Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone]

748 odpowiedzi na ten temat

#261 Share Fartrac675dt

Fartrac675dt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 560 postów
  • Zainteresowania:;) dziewczyny , rolnictwo , ciągniki

Napisany 22 sierpień 2012 - 19:59

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] tylko sęk w tym ze ja do stacyjki i odłacznika pradu sie nie dotykałem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Dzisiaj, 11:15
  •  

#262 Share gambler

gambler

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 178 postów

Napisany 22 sierpień 2012 - 21:02

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Ja rowniez z tracom mragowo nafte kupuje i stacje pks ketrzyn ....dzis dzwoniłem na servis o temperature oleju w skrzyni kazali pracowac max jaki dochodzi to około 70-75*c sporo ludzi im to zgłasza i nic na skrzynie nie szkodzi...badrdziej obawiam sie o symeringi uszczelki......

#263 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1477 postów

Napisany 23 sierpień 2012 - 08:35

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Fakt skrzynia grzeje się prawie jak silnik jest taka ciepła olej jest tam 15W-30 to po rozgrzaniu jest jak woda ale też mi mówili że 70 stopni to norma odpukać na razie nigdzie się nie poci leciutko tylko przy złączach pompy ,całość zalana jednym olejem ale czuję że skrzynia zimniejsza niż tył korpus podnośnika

#264 Share Fartrac675dt

Fartrac675dt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 560 postów

Napisany 24 sierpień 2012 - 07:42

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Witam mój problem powrócił wczoraj belowałem normalnie 30bel zwiozłem zgasiłem wieczorem pojechałem po zboże na pole 2 przyczepy i miałem je sprzedać dla sąsiada 3km odemnie po wykiprowaniu zboza na klepisko ciagnik zgasiłem by odebrać kase za zboże i poźniej chciałem odpalić i d*pa na rozruszniku kreci i nic wiecej ,paliwo z pompy wgl sie nie wydostaje czy przyczyną moze byc elektro zawór przy pompie odcinający paliwo który mógł sie zaciąć ??

#265 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1477 postów

Napisany 25 sierpień 2012 - 16:09

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Fartrac jakaś techniczna przyczyna musi być a nie paliwo, mnie 670 po prostu po wjechaniu do garażu jak gasiłem kluczykiem jakoś inaczej zgasł i już nie odpaliłem odpowietrzałem jak umiem z doświadczenie z 120 km Fergusonem i 60 -3p i nic serwis już chciał zabrać pompę ale po kilku próbach z pomocą samostartu odpalił a diabli wiedzą czemu sam zapowietrzył się i już nie odpalił , jak znajdziecie konkretną przyczynę takich ceregieli z twym to napisz

#266 Share Fartrac675dt

Fartrac675dt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 560 postów

Napisany 26 sierpień 2012 - 09:15

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] w poniedziałek bedę czyścił zbiornik przewody pompkę filtry bo osadził sie na nim brazowy osad taki jak cos klej i palcem nie idzie tego zerwać i to czasem blokuje głowiczkę i nie chce odpalić teraz trzeba dokładnie wszystko przeczyscić pompa sama sie wyczyści pod wpływem przepływu paliwa

#267 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1477 postów

Napisany 26 sierpień 2012 - 14:56

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Ciekawi mnie droga od zbiornika do pompki zasilającej po drodze nie ma żadnego filtra a czy ma jakąś siatkę na rurce ssącej na dole zbiornika śprawdz jak rozbierasz mam tylko 220 mtg i leję lejkiem z siatką i raczej zbiornika nie zamuliłem ale warto wiedzieć a ile masz mtg że masz tak jak piszesz osad klej

#268 Share pawlis804wd

pawlis804wd

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 59 postów

Napisany 26 sierpień 2012 - 15:08

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Mi już diler mówił od razu jak odbierałem ciagnik zeby tankowac dobre paliwo, z dobrych stacji bo Ft jest strasznie czuły na to.

#269 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1477 postów

Napisany 26 sierpień 2012 - 16:02

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] No dobre stacje tylko ktura to benzynę kupuję w Orlenie w miasteczku i jeden raz jak kupiłem to do domu kilkanaście kilometrów stracił z 40 % mocy ,naped kupuję na małej pobliskiej od lat ludzie tankują auta i jeszcze nikt mnie nie powiedział że coś nie tak nawet zimą ,na olej śilnikowy masz wpływ jaki kupisz za ile jakiego gatunku na ropę co tobie wleją ,u mnie pisze wymiana wiltra paliwa po 300 mtg średnio 4 litry na mtg to było by 1200 litrów przez wiltr jak mi zgasł miał 200 i wymieniłem go ale i tak nie odpalił chociaż w 60-3p też jeden i spokojnie ponad 300 mtg robiłem

#270 Share wojciech675DT

wojciech675DT

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 342 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo produkcja zwierzęca i roślinna ;)

Napisany 26 sierpień 2012 - 18:04

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] coś sie stało z kierunkami nie działają bezpieczniki porządku

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#271 Share Fartrac675dt

Fartrac675dt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 560 postów

Napisany 26 sierpień 2012 - 18:06

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Marian2011 jutro bedę rozbierać a mój ma dokładnie 610mth

#272 Share look19

look19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 872 postów

Napisany 26 sierpień 2012 - 22:04

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Powiedzcie mi, czy to normalne, aby 675 dt spalił 7l/mth z bronami 12 5 polowymi na 1H z włączonym przednim napędem i przy 1400-1600obr/min? Czy normalne jest również to, że wom działa głośniej niż w 20 letnim zetorze, a także wycie układu napędowego powyżej 1700obr? Czy u was skaczą wskaźniki od ciśnienia oleju? Czy to normalne, że wspomaganie działa ciężko po ok 2,5 godziny pracy? W jaki sposób w nawiewie od klimatyzacji(która działa lepiej niż w new hollandzie za 30tys więcej) mogła znaleźć się woda? Ciągnik ma 15mth

Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

#273 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2650 postów

Napisany 27 sierpień 2012 - 09:00

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Ciągnik jest na dotarciu to nie oczekuj super niskiego spalania. A reszta nie jest normalna.

P.S Jaki wskaźnik ciśnienia oleju ? Gdzie Ty go masz ?

#274 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 27 sierpień 2012 - 09:19

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Ta woda może pochodzić ze skraplacza, może jest jakaś nieszczelność lub też nie ma odprowadzenia tej wody poza kabinę.

Jeżeli ciężko kręci się kierownicą po rozgrzaniu układu winy szukałbym w zaworach przy orbitrolu, może się zacinają pod wpływem temperatury.

#275 Share Fartrac675dt

Fartrac675dt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 560 postów

Napisany 27 sierpień 2012 - 16:58

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] a więc tak rozebrałem filtry wyczyściłem w zbiorniku jest wężyk który jest pokryty siatką która sie zdejmuje na której osadziło sie sporo h*jostwa drobny brud i ze zbiornika plastik wyczyszczone zbiornik też zalałem drugiego paliwa około 30litrów do tego 4litry benzyny żeby pompe wypłukało i odpala chodzi jak trzeba i silniejszy tak jakby ;)

#276 Share mati555

mati555

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 29 sierpień 2012 - 17:56

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] ja mam problem z moim ft nieraz zapali za pierszym a nieraz kreci z 10 razy i dopiero odpala zawsze podgrzewam świece żarową od nowości i jak go już odpale to słychać tak jakbby powietrze prosze o odpowiec

#277 Share Fartrac675dt

Fartrac675dt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 560 postów

Napisany 29 sierpień 2012 - 18:17

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Panowie uważajcie na przedni napęd śruby się odkręcają albo tak skrecają macie osłonę w 675DT od wału pod ciagnikiem od tyłu do przodu i przy przednim moście odkręca się osłonę ten wał jest przykręcany na 4 śruby u mnie dwie były urwane dwie do pół odkrecone więc panowie uważajcie sprawdźcie swoje ja wymieniłem wszystkie i skreciłem , kolego wyżej paliwo sie cofa albo układ sie zapowietrza

#278 Share mati555

mati555

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 29 sierpień 2012 - 18:46

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] to hyba masz racje że zaopwietrzony układ paliwowy bo słychać to powietrze po odpaleniu ajak się ten układ odpowietrza

#279 Share Fartrac675dt

Fartrac675dt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 560 postów

Napisany 29 sierpień 2012 - 19:06

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] sprawdz tak włącz zapłon pompka niech chodzi elektryczna odkreć pierwszy wtrysk u góry na silniku i kręć po jakim czasie zapali odpali zakreć wtrysk i chyba juz nie powinno być problemy u mnie raz tak było

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#280 Share pacio68

pacio68

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 30 sierpień 2012 - 08:32

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone]

ja mam problem z moim ft nieraz zapali za pierszym a nieraz kreci z 10 razy i dopiero odpala zawsze podgrzewam świece żarową od nowości i jak go już odpale to słychać tak jakbby powietrze prosze o odpowiec

a możesz nie pisać tego samego w każdym poście?
wczoraj już chyba założyłeś nowy, specjalnie by opowiedzieć o tym - nie dubluj się!