Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone]

746 odpowiedzi na ten temat

#221 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 02 lipiec 2012 - 19:19

Z tym spalaniem różnie bywa. Zalwży od klasy ziemi, terenu, operatora, ale w takim ciągniku jak Ft to spalanie siłą rzeczy powinno być dość niskie, bo to lekkie ciągniki i nie posiadają dużej mocy :) Tak więc jeśli wychodzi 20 l w orce to musi być coś dziwnego chyba, żę ma naprawde strasznie ciężko ten ciągnik

Odnośnie spalanie tego modelu to mój Farmtrac przez 3 motogodziny pracy (grabienie owsa ,prasowanie ,załadunek bel na przyczepę ,transport około 1 km, potem rozładowanie na owijarkę i ustawienie ) spalił nie całe 12 l czyli 4 l na motogodzinę . Sprwadzone zostało w ten sposób ,że został zalany paliwem pod korek ,spisane motogodziny i po pracy ponownie wlanie paliwa pod korek . Myślę że to wiarygodny pomiar . ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Dzisiaj, 20:10
  •  

#222 Share przemo318

przemo318

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 03 lipiec 2012 - 20:56

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] ja swoim zrobiłem 27 mth na pełnym baku wlałem do pełna i robiłem nim do półki mi sie nie zapowietrzył dobry wynik nie wiem bo mnie to w sumie nie interesuje pracował w tym czasie z turem kosiarką i transport drzewa naprawy przez pierwsze 50 mth regulacja chamulcy bo brało na jedno koło dalej bierze na jedno ale juz mniej szczegół ( tacy serwisanci) zamek w drzwiach niby zrobili ale za 2 dni po serwise to samo ale sie uporałem sam z tym po za tym zarówki sie po przepalały 3 i rewers cierzko chodzi na razie tyle

#223 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2638 postów

Napisany 03 lipiec 2012 - 21:04

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Bez jaj, 27 mth na pełnym zbiorniku ? :huh: Ja swoim zrobiłem 18 mth. fakt że ciągnik nie zgasł, ale w zbiorniku było już sucho. :)
Co do rewersu, to po prawej stronie ciągnika, obok butli powietrza jest zapadka, którą trzeba wyregulować - u mnie pomogło :)

#224 Share SATURN

SATURN

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 04 lipiec 2012 - 09:37

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] ciekawe macie wyniki z spalaniem mój w orce na całym zbiorniku pracuje 8 mtg a usterki do tej pory przy 200mtg wyciek oleju spod podnośnik ,zablokowały się dzwignie podnoszenia i opuszczania podnośnika to znaczy że pracujom razem ta czerwona i żółta,chałasujocy przedni naped rewes troche cieszko pracuje tak pozatym to ok. moja ocena -4 ;)

Edytowany przez milanreal1, 04 lipiec 2012 - 23:05.

#225 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 04 lipiec 2012 - 15:59

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Saturn ,czy u Ciebie przedni napęd hałasuje jak skręcasz maksymalnie kolami ,czy także jak koła są prosto?

#226 Share przemo318

przemo318

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 04 lipiec 2012 - 17:51

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] no nie wiem jak to jest ale teraz mam zrobione 18 mth pod korek zalany był i jeszce paliwa jest na pierwszej kresce za czerwonym polem czyli jesze 25 litrów ropy około i ciagnik chdzi z kosiarka 2 ,40 dysk i z prasa i przyczepa

#227 Share SATURN

SATURN

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 05 lipiec 2012 - 08:55

Saturn ,czy u Ciebie przedni napęd hałasuje jak skręcasz maksymalnie kolami ,czy także jak koła są prosto?

umnie naped hałasuje jak sie zaczyna powoli skrecac az do maksymalnego skrętu, a na prosto nie hałasuje ,dziś ma przyjechać ''serwis'' ;[ jadą od poniedziałku i mają usunąć to hałosowanie FT 675dt nie ma jeszcze roku -nie poto płaciłem zeby hałasowało i ciekło ;)

#228 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 05 lipiec 2012 - 09:34

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] U mnie nic nie cieknie tylko tak szumi (jak by metal przycierał ) jak się skręci maksymalnie kołami .Mój Farmtrac ma dopiero 40 mth ,też to zgłoszę jak serwis na przegląd przyjedzie . Koledzy w innym temacie o Farmreacach piszą ,że ten typ tak ma i nic się nie dzieje . Także nie wiem już co o tym myśleć :unsure:

#229 Share NhBartek

NhBartek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów

Napisany 05 lipiec 2012 - 21:23

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Hałasuje i halasowac bedzie. To nic innego tylko tarczki od automatycznej blokady przedniego napedu ocieraja o siebie i wydaja taki dzwiek. Carraro tak ma czy to w zetorze czy w ft czy w jakimkolwiek innym ciagniku. mozna to troche wyciszyc zalewajac gestszy olej do mostu. tak wogole to nie ma co sie tym przejmowac. Mosty Carraro sa praktycznie bezawaryjne.

#230 Share Fartrac675dt

Fartrac675dt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 560 postów
  • Zainteresowania:;) dziewczyny , rolnictwo , ciągniki

Napisany 06 lipiec 2012 - 08:40

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Jest może i ten charakterystyczny szum ale mi to np. nie przeszkadza i od tego nic sie nie rozleciało u mnie a uzytkuję Farmtraca 675dt prawie 1,5 roku ma na blacie 546mth by miał 600 ponad ale około 60 zrobił u mnie zastępczy bo mój po 183 mth pojechał na serwis bo pompa paliwowa padła wrócił pochodził z dwa tygodnie i znów pompa więc praktycznie miesiac miałem zastępczego ;) wieć przy drugiej wymianie pompy się wkurzylismy na firme troche ostrzejsza rozmowa była i podziałało i wymienila trzecią pompe paliwową razem z silnikem i teraz śmiga maszynka nic nie bierze ani oleju ani wycieków nie ma przy turze nieźle sobie radzi bez balastu mokre belki podnosze siły ma sporo zestaw 20 bel i idzie w górki w jedynej maszynie tylko w której braknie mu siły ma cięzko to belarce ja posiadam sokółkę metal facha z-652 i przy końcowym dobijaniu kiedy jeszcze dobieram masę chodz prasa wyglada na pełną (wskaźnik) to troche z obrotów zchodzi , ale ciagnik godny polecenia zwrotny mało pali zależy od jazdy a ja się przyznam że lubie mu troche depnąc gazu ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#231 Share przemo318

przemo318

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 07 lipiec 2012 - 18:55

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] a co może być przyczyną że przedni napęd się nie wyłacza u mnie się tak od paru dni dzieje kontrolka świeci cały czas jak włączy i wyłączony i wał się kręci ??????

#232 Share Fartrac675dt

Fartrac675dt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 560 postów

Napisany 07 lipiec 2012 - 19:01

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] wał sie kręci i bedzie się kręcił a jak masz wajchę w pozycji wyłączonej kontrolka sie pali ?? to ciągnik ciągnie na 4 koła czy na dwa albo jak masz wyłączony kontrolka dalej się pali i hamujesz to szybko hamuje czy tylnie koła hamują i dostają poślizgu ??

#233 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2638 postów

Napisany 07 lipiec 2012 - 19:17

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Wał od napędu zawsze się będzie kręcił, napęd rozłączasz i włączasz w przystawce która jest pod tylnym mostem, sprawdź czy napęd jest włączony poprzez hamowanie, jak kolega wyżej pisze. Być możliwe, że zaciął się tylko czujnik od kontrolki

#234 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 07 sierpień 2012 - 07:14

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Witam! Proszę o radę, o jakiej szerokości wybrać bronę talerzową (będzie z wałkiem ) czy 2,4m czy 2,7m do Farmtraca 675DT? Z góry dziękuje za poradę :)

#235 Share wojciech675DT

wojciech675DT

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 342 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo produkcja zwierzęca i roślinna ;)

Napisany 11 sierpień 2012 - 18:58

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] czy spalanie w granicach 9litrów na motogodzinę przy koszeniu na 1000 obr i nie przekraczając 1200obrotów na liczniku to jest normalne w tych modelach bo coś zaczynam sie niepokoić ze tylko u mnie

#236 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1471 postów

Napisany 11 sierpień 2012 - 19:12

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Na pewno nie takie spalanie na taki ciągnik wprawdzie ja mam 670 i czeską rotacyjną i kosze tak jak piszesz i 2 bieg na H spalanie ok 3,5 -3,7 litra na mtg

#237 Share Fartrac675dt

Fartrac675dt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 560 postów

Napisany 12 sierpień 2012 - 06:35

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Wojciech675dt a masz go na docieraniu teraz czy jak ??

#238 Share wojciech675DT

wojciech675DT

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 342 postów

Napisany 12 sierpień 2012 - 12:05

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] mam ponad 120mtg i tyle pali kogo sie nie zapytam to połowę tego palą te modele by najmniej tak każdy mówi i wydaje mi sie ze z moim może być coś nie tak

#239 Share Fartrac675dt

Fartrac675dt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 560 postów

Napisany 12 sierpień 2012 - 16:37

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] moze miec cos przestawione z dawka paliwa na pompie i dlatego tak pali zadzwoń do serwisu bo trochę dużo pali a to w lekkich pracach tak chłonie ??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#240 Share wojciech675DT

wojciech675DT

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 342 postów

Napisany 12 sierpień 2012 - 17:13

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] niom we wszystkim tak wali w koszeniu i w transporcie co nie przekraczam w transporcie 20km prędkości bo aż strach jak jeszcze turbo sie włączy wogle masakra by była pewnie a przy orce 20l na hektar owalił ale to serwisu z mrągowa czy serwisu od sprzedawcy gdzie to zgłaszać najlepiej i żeby sie tym ktoś fachowy zajął