Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone]

748 odpowiedzi na ten temat

#201 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 05 czerwiec 2012 - 13:33

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Pytanie do posiadaczy nowych ciągników Farmtrac .Czy Wam tez ciężko wchodzi rewers do przodu ,bo do tyłu jest ok ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Dzisiaj, 03:53
  •  

#202 Share marcinffff

marcinffff

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Zainteresowania:sport, rolnictwo

Napisany 05 czerwiec 2012 - 21:27

ja to do niego kiedyś na taką komórę dzwoniłem: 0-602-596-141

Nio aktualny jeszcze jest ;)

#203 Share NhBartek

NhBartek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów

Napisany 05 czerwiec 2012 - 21:30

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Z prawej strony przy kadłubie skrzyni biegow jest taka blkokada ktora uniemozliwia operowanie rewersem bez wcisniecia sprzegla. Byc moze wymaga regulacji. To tylko chwila roboty.

#204 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 06 czerwiec 2012 - 08:20

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Dziękuję NhBartek ,przyjadą panowie serwisanci to się im coś wspomni na ten temat :)

#205 Share pawelwlosty

pawelwlosty

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 266 postów

Napisany 06 czerwiec 2012 - 11:05

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Jest też tak jak masz mało oleju w skrzyni to też ciężkawo chodzi :P
Sprzedam oponę do beczkowozu !!!

#206 Share NhBartek

NhBartek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów

Napisany 07 czerwiec 2012 - 00:47

Dziękuję NhBartek ,przyjadą panowie serwisanci to się im coś wspomni na ten temat :)

Słuchaj nie wiem u jakiego dealera kupywalas FT ale zwracaj uwage na to zeby serwisanci regulowali sprzeglo na przegladach (o ile wiedza jak to sie poprawnie robi) bo to podstawa w tym modelu zeby bezawaryjnie pracowal przez długie latka :-)

#207 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1474 postów

Napisany 07 czerwiec 2012 - 11:45

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Masz rację co do sprzęgła warto samemu sprawdzać bo fabrycznie to było bez luzu a jak zrobiłem minimalny luz to znowu ciężko biegi bo serwisant na 50 mtg chyba nie zaglądał ,poregulowałem na lince pedał lekko w górę i teraz mam luz i lekko biegi chodzą po 150 mtg luz mam stały już bo przed tem kilka razy kombinowałem

#208 Share Jurek28

Jurek28

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 07 czerwiec 2012 - 14:18

Pytanie do posiadaczy nowych ciągników Farmtrac .Czy Wam tez ciężko wchodzi rewers do przodu ,bo do tyłu jest ok ?

Czy warto kupić farmtrac 675

#209 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 07 czerwiec 2012 - 14:34

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Jurek28 ,nie powiem Ci za dużo o tym ciągniku ,bo mamy go dopiero 2 miesiące ,ale są koledzy na forum co coś na pewno na temat Farmtraca 675 DT mogą powiedzieć . Pytasz w sensie ,wykonania tzn. ceny do jakości ,czy o coś innego ?

#210 Share Jurek28

Jurek28

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 07 czerwiec 2012 - 15:23

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] o jakość i czy w turze dobry jest

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#211 Share gambler

gambler

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 178 postów

Napisany 07 czerwiec 2012 - 15:40

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] sasiad przez miedze ma 675 z turem juz kilka lat ma około 3 tys mth a na dowod czy jest dobry...to ci powiem ze pare dni temu przyciagnał takiego samego i tez zturem miał kupowac wiekszego ale jest za wysoki i nie miesci sie do obory...i teraz widziałem dwoma naraz smigali z kosiarkami

te ciagniki u niego pracuja 365 dni w roku ma cos z 50 krow+młodzież

a ja posiadam ft 690 mam dopiero 130 mth jestem zadowolony..na jesieni dostanie solidne obciazenie orka uprawa...zobaczymy

#212 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 07 czerwiec 2012 - 16:07

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Farmtrac 675 DT do tura jak najbardziej się nadaje ,b. zwrotny no i ten rewers ułatwia życie .Jeżeli chodzi o jakość ,nie jest źle ,wiadomo ciągnik z niższej półki.

#213 Share pysa

pysa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 07 czerwiec 2012 - 17:05

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] nie każdy potszebuje Merca do gnoju Jakupiłem 675 DT i mi starcza (ale co kto lubi ,ieden bułeczki drugi córke piekaża)

#214 Share gambler

gambler

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 178 postów

Napisany 07 czerwiec 2012 - 17:32

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] a i jeszcze jedna sprawa w odruznieniu od zetorka proximy i NH srodek ciezkosci jest nizej osadzony ponieważ ft ma zwolenice planetarne a w pracy z turem ma to istotne znaczenie kolega zetorkim na nierownwj łace mówił ze nie raz mało co go nie przewrócił...

w mojej gminie sa juz 3 sztuki 675 1 szt 685 1 szt 690 1 szt 7110

#215 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2644 postów

Napisany 07 czerwiec 2012 - 17:35

Z prawej strony przy kadłubie skrzyni biegow jest taka blkokada ktora uniemozliwia operowanie rewersem bez wcisniecia sprzegla. Byc moze wymaga regulacji. To tylko chwila roboty.

Wielkie dzięki :)
U mnie też rewers chodził trochę ciężkawo, niekiedy bywało, że w ogóle nie chciał wejść, a wszystkiemu była winna ta zapadka :) Co się okazało, po wciśnięciu sprzęgła zapadka nie otwierała się do końca i blokowała ruchy rewersu.
Teraz po małym wyregulowaniu jest super.

Jakby ktoś nie wiedział to ta zapadka jest obok butli powietrza, żeby swobodnie się tam dostać trzeba uchylić skrzynkę z akumulatorem.

#216 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 07 czerwiec 2012 - 18:31

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Ok ,przyznam się wam do czegoś ,na życzenie pewnego kolegi ,mianowicie u mnie wystąpiła bardzo nietypowa usterka w postaci pęknięcia maski nad rurą od filtra powietrza ,a tak jest na razie ok .Maska ma być wymieniona na nową .

Edytowany przez Meg5, 18 czerwiec 2012 - 10:33.

#217 Share marek254

marek254

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 21 czerwiec 2012 - 18:58

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Witam koledzy.
Ja mam 675 dt i miałem problem z wyciekiem oleju z pod pokrywy podnośnika ale serwis się z tym uporał. Alee teraz podnośnik mi opada i jakoś nisko podnosi i wogóle nie ma siły. Po przesunięciu dzwigni na transport podnośnik zaczyna podnosić powoli tak na ok 20 cm i staje i trzeba dodać gau tak ponad 1300 obrotów a jak podniesie już agregat to trzesie całym ciągnikiem i trzeba wwciśkać gaz bo po puszczeniu podnośnik opada. Może ktoś spotkał się z takim przypadkiem i wie co może być nie tak??

#218 Share wojciech675DT

wojciech675DT

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 342 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo produkcja zwierzęca i roślinna ;)

Napisany 21 czerwiec 2012 - 19:07

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] brat miał takie coś na początku ale regulował to tymi pokrętłami w podłodze w kabinie ale nie wiem jak i sam bym tym nie kręcił bo może to nie pomoże a zaszkodzi

#219 Share NhBartek

NhBartek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów

Napisany 21 czerwiec 2012 - 20:25

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Zawor zewnetrzny najpierw wyciagnij jest pod siedzeniem w kadlubie podnosnika moze jakies zanieczyszczenie sie tam dostalo i wariuje.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#220 Share pysa

pysa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 22 czerwiec 2012 - 15:55

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] 675 DT da rade w agregacie ścierniskowym 2,5m ,ziemie cięŻkie i spore pagórki ,