Skocz do zawartości

Zdjęcie

Deutz Fahr K 610

22 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Witus

Witus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów
  • Zainteresowania:Oram pola xD
    Oraz Pasja czyli nasza OSP--> Kierowca

Napisany 19 czerwiec 2010 - 14:56

Deutz Fahr K 610 Henius, Odciąży 12-stke, ale to jest najmniejszy plus, odciąży ciebie i Twojego ojca, bo praca takim traktorem to inna bajka niż 12 stką :D
Ja dając przykład jak siałem starym traktorem to po 8-9 godzinach miałem kompletnie dosyć, a teraz siejąc DF-em pobiłem swój rekord i siałem prawie 19 godzin bez przerwy :) a przestałem siać bo pola brakło ;P ;)
DF k610 , Fortschrit ZT 303 , Ursus c385 , Ursus c360 x2 , Ursus c330M

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Deutz Fahr K 610 Dzisiaj, 07:26
  •  

#22 Share ursusik1634

ursusik1634

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 102 postów

Napisany 19 czerwiec 2010 - 15:24

Deutz Fahr K 610 @Henius wytłumacz to jak dziecku w przedszkolu ;) czyli mam na myśli po kolorach a ojciec napewno to załapie tylko to jest kwestia czasu

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23 Share Henius91

Henius91

Rolnik z pomorza

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 2427 postów

Napisany 19 czerwiec 2010 - 20:57

Deutz Fahr K 610 hehe.. no mnie dzisiaj po 8-9 godzinach owijania bel bez przerwy zaczal bolec kregoslu ale to nie pierwszy raz i z tego wzgledu nawet planowalem kupic siedzienie Grammera Maximo M no ale po pierwsze jest za drogie a po drugie to i tak pewnie malo by dalo i nie ma ani klimy, kierownicy nie idzie ustawic a co najgorsze to te pedaly sprzegla i hamulcow ;)

@Bobek tak wspominalem i to nie raz o 80 KM ale sobie tak pozniej dokladnie to przemyslelismy ze przeciez do prasy i podobnych maszyn mamy 912 DL a moze i dojdzie jeszcze zetor 7211 do nawozow, kosiarki, opryskow itp. a do pluga, agregatu i bron potrzebuje duzego ciagnika a np. w sytuacji kiedy 12-stka laduje obornik to musze najpierw caly obornik wywiezc a dopiero potem orac a tak ojciec by wozil obornik a ja bym oral albo na odwrot (zalezy czy go wpuszcze do nowego ciagnika :D zart oczywiscie). co od odchudzania parku maszyn to napewno na sprzedaz pojdzie 902 i do tego jedna 60-tka tylko nie wiem ktora bo ta ktora troche lepiej wyglada ma troche gorszy silnik a ta bardziej "obdarta" ma nowy silnik, nowy podnosnik, pompe podnosnikowa i cos tam jeszcze. myslelismy zeby do niej zalozyc kabine Naglaka ale to sie jeszcze zobaczy, do naboru wnioskow zostaly 3-4 miesiace a w razie przejscia wniosku to i tak maszyn predzej bym nie mial jak na jesien przyszlego roku...
"Ernte gut, alles gut" ...:::KRONE:::...
Valtra - Individually Yours

http://www.youtube.com/user/Henius91 moje filmy

Dodaj odpowiedź