Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone]

748 odpowiedzi na ten temat

#241 Share ursus5524

ursus5524

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 12 sierpień 2012 - 18:23

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Koledzy a luz jałowy sprzęto gdzie zmierzyć?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Dzisiaj, 19:39
  •  

#242 Share pacio68

pacio68

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 13 sierpień 2012 - 06:44

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone]

niom we wszystkim tak wali w koszeniu i w transporcie co nie przekraczam w transporcie 20km prędkości bo aż strach jak jeszcze turbo sie włączy wogle masakra by była pewnie a przy orce 20l na hektar owalił ale to serwisu z mrągowa czy serwisu od sprzedawcy gdzie to zgłaszać najlepiej i żeby sie tym ktoś fachowy zajął

Dzwoń do Mrągowa!

#243 Share wojciech675DT

wojciech675DT

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 342 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo produkcja zwierzęca i roślinna ;)

Napisany 13 sierpień 2012 - 17:27

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] dziś dzwonił do mnie gościu ze będą związku z tym iż leci mi olej przez zimering będą mi ciągnik rozpoławiali bo inaczej sie nie da może dla nich zgłosze parę usterek i te podejrzenie tego spalania

#244 Share Z7245

Z7245

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 283 postów

Napisany 13 sierpień 2012 - 21:12

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Zgłaszaj to spalanie bo jest bardzo wysokie. W moim przy orce wychodzi ok 8 litrów na godzinę. A co do luzu sprzęgła to można go sprawdzić na pedale wciskając pedał rękom.

Edytowany przez Z7245, 13 sierpień 2012 - 21:16.

#245 Share mati555

mati555

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 14 sierpień 2012 - 09:04

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] jakiej firmy pług do ft 675 4*35 aby wysoko podnosił bo słyszałem ze wysokoś zależy od pługa

#246 Share lukas15

lukas15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 176 postów

Napisany 14 sierpień 2012 - 09:21

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] obrotówka czy zagonówka?
Moja brygada: Ursus C-360-3P, John Deere 5090R, Bizon ZO56 Super

#247 Share ursus5524

ursus5524

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 14 sierpień 2012 - 12:01

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Kolego a jak ten luz ręko sprawdzić?

#248 Share mati555

mati555

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 14 sierpień 2012 - 20:00

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] zagonówka

#249 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1474 postów

Napisany 15 sierpień 2012 - 07:12

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Luz sprzęgła tak jak pisze w instrukcji to ciężko sprawdzić ja zrobiłem tak że sprawdzam na tym płaskowniku co wychodzi z obudowy sprzęgła na dole pod kabiną naciskam go i mam ten milimetr nim czuję że łożysko dostaje opór

#250 Share lukas15

lukas15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 176 postów

Napisany 16 sierpień 2012 - 08:36

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Jeśli chcesz coś taniego to weź Akpila, odkładnice ma wzorowane na V&N, jak coś droższego to może Kverneland? Pługa z Unii lepiej nie bierz bo źle przykrywa
Moja brygada: Ursus C-360-3P, John Deere 5090R, Bizon ZO56 Super

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#251 Share Z7245

Z7245

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 283 postów

Napisany 16 sierpień 2012 - 15:58

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Luz sprzęgła sprawdzasz pedałem wciskając go trochę lepiej niż delikatnie do pierwszego oporu wtedy łożysko trafia na łapki.
mati555 żeby ciągnik wysoko podnosił pług to patrz odległość pomiędzy punktem zaczepienia cięgien podnośnika a łącznika i większa tym lepiej i wyżej będzie podnosił.

#252 Share Fartrac675dt

Fartrac675dt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 560 postów
  • Zainteresowania:;) dziewczyny , rolnictwo , ciągniki

Napisany 20 sierpień 2012 - 19:55

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Witam panowie może to juz było na AF podobny problem ale nie wiem a więc mój problem wygląda tak z Farmtaciem że pojechałem jakieś 20kilometrów po swoją belownicę i chciałem podczepić belownicę a więc zgasiłem podczepiłem i mailem jechać trawę prasować ja do ciągnika a tu zium zium zium rozrusznik kręcił a nie chciał odpalić a wiec odkręciłem wtrysk pierwszy od chłodnicy kręciłem odpalił skręciłem i pojechałem te 20km i zaczełem prasować sprasowałem 50bel zgasiłem ciągnik bo musiałem trawe wyrwać wyrwałem i odpalić chciałem i to samo zium zium zium odkręciłem pierwszy wtrysk i kręciłem paliwo nie dochodziło na wtryski trzeci odkęciłem też nie dochodzilo przy pompie odkęciłem z pompy wgl paliwo nie szło skręciłem wszystko postał z 20 min i odpalił sprasowałem i później zwoziłem zwiozłem z 25 jeden kurs i zgasiłem i to samo zium zium zium wtrysk odkręciłem i odpalił wróciłem z transportu ciagnik postawiłem zgasiłem za chwile odpaliłem zgasiłem i jak jeszcze raz próbowałem to już nie odpalił krecił i krecił jutro ma przyjechać serwis z mragowa i zobaczyc co jest bo juz chcieli wzywać serwis z warszawy z perkinsa ale narazie wstrzymali sie nie wiem co jest przyczyną to jest czwarta pompa i drugi silnik więc nie wiem co jest nie tak

#253 Share NhBartek

NhBartek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów

Napisany 20 sierpień 2012 - 21:16

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Pierwsza rzecz to trzeba sprawdzic czy prad dobrze dochodzi do zaworu tego przy pompie co paliwo odcina moze tam cos nie laczy czasem i nie chce zapalic dlatego. Raczej nie widze innej przyczyny. Przyczyna braku podawania paliwa na wtryski moze byc jescze jedynie urwana głowiczka w pompie ale raczej to trzeba wykluczyc skoro piszesz ze silnik jeszcze odpalil kilka razy.

#254 Share pawelwlosty

pawelwlosty

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 266 postów

Napisany 21 sierpień 2012 - 07:31

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] A może ci nie podaje zasilająca pompka sprawdz zdejmij przewód i przekręć kluczyk
Sprzedam oponę do beczkowozu !!!

#255 Share Fartrac675dt

Fartrac675dt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 560 postów

Napisany 21 sierpień 2012 - 10:24

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Pompka elektryczna podaje jak trzeba dziś był serwis z Mrągowa i zobaczyli że paliwo nie wydostaje sie z pompy paliwowej i mają wezwać serwis z Warszawy za jakies moze dwa dni bedą

#256 Share Mietek75

Mietek75

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów
  • Zainteresowania:rolnik ze starzem

Napisany 21 sierpień 2012 - 17:04

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Ja miałem podobny problem z uruchomieniem silnika (675dt), podejrzenie było na cewkę gaszenia. Rozrusznik kręcił a nie chciał odpalić. Ma trzy lata 800 mtg jest po gwarancji więc zacząłem sam szukać uszkodzenia. Po włączeniu zapłonu prąd na cewce rozruchu był ale z chwilą włączenia rozrusznika prądu nie było a rozrusznik kręcił. Podejrzenie moje padło na stacyjkę i to był strzał w 10. Po wymianie stacyjki pali na dotyk

#257 Share Fartrac675dt

Fartrac675dt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 560 postów

Napisany 21 sierpień 2012 - 20:01

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] mój problem sam rozwiazązałem dziś godzine temu spuściłem paliwo pół zbiornika z niego z przewodów i zalałem Werwy z Orlenu żeby nie było nie robię reklamy i pompka zaciagneła tego paliwa odkręciłem wtrysk i kreciłem raz zalapał zgasł i drugi raz odpalił i chodzi juz mój ma 600mth juz zrobione w tej chwili i odpala a przyjechał pewien pan z Farmtraca wieczorem teraz i mówi że te wczesniejsze paliwo musiało być jakieś słabej jakości bo we wwcześniejszych pompach tworzył się osad który blokował głowiczkę zmieniłem paliwo dziś i odpalił teraz musi troche popracować żeby sie wyczyściło bo Werwa ma właściwości płuczące a tak z innej bańki powiem wam nie polecam kupować paliwa ze stacji w Biskupcu już tam nigdy nie kupie kupiłem 60litrów i prosze co sie dzieje z ciągnikiem a więc cały czas trzeba brac z Mrągowa w moim przypadku ten gostek podał mi ze w czerwcu mieli podobną sytuacje gospodarz który ma od nich dwa ciagniki w mniejszym było podobnie bo wziął paliwo z Biskupca zmienił na Orlena i ciagnik chodził cały dzień i sie odmulił chodź ciezko miał i chodzi u niego też zobaczymy jak jutro będzie chodził mój przy przyczepie z transportem zboża i belarce oby wiecej juz nic sie nie działo ;)

#258 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2645 postów

Napisany 21 sierpień 2012 - 20:13

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Widzisz, mówiłem tobie żebyś dobre paliwo lał ;)

Edytowany przez Ursusc385, 21 sierpień 2012 - 20:13.

#259 Share Fartrac675dt

Fartrac675dt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 560 postów

Napisany 21 sierpień 2012 - 20:17

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Od kąt ten ciągnik u mnie jest to nigdy nie widział ruskiego itp wszystko ze stacji Tracom i Orlen Mragowo to są sprawdzone źródła ;) W Biskupcu juz ani litra nie kupię ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#260 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1474 postów

Napisany 22 sierpień 2012 - 16:32

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Paliwo no kolego nie wiem czy to jego wina zimą to bym je winił ale latem ,mnie jak zgasł i nie odpalić chciał to ani serwis ani ja nie wiem czemu potem odpalił i na tej samej beczce paliwa chodzi, zawsze kupuję w tej stacji ,niby nie mają skompliowanej instalacji paliwowej ale zanik napięcia na stacyjce jakimś styku i nie odpalisz