Skocz do zawartości

Zdjęcie

Cepy separatora Bizon BS Z110

10 odpowiedzi na ten temat

#1 Share lukasz12145

lukasz12145

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów

Napisany 23 czerwiec 2009 - 09:32

Cepy separatora Bizon BS Z110 witam
niedawno kupiłem BIZONA BS-a Z110\3 i poprzedni własciciel kosił kamienie
w zwiazku z tym zostały oberwane niektore łapy na cepach separatora i teraz takie pytanie w sklepach sprzedaja same kompletne cepy
ale nie chca dac kontaktu kto to robi a mi potszebne sa łapy do nich

i teraz prozba czy moze ktos juz to robił i czy ma kontakt do goscia ktory wykonuje te łapy lub firmy ktora dorabia cepy do bs-a

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Cepy separatora Bizon BS Z110 Dzisiaj, 20:58
  •  

#2 Share farmer120ha

farmer120ha

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 239 postów

Napisany 23 czerwiec 2009 - 09:36

Cepy separatora Bizon BS Z110 Z którego roku ten BS...??Dużo dałeś...??Zastamwiam się właśnie na takim.Jak działa ten napęd hydrostatyczny ,bo tego sie boję...???:D
Każdy sprzęt jest dobry jeśli wykonuje swoją prace.

#3 Share lukasz12145

lukasz12145

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów

Napisany 23 czerwiec 2009 - 11:04

Cepy separatora Bizon BS Z110 produkcja 2001
kupno i pierwszy sezon 2004 dałem 140tys układ jest bardzo dobry super chodzi w tych starszych ponoc sa szajsowe napedy tu silnik hydrostaka wyciagniesz sam a w starszych to w 2 ciezko
ale mowimy o new holland bizon bs z110\3 bo to prawidłowa jego nazwa ostatni wypust płocja kiedy juz włascicielem był new holland

super maszyna nie kupuj zadnych classów czy deutsh fahr najlepszy bizon ma troche tej elektroniki ale nie psuje sie kopjowanie jest super
lepsze jak w new hollandzie CS 660 no i czesci sa do niego np. slimak kosztuje 3000tys a do classa 10 tys slimak hederu oczywiscie :D

ale prosze o odpowiedzi na pierwszy post

#4 Share farmer120ha

farmer120ha

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 239 postów

Napisany 23 czerwiec 2009 - 11:10

Cepy separatora Bizon BS Z110 Jeśli chodzi Ci o cepy to dokładnie nie wiem,ale wydaje mi się,że trzeba wymnieniać kompletami,bo one są jakś wywarzone.Iinaczej cały kombajn wpadał by w drgania i skakał jak ping-pong po polu.Przynajmniej jak do SUPRA kupowałem to wszystkie.

#5 Share lukasz12145

lukasz12145

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów

Napisany 23 czerwiec 2009 - 11:22

Cepy separatora Bizon BS Z110 no to wydatek 800zł ale jak tszeba to tszeba
a ty chcesz kupic takiego bizona ??

ten naawet był by dobry http://www.allegro.p...ic.html#gallery
ale za drogi według mnie bo mi sie trafił okazyjnie potszebwał gosc gotówki a miał kosztowac 180 tys

#6 Share farmer120ha

farmer120ha

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 239 postów

Napisany 23 czerwiec 2009 - 11:26

Cepy separatora Bizon BS Z110 No właśnie coś takiego mnie ostatnio zainteresowało.Mam dwie 56.Dobrze sie sprawóją,ale chciałem zamienić na jednego co by miał wydajność jak dwa SUPRY i chciałbym,żeby cześci były łatwo dostępne.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share lukasz12145

lukasz12145

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów

Napisany 23 czerwiec 2009 - 12:31

Cepy separatora Bizon BS Z110 to co w tym linku przeczytałem to bzdury tych co musia ze zabijało im sie cos jak odpalaja kombajn dzisiaj a jutro jaka w pole to jak ma cos sie nie zabijac
niech cie nie odstrasza te głupoty bo one sa pisane do tych starszych typów
a ile chcesz dac za bsa??

#8 Share farmer120ha

farmer120ha

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 239 postów

Napisany 23 czerwiec 2009 - 12:40

Cepy separatora Bizon BS Z110 Hmm.......no i tu jest problem.Nie za dużo tylko ok.100tys. zł.Chwilowo nie mam wiecej kasy ,a zmiana kombajnu nie przyniesie mi aż takich zysków żebym się zadużał.Jaką on ma wydajność ...?

#9 Share lukasz12145

lukasz12145

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów

Napisany 23 czerwiec 2009 - 14:22

Cepy separatora Bizon BS Z110 słuchaj to bedzie moj pierwszy sezon ale po tymm czo przegladnołem <zajzałem w kazda dziurke> smiem twierdzic ze bedzie miał duze osiagi
i nie bedzie sie zapychał na rotorach bo pasy maja byc napjete na smrud a nie wisiec jak majtki starej pannymłocarnia odzutnik i separator na maksymalnej rozszezalnosci domłuca bo przeciesz w z056 miałem na kukurydze ustawione i domłacał a tu jeszcze 5 bebnów młucacych <rotorów>
wiec z tego co słyszałem to nawet do 3 ha jeczmienia na godzine
a pszenice niech robi dla mnie godzine ale wiecej bierze heder jak super wiec moze byc :D zeby nie zabiło i osi nie urwało zadnej no ale ja mam zborza nawalne wiec nie pospieszy
ale pszenicy to walnie lekko 1.5 ha a zadkiej i stojacej jak u nniektorych rolników to nawet 2ha

#10 Share BSZ110

BSZ110

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Ciężarówki;)

Napisany 23 czerwiec 2009 - 14:45

Cepy separatora Bizon BS Z110 Co to gadasz??? W danych ma 2.5ha na godzine. W kompie jest ustawione fabrycznie szerokosc ciecia 480cm i aby osiagnac 2.5ha/h to BS musi jechac 5km/h a co to dla niego...!

Cytat: "tych starszych ponoc sa szajsowe napedy tu silnik hydrostaka wyciagniesz sam a w starszych to w 2 ciezko"
O jakie Ci starsze chodzi? Najnowsze BS'y mialy takie same hydrostaty jak moj gigant Z083 z 88r i kto naopowiadal takich glupot, ze sam ta pompe wyciagniesz jak ona wazy przeszło 100kg.

@lukasz1245 jaki masz silnik w nim? Martin, Mielec? Masz klime? Jak mozesz to wstaw foty tej maszynki...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share lukasz12145

lukasz12145

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów

Napisany 23 czerwiec 2009 - 15:31

Cepy separatora Bizon BS Z110 chodziło mi o silnik hydrostatu tam gdzie skrzynia