Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem z YouTube

11 odpowiedzi na ten temat

#1 Share zetor7011

zetor7011

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 24 czerwiec 2009 - 21:30

Problem z YouTube Cześć, nie wiem czy to dobra dział ale mniejsza z tym. Otóż na pewno niektórzy z was oglądali film Belowanie 2009 który wrzuciłem na YT 4 dni temu. Dziś ok godz 10 zajrzałem na poczte i zastałem ciekawą wiadomość której treść brzmiała następująco:

Twój film wideo Belowanie 2009 może obejmować materiał audio należący do lub licencjonowany przez UMG .

W wyniku tego Twój film wideo jest zablokowany wszędzie oprócz tych lokalizacji:
Co należy zrobić?

Nie jest wymagane żadne działanie. Film jest nadal dostępny w lokalizacjach wymienionych powyżej. W niektórych sytuacjach obok filmu mogą być wyświetlane reklamy.

W określonych okolicznościach możesz wejść w spór w związku z tym roszczeniem dotyczącym praw autorskich. Są to następujące sytuacje: (1) materiał został błędnie zidentyfikowany i jest w rzeczywistości w całości Twoją oryginalną kreacją; (2) wierzysz, że Twój użytek nie narusza praw autorskich (np. jest to dozwolony użytek zgodnie z prawem Stanów Zjednoczonych); (3) masz udzieloną przez właściciela licencję na używanie tego materiału.

Więcej informacji o procesie sporu.

Poświęć klika chwil i zajrzyj do Centrum pomocy na stronie Zasady serwisu i prawa autorskie, gdzie można znaleźć dodatkowe informacje o prawach autorskich oraz usłudze identyfikacji treści.

I tu nasuwają się moje 2 pytania.

Po pierwsze to czemu mi do cholery nie pisze w jakich krajach można zobaczyć ten film
Po drugie dla czego się to stało, wszystkie te nuty co są w filmie widziałem na yt i nic im nie jest a u mnie takie coś.
Jeżeli potrafi mi ktoś pomóc to napiszcie, tyle pracy poszło na marne.... Czytałem te wszystkie prawa autorskie i już sie pogóbiłem :D POMOCY

POZDRO

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Problem z YouTube Dzisiaj, 09:59
  •  

#2 Share pati

pati

Farmer modelarz

• Members
  • PipPipPip
  • 850 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, modelarstwo rolnicze, muzyka, straż pożarna, prawo jazdy i szkolenie kierowców.

Napisany 25 czerwiec 2009 - 08:40

Problem z YouTube Proste. Mośki z YT nie pozwalają na umieszczanie muzy w filmikach. :D Nawet posiadanie oryginalnej płyty nie uprawnia do wykorzystania utworu jako ścieżki dźwiękowej. Jak sobie sam skomponujesz i zaśpiewasz to możesz wstawić. No pozostają jeszcze lipne kawałki z licencjonowanej biblioteki YT. :) Mnie też zablokowali jeden film i go po prostu usunęłam, nie będę wstawiać do mojego filmu jakiegoś taniego dziadostwa, bo była muza idealnie wkomponowana w film, wole żeby go wcale nie było niż go mają oglądać tylko na jakiś wysepkach, których nawet Google nie lokalizuje. :)
Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

#3 Share zetor7011

zetor7011

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 25 czerwiec 2009 - 08:48

Problem z YouTube To jest coś innego, np też mi zablokowali muzę w filmie Nowości z Ursusa 2008 to każdy mógł sobie obejrzeć tylko że muzy nie było słychać. A w tym filmie jest coś innego, ja mogę go oglądać i jeszcze jakieś inne kraje które nie mam pojęcia czemu mi się nie wyświetlają, może wiecie dlaczego?? Wczoraj ludzie go oglądali, nawet ktoś dał kom...

#4 Share Pawel20

Pawel20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 928 postów

Napisany 06 lipiec 2009 - 20:02

Problem z YouTube Niestety i mój filmik z Sianokosów 2009 spotkał ten sam los. I co tu poradzić, na przyszłość robić filmiki bez podkładu muzycznego? Szkoda, bo trochę pracy i czasu mnie kosztował, ale dobrze ze i niecały miesiąc pobył na YouTube.

#5 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 06 lipiec 2009 - 20:37

Problem z YouTube jak co poradzić???przeciez mamy AgroVideo :D

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#6 Share Pawel20

Pawel20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 928 postów

Napisany 06 lipiec 2009 - 22:42

Problem z YouTube Nastepny filmik jak bedzie napewno juz trafi na AgroVideo, ale ten zdjety z youtube jest troche za duzy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share zetor7011

zetor7011

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 19 lipiec 2009 - 12:55

Problem z YouTube Trzeba szukać nowego servisu....

#8 Share przemek11441

przemek11441

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze

Napisany 20 lipiec 2009 - 18:40

Problem z YouTube No właśnie chciałem wczoraj oglądnąć twój filmik ale chyba go usunąłeś szkoda ,że niemożna oglądać niektórych filmów bo wyskakuje komunikat ,że FILM JEST NIEDOSTĘPNY W TWOIM KRAJU :huh: :rolleyes:
Zetor zawsze i wszędzie NAJLEPSZY będzie !!!!!!!!

#9 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 20 lipiec 2009 - 18:51

Problem z YouTube @Zetor7011 po co szukać innego serwisu, jak do góry w zakładce jest przycisk "AgroVideo" :rolleyes: trzeba wspierać rodzimy serwis :huh:

Honda - The Power of Dreams :)

#10 Share zetorek5340gr

zetorek5340gr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 222 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 22 listopad 2009 - 21:04

Problem z YouTube Mi to samo zrobili z orką 2009.Na agrovideo nie blokujecie muzyki?

#11 Share klejnus

klejnus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów

Napisany 22 listopad 2009 - 21:43

Problem z YouTube Jest wiele serwisów typu YouTube np video.googole i wiele innych ale nazw nie znam i nie chce mi sie szukać. I na agrovideo na pewno nikt Ci nie usunie dzwieku(no chyba że ktoś by zgłosił ze nielegalnie wykorzystałeś jego ścieżkę dźwiękowa itd) I hmm moim zdaniem to agrovideo powinno być bardziej rozwinięte ale na to potrzeba kasy....
Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12 Share damian131091

damian131091

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 170 postów

Napisany 08 luty 2010 - 20:02

Problem z YouTube Ja Ostatnio też mam problemy z YT, i z ścieżkami dzwiękowymi:(. Dostałem wiadomość z serwisu YT do 6 mojich filmików, która brzmi następująco:
Twój film wideo NAZWA FILMIKU może zawierać treść, która należy do tych właścicieli treści lub jest przez nich licencjonowana:

•Właściciel treści: JAKAŚ NAZWA: Treść audio

Co mogę zrobić w związku ze stanem mojego filmu wideo?
Pamiętaj, że stan filmu wideo może ulec zmianie, jeśli zasady wybrane przez właścicieli treści zostaną zmienione. Warto okresowo sprawdzać, czy zostały udostępnione nowe opcje.
I potem napisane jest, że w ewentualnym wypadku mogą pojawić się reklamy przy mojim filmiku tegoż właściciela treści audio.
Kolejnie napisane są jakieś porady.

W mojich najnowszych filmikach, piszę iż nie czerpie korzyści majątkowych, oraz nie przywłaszczam sobie praw audorskich do tegoż utworu umieszczonego w filmikach, ale i tak to nic nie daje, bo przychodzi ten komunikat.

Ostatnio w wiadomościach mówili o tym iż, bedzie zakaz wykorzystywania utworów audio w publicznych miejscach typu(sklep, salon fryzierski, itp.) ponieważ autorzy utworów twierdzo iż właściciele salonów, itp. w pewien sposób czerpio dochody z tego. I co tu zrobić????
Portal AgroVideo, nie przyjmuje mojich filmików, ponieważ są zbyt za duże, jedynie jakieś małe. Agrovideo powinno poprawic troche swój portal.
Ależ się rospisałem, ha ha ;[, ale tak po łepkach przedstawiłem mojo sytuacje, i jak sądze przyczyne jego.;[
Pozdro :)
" Zetor jest bogiem,
Orka nałogiem,
Radio zabawą,
A ropa podstawą ."