P

#47 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 28 grudzień 2007 - 12:02

Jaki macie sprzęt audio w swoich ciągnikach/kombajnach? Takie bez kostek tylko kable wychodzą bezpośrednio z obudowy? To jakiś przedwojenny sprzęt :P Musisz wiedzieć które kable są od zasilania a które od głośników (powinne być choćby jakieś symbole na obudowie, przynajmniej plus i masa). Jeśli nie masz wolnego przewodu 12V w ciągniku to podepnij sie pod jakiś mało używany obwód z dużym bezpiecznikiem, np. zapalniczka. Kable najlepiej połączyć listwą z zaciskami na śrubki, można też lutować i zaizolować (potem szybki demontaż nożyczkami :)). Nie polecam skręcać w plecionke.

#48 Share Dawid92

Dawid92

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 28 grudzień 2007 - 17:12

Jaki macie sprzęt audio w swoich ciągnikach/kombajnach? ok sprubuje sie w to pobawic jak znajde czas wielki dzienki. Pozdrawiam:)

#49 Share black08

black08

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 28 grudzień 2007 - 17:13

Jaki macie sprzęt audio w swoich ciągnikach/kombajnach? ja mam w pronarku orginalne ale tzeba zmienić bo juz sie kończy
kujawy to jes to!!!!!

#50 Share Agrotron155

Agrotron155

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 410 postów

Napisany 28 grudzień 2007 - 17:15

Jaki macie sprzęt audio w swoich ciągnikach/kombajnach? ja mam panasonic 4*45wat

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 28 grudzień 2007 - 20:00

ja mam w pronarku orginalne ale tzeba zmienić bo juz sie kończy

hehe mi tez zaczęły charczeć od sluchania na maxa, i nie wywalałem oryginalnych tylko dołozylem następne dwa do tych o były (tylko ze za głową) jak chcesz to Ci mogę foty zapodac, teraz na 30% regulatora podgłoszę i slychac lux :P a i pamietaj ze fabryczny blaupunkt w pronarze ma wyjscia 2*45W, ja mam innego :)

Kontakt 661995047

#52 Share black08

black08

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 28 grudzień 2007 - 20:08

hehe mi tez zaczęły charczeć od sluchania na maxa, i nie wywalałem oryginalnych tylko dołozylem następne dwa do tych o były (tylko ze za głową) jak chcesz to Ci mogę foty zapodac, teraz na 30% regulatora podgłoszę i slychac lux :P a i pamietaj ze fabryczny blaupunkt w pronarze ma wyjscia 2*45W, ja mam innego :)

foty wzuć tyle ze mi radio pada(potencjometr) i ja to mam jakies made china a nie blau
kujawy to jes to!!!!!

#53 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 28 grudzień 2007 - 20:36

foty wzuć tyle ze mi radio pada(potencjometr) i ja to mam jakies made china a nie blau

no moje bylo chyba blau (moze i podróba) ale kostki pasowały, tez mi potencjometr siadł :P
foty zapodam jak wyprowadzę z garażu :)

Kontakt 661995047

#54 Share kamieniak89

kamieniak89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 688 postów

Napisany 28 grudzień 2007 - 21:02

Jaki macie sprzęt audio w swoich ciągnikach/kombajnach? Ja narazie nie mam sprzętu audio, ale się dogadałem i mi na przeglądzie założą, teraz trzeba kupić cały sprzęt, może coś doradzicie????
Nareszcie mam nowy aparat :)

Moje filmiki na YT http://pl.youtube.com/user/michalh89

#55 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 28 grudzień 2007 - 21:23

Ja narazie nie mam sprzętu audio, ale się dogadałem i mi na przeglądzie założą, teraz tżeba kupić cały sprzęt, może coś doradzicie????

Jeśli masz fabryczne miejsce do montażu, to najpierw pomierz co się zmieści. Dobierz sobie jakieś z kieszenią lub pólkieszenią, z fabrycznych odbiorników montowanych w WV czy fordach. Kaseciak ze względu na zapylenie długo nie pochodzi, w komisie takie radyjko dostaniesz za 30-50zł i nie będzie to jednorazówka z giełdy

#56 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 28 grudzień 2007 - 22:30

Ja narazie nie mam sprzętu audio, ale się dogadałem i mi na przeglądzie założą, teraz trzeba kupić cały sprzęt, może coś doradzicie????

za 250 zl dostaniesz nowe radio co czyta mp3 w mediamarkt'cie lub innym takim badziewiaku :P ostatnio bylo jakies sony a wczesniej jvc w tej cenie, do tego glosniki 150-200 zl i masz swiety spokoj na pare lat, no i antena by sie przydala
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#57 Share kamieniak89

kamieniak89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 688 postów

Napisany 28 grudzień 2007 - 22:56

Jaki macie sprzęt audio w swoich ciągnikach/kombajnach? Głośniki 2 czy 4, miejsce na radyjko jest a z kieszenią to niebardzo czaje, zapytam się elektryka w serwisie co trzeba i to kupie. O antenie myślałem i dałbym ją gdzieś żeby nie zawadzała np na mocowaniu kierunkowskazu.
Nareszcie mam nowy aparat :)

Moje filmiki na YT http://pl.youtube.com/user/michalh89

#58 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 28 grudzień 2007 - 23:11

Jaki macie sprzęt audio w swoich ciągnikach/kombajnach? 2 w miare pozadne glosniki zdecydowanie wystarcza.
z kieszenia to nie jestem pewien o co autorowi chodzilo, mam nadzieje ze nie taka z prowadnicami, przez ktora mogles szybko cale radio wyciagnac :P i sie chodzilo z takim sprzetem po miescie, ablo do plecaka i kilogram wiecej na garba.
natomiast taka blaszana do osadzenia radia to jest od razu w kadym nowo kupionym radiu
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#59 Share Olik

Olik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1420 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motocykle enduro/off-road chodź innymi też nie gardzę ;)

Napisany 29 grudzień 2007 - 01:18

Jaki macie sprzęt audio w swoich ciągnikach/kombajnach? Mój sprzęt :(

DF---------Radio LG 4*50 Watt na CD, MP3 i pendrive-y, dwa głośniczki dwu drożne blaupunkt jako basowe i dwa gwizdki wysoko tonowe :) gra w każdych warunkach :(
MTZ-------Radio Kenwood 4*45 Watt i jeden ale za to jaki głośnik Blaupunkt...nie pamiętam jaka moc ale wiem, że bardzo dobrze słychać mimo iż to MTZ :) hehe :)
DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 29 grudzień 2007 - 03:30

dwa głośniczki dwu drożne blaupunkt jako basowe i dwa gwizdki wysoko tonowe :(

chyba sredniotonowe :( jakiej srednicy te glosniki? ewentualnie elipsy moglyby zejsc troche nizej

Dodaj odpowiedź