Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone]

747 odpowiedzi na ten temat

#301 Share SATURN

SATURN

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 24 wrzesień 2012 - 08:31

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] ja pod niebieskim biały

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Dzisiaj, 01:54
  •  

#302 Share look19

look19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 872 postów

Napisany 27 wrzesień 2012 - 21:51

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Problem z klimą rozwiązany. Trzeba najpierw włączyć nawiew, potem klimę i już nic nie cieknie. Wskaźniki falowały od lipnego bezpiecznika, który wymieniłem i jest dobrze. Hałas pochodził nie z womu, a od turbiny.

Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

#303 Share janczar810

janczar810

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1476 postów

Napisany 28 wrzesień 2012 - 10:20

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] witajcie
Właśnie szykuje sie na rozmowe z dilerem i chcialbym sie dowiedziec ile mozna jak to sie mówi "urwać z ceny" zastanawiam sie również na ową promocja przy zakupie również z turem fabrycznym i wowczas moze sumasumarum byla by jeszcze ciekawsza. A wiec prossiłbym osoby ktore kupiły farmtraca 675dt w tym i poprzednim roku o inforamcje na PW badz tu
ile daliscie ile utargowaliscie i w jakim wyposazeniu i ogolne spostrzerzenia wady/zalety
Z gory dziekuje.
pozdrawiam

#304 Share st220

st220

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1028 postów

Napisany 28 wrzesień 2012 - 12:46

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Mimo że nie posiadam tego modelu to Ci powiem żebyś brał klimę oraz fotel pneumatyczny bo standardowy jest lipny.

#305 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1471 postów

Napisany 28 wrzesień 2012 - 17:49

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Dać za klimę 5-6 tyś zł to musisz robić dużo mtg rocznie jednak to nie auto ,jednak jak nie chodzi tobie o kasę to może się przydać ,masz uchylne szyby tylną boczne ,szyberdach mnie wystarcza a te 6tys mam ścierniskowca

#306 Share st220

st220

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1028 postów

Napisany 29 wrzesień 2012 - 06:23

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Może to nie auto, ale powiedz szczerze więcej jeździsz latem autem czy ciągnikiem? Te 6k przy cenie 100k nie jest tak dużym wydatkiem jak kupno klimy w aucie za 4-5k gdy auto kosztuje np 40-50k. Uchylane szyby to nie to samo co klima, gdybym mógł cofnąć czas to bym brał z klimą.

#307 Share Fartrac675dt

Fartrac675dt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 560 postów
  • Zainteresowania:;) dziewczyny , rolnictwo , ciągniki

Napisany 29 wrzesień 2012 - 07:54

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Witam napisałem to bo jestem posiadaczem Farmtraca 675dt z ładowaczem czołowym agro masz Ł-104 posiadam go jakieś 20miesięcy ponad 1,5roku za nim mam na blacie prawie 700mth jego wady linki od gazu noznego 8sztuk wymienionych zastąpiłem w końcu sam stalowym drutem przeciętni jedna linka na około prawie miesiąc starczała drut mam 2miesiące i trzyma bez zarzutów z poważniejszych napraw 4pompy paliwowe wymienione w tym jeden silnik wymieniony przy 183 mth! Od tamtego czasu chodzi jako tako raz juz miał wymieniany akumulator teraz bedzie druga wymiana jeśli bym mógł brał bym klimę w lato by było chłodno a czasem wszystko po otwierane nie pomaga a klima to klima czysto w środku i chłodno a jak się kurzy to nie utrzymasz czystości do ładowacz bierz szersze opony tak jak ja mam u siebie do tego mam obciażniki na tył ciagnik u mnie współpracuje wraz z ładowaczem rewers nawet mechaniczny to dobra rzecz ale jeśli bym miał brać teraz Farmtraca nie wziął bym już żadnego wolał bym Zetora inwestować niż w niego jedyne co na spalanie i sprawnosć przy turze nie narzekam a na awaryjnośc szkoda gadać

#308 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2639 postów

Napisany 29 wrzesień 2012 - 12:31

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Ja tam mam 675DT i póki co polecam. W miarę zwrotny, fajnie pracuje się z ładowaczem. Świetna widoczność. Jak masz kupować to tak jak już pisał @st220 brać od razu klimę, i fotel pneumatyczny, sam żałuję, że nie wziąłem fotela pneumatycznego - klimę mam super sprawa. Nie wyobrażam sobie w upał ładować bele, bez klimatyzacji.

Wadą tego ciągnika jest to, że bardzo trzeba dbać o paliwo bo inaczej skutki będą takie jak u kolegi @Fartrac675dt ;)

Edytowany przez Ursusc385, 29 wrzesień 2012 - 12:32.

#309 Share janczar810

janczar810

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1476 postów

Napisany 29 wrzesień 2012 - 17:58

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] troszke sie wystraszylem posta kolegi Fartrac675dt :( bo własnie stoje przed włąsnie takim wyborem Zetor & Farmtrac
bedąc na targach w Bednarach rozmawialem z posiadaczem Farmtraca 675dt ktory bardzo zachwalał jak spalanie i moc a rozmawiajac z dillerem zetor (nowicjusz, młody sprzedawcza) pytajac sie o spalanie w proximach odpowiedzał "fabryka mi nie udostępniła takich informacji" no włąsnie i tego sie boje a przy tych cenach ropy kazdy litr jest na wage złota :( nie to co kiedyś. litr mleka=litr ropy :D
Tylko jest jedno zasadnicze ale w stosunku do obu marek jedna od killku dziesieciu dekad na Polskiej Wsi a druga nowość niby "cenowy hit" i wychwalajaca podzespoły słynnych marek i reklama głównie.
A co do cen
Farmtrac 675dt 120tys 73KM
Zetor Major 105tys 77km
Zetro Proxima 80 121tys 77km
i mysle ze z żywotnościo farmtrac nie ma szans co do zetora bynajmniej takie jest moje odczucie i to samo sie tyczy mocy za farmtraciem przemawia zwrotność i spalanie a duzo wada mysle jest podnośnik o małej nośności zetor ponat 4t a farmtrac 2,4t :o a wiec trudny wybór hmmmm ma to byc wybor na 20lat :D i na małe gospodarstwo z włąsnością 13ha i 21ha dzierżaw produkcja mleczna
a wiec prosiłbym o ceny jakie osiagneliscie przy zakupie czy to modelu 675dt 685dt chcialbym zobaczyc % ile upustu moge wywalczyc bo wiadomo tu jak dla małego gosp. jest to i tak duzy wydatek
prosze o inf czy to tu czy na PW co do cen jak w/w
dzieki
aha mam jeszcze na sprzedaż 2ciagniki
mf255 89' + tur 06' razem lub osobno
c360 89'

Edytowany przez janczar810, 29 wrzesień 2012 - 18:01.

#310 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2639 postów

Napisany 29 wrzesień 2012 - 18:43

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Jak będziesz lał dobre paliwo to o awarie pompy paliwowej niema co się martwić ;) Jak kupowałem swojego FT, to dealer przyjechał do mnie i proponował zetora 77km z turem za 160 tyś w standardowej wersji.
A podnośnik w FT to o ile mi wiadomo można udźwig wzmocnić

Co do żywotności Zetora to nie byłbym taki pewny. Proxima to nie to co kiedyś 7211 itp. które chodziły kilkanaście lat bez awarii ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#311 Share pysa

pysa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 29 wrzesień 2012 - 18:47

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] 75,5 km tyle ma wedłuk chomologaci 675 DT ,wedłuk moiej opserwaci w orce na ha spalił niewiele więcej nisz ursus 3512 a FT mam jeszcze na dotarciu , co do ceny w Kwietniu dałem za niego 115 000 (haki na tuzie,obciążniki pszut i tył komplet , szersze opony ) klima warto, co do udzwigu na podnośnik mnie starcza a czepiam mu np.agregat uprawowo-śiewny z siewnikiem poznaniak i sobie radzi (1300 kilo +zasyp zboża)

#312 Share Fartrac675dt

Fartrac675dt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 560 postów

Napisany 29 wrzesień 2012 - 19:20

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Lał dobre paliwo no świetnie a co ja ruską albo czerwoną leje !!!!! Na tych Cpnach takie h*jostwo Tracom biskupiec nie chodzi tracom Mragowo chodzi i badz tu madry i lej dobre paliwo ze stacji benzynowej ! Zeby nie było reklamy nie robię gdzie paliwo kupuje i kupywałem , no moc ma uciag ma ale jak sie sypie to sypie mam go te ponad pół tora roku zapłaciłem za niego z ładowaczem 130tyś , zetor i Farmtrac jak trafisz albo będzie chodzic albo bedzie sie sypać tak sie składa że kilka proxim pracuje tu u mnie i nic oprócz opon czujników itp nie leci ja juz drugi raz bym go nie kupił coś innego teraz czas przyjdzie

Edytowany przez Fartrac675dt, 29 wrzesień 2012 - 19:25.

#313 Share Pablo16

Pablo16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 248 postów

Napisany 30 wrzesień 2012 - 10:56

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Kurcze a ja namówiłem ojca na kupno ciągnika tylko musimy wokół domu poobrabiać żeby więcej czasu było na jeżdżenie po sprzedawcach i ogólnie pozałatwianie spraw. Mamy na oku właśnie 675DT z turem wzamian za 360 ale jak się tak poczyta to mętlkik w głowie bo nie po to chce się sprzęt zmienić na nowy żeby dalej mieć problem. Ale może z drugiej strony jak będzie zastępować 360 to będzie mieć lżejsze prace i będzie dobrze się sprawował. A ten zetor major to wg mnie w wyposażeniu standardowym to trochę bieda o podokładać wszystko co potrzebne to już jego cena kusząca przesaje być kusząca.
Ursus C385A główny koń roboczy
Ursus C360 pomocnik C385A
Ursus C330M pomocnik pomocnika

#314 Share janczar810

janczar810

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1476 postów

Napisany 30 wrzesień 2012 - 14:03

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] a mam takie pytanie czy na forum jest jakis posiadacz w/w modeli tj. zetor proxima 70 lub 80 i farmtraca 675dt w okolicy pólnocnej częsci wielkopolski okolice Piły Wałcza Szydłowa Trzcianki Czarnków
byłbym bardzo wdzięczny

#315 Share Fartrac675dt

Fartrac675dt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 560 postów

Napisany 30 wrzesień 2012 - 19:15

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Ja tylko mówie jak jest chcecie to kupujcie ja tylko daję rade prawdziwą i wystawiam swoja opinię

#316 Share JANCZAK1176

JANCZAK1176

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 678 postów

Napisany 30 wrzesień 2012 - 19:54

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Z tymi cięgnikami jest jak z Mechanikiem jeden go chwali a drugi go obgaduje .Ja mam FT 675 DT niecały rok i powiem jak MI wystarczy ,mam mały problem z regulacją pozycyjną podnośnika , nie mogę go wyregulować na jaką głębokość ma opuścić . Mam pytanko jak jest u WAS z tą regulacją

Edytowany przez milanreal1, 01 październik 2012 - 14:45.
orty

#317 Share NhBartek

NhBartek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów

Napisany 30 wrzesień 2012 - 21:08

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Pewnie masz taki problem ze dzwignie sa odwrotnie podlaczone. Spróbuj uzywac dzwigni od silowej jako pozycyjnej i pozycyjnej jako silowej i zobaczysz ze bedzie dobrze tylko moze byc troche niewygodnie bo ta od silowej jest krótsza.

#318 Share Fartrac675dt

Fartrac675dt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 560 postów

Napisany 20 październik 2012 - 19:35

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Witam co poszło że z przedniego mostu z prawego koła jak sie siedzi za sterami Farmtraca tam gdzie jest krzyżak pod nim wycieka olej na oponę jutro postaram sie dodać fotkę do tematu lub do galerii

#319 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2639 postów

Napisany 20 październik 2012 - 19:40

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Zapewne uszczelniacz do wymiany

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#320 Share Fartrac675dt

Fartrac675dt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 560 postów

Napisany 20 październik 2012 - 19:45

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] tak myślałem i chyba krzyżak bo ma duży luz jak uniosę przód turem i pokręce lewym kołem to zanim prawe się ruszy to troche zejdzie