Skocz do zawartości

Zdjęcie

agregat uprawowo-siewny, agregat scierniskowy, gruber, głębosz itp.

30 odpowiedzi na ten temat

#21 Share MarioS

MarioS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Zainteresowania:Motocykle no i Rolnictwo

Napisany 28 czerwiec 2009 - 23:00

agregat uprawowo-siewny, agregat scierniskowy, gruber, głębosz itp. z maszyn RO-MASZ'u jesteśmy zadowoleni (przynajmniej z kultywatorów i wałów)
kupie od nich agregat uprawowo-siewny jak będzie dobry to pokupuje inne maszyny od niego.
a głębosza będę kupował z MCMS bo byłem dziś u znajomego co ma od nich tylko że jedno zębnego i jest bardzo zadowolony.
jutro sie przejadę i popytam czy w Mcms zrobią mi głębosza dwu zębnego.
do Ro-masz'tu pojadę oblukać jeszcze raz ten agregacik, zobaczyć u nich agregat ścierniskowy i spytać sie czy by mi zrobili grubera :D no i oczywiście spytać sie o ceny :) tylko teraz zastanawiam sie nad wałem do agregatu ścierniskowego i grubera?? :)
Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
agregat uprawowo-siewny, agregat scierniskowy, gruber, głębosz itp. Dzisiaj, 19:44
  •  

#22 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów
  • Zainteresowania:Fotografia, sprzedaż maszyn ich budowa oraz naprawa, drifting

Napisany 28 czerwiec 2009 - 23:02

agregat uprawowo-siewny, agregat scierniskowy, gruber, głębosz itp. Dlaczego wszystko nowe? MOżesz miec używane taniej i lepszej firmy :) Założe sie o wszystko że taki np. 20 letnik lemken wytrzyma więcej niż ta polska podróba :D
“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

#23 Share MarioS

MarioS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów

Napisany 28 czerwiec 2009 - 23:14

agregat uprawowo-siewny, agregat scierniskowy, gruber, głębosz itp. o proszę :D mój rodzimy produkt z ro-masz :) ro-masz

a co do używanych to nie mam przekonania!!
ponieważ jeździło sie trochę po "świecie" (pracowałem w firmie która wystawiała wystawy) i widziałem jak te sprzęty pracowały. To jest tak samo jak ruscy jeżdżą i skupują od nas te stare graty. To tak Polacy jeżdżą np. po Niemczech i od niech skupują stare graty które my uważamy za dobre
Dlatego nie chcę używanych a na nowe markowe mnie nie stać

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
agregat uprawowo-siewny, agregat scierniskowy, gruber, głębosz itp. Dzisiaj, 19:44
  •  

#24 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów
  • Zainteresowania:Fotografia, sprzedaż maszyn ich budowa oraz naprawa, drifting

Napisany 28 czerwiec 2009 - 23:45

agregat uprawowo-siewny, agregat scierniskowy, gruber, głębosz itp. No dobra, ale weźmy np. pod uwage rozsiewacz nawozów nowy jakiejś kijowe firmy a stary z brzegu :D A co Ci sięmoże popsuc w takim agregacie jeśli jest masywny? Sercówka ksoztuje 30zł i to jedyna rzecz którą będziesz musiał dołożyc no i ewentualnie farba. A cena 3 razy niższa :) Ja miałem nowy rzemieślniczy pług i sprzedałem kupiłem Krone i nie zamienie go na żaden polski nowy, nawet unie :) Nawet lemieszów nie wymieniałem, bo jest tak ustawiony i tak wchodzi w ziemie że praktycznie bez można orac. Popatrz sobie na rame zachodniego a polskiego. Niemcy wypychają tylko dla tego ze wymieniają na nowe, a polak to zbije zbije i chce jeszcze kasy nałapac :)
“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

#25 Share MarioS

MarioS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów

Napisany 29 czerwiec 2009 - 12:30

agregat uprawowo-siewny, agregat scierniskowy, gruber, głębosz itp. dziwić sie że przedsiębiorstwa polskie upadają jak Polacy wolą kupić zagraniczne używane niż polskie nowe :D

dziś nie byłem w Warce bo truskawki trzeba rwać bo przyjmują a gniją.
bo raz pada a raz jest spiekota i gniją
u mnie jest 35 stopni masakra

#26 Share kanar

kanar

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 29 czerwiec 2009 - 12:39

agregat uprawowo-siewny, agregat scierniskowy, gruber, głębosz itp. do takiego ciągnika to polecam agregat wicher z expom-u przelecisz raz i siejesz a nie bawić sie w hydropak,za każdym razem go zarzucać?wiesz ile czasu zejdzie?wierz mi bo wiem cos o tym.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#27 Share MarioS

MarioS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów

Napisany 29 czerwiec 2009 - 12:57

agregat uprawowo-siewny, agregat scierniskowy, gruber, głębosz itp. to właśnie ja chcę obniżyć koszty produkcji
a hydro-pak jest praktycznie tylko do transportu wiec nie wiem o co ci chodzi @konar??

chyba że się mylę??

wiecie ile chce za ten agregacik z Ro-Masz’tu?? :D 5,5tyś, nawet za te pieniądze to sie opłaca :)
jak będzie zły to kupić trochę żelastwa i powzmacniać albo na reklamacje i niech oni wzmacniają :)
za te pieniądze :) byłem dziś i go oglądałem, tak to zdaje sie dobry, dobre wykonanie, ale ciekawe jak ze stalą :) czy wytrzymała, czy nie jest jak plastelina
Grubera tent tegos ostatecznie by zrobili ale nie chętnie,
Agregaty ścierniskowe robią ale pod zamówienia bo zbytu na to nie ma

możecie mi wytłumaczyć o co chodzi z tym hydro-pakiem co mówi @kanar??

4 posty pod rząd to chyba za dużo? warn

Edytowany przez Matey, 03 lipiec 2009 - 16:13.

#28 Share Daniel215

Daniel215

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów

Napisany 02 lipiec 2009 - 17:42

agregat uprawowo-siewny, agregat scierniskowy, gruber, głębosz itp. MarioS@ nie pisz 4 postów pod rząd... Za to są %%% także uważaj...
Chodzi Ci o samo wyrażenie hydropak???
Hydropak to takjakby tuz zamowany np. na agregacie uprawowym i do tego podczepiamy siewnik... :D
Np. coś takiego
http://www.allegro.p...5_hydropak.html
http://www.allegro.p..._3m_zobacz.html

#29 Share MarioS

MarioS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów

Napisany 02 lipiec 2009 - 22:03

agregat uprawowo-siewny, agregat scierniskowy, gruber, głębosz itp. aha nie wiedziałem z tymi postami :D

co to jest hydro-pak to w wiem
chodzi mi o to co mówi @kanar

siejesz a nie bawić sie w hydro-pak, za każdym razem go zarzucać? wiesz ile czasu zejdzie ?wierz mi bo wiem cos o tym.

przecież hydro-pak za każdym razem nie używasz,
hydro-pak jest praktycznie tylko do transporty lub przejazdu przez bruzdę.

chyba że sie mylę??

#30 Share yarecki12

yarecki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 974 postów

Napisany 02 lipiec 2009 - 22:44

agregat uprawowo-siewny, agregat scierniskowy, gruber, głębosz itp. no tak, to jest do transportu, chyba że masz słaby albo lekki ciągnik to najpierw podnosisz siewnik na hydropaku a dopiero potem podnosisz tuz ciągnika. ale to katorga i zabawka, dużo czasu na to zejdzie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share MarioS

MarioS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów

Napisany 04 lipiec 2009 - 21:33

agregat uprawowo-siewny, agregat scierniskowy, gruber, głębosz itp. aha, nie byłem pewien o co dokładnie chodzi.
jak będzie to za dużo czasu zajmowało to zrobię tak jak kolega :D link dociążę go w podobny sposób :D

Dodaj odpowiedź