Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone]

748 odpowiedzi na ten temat

#181 Share MichalZajac

MichalZajac

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 20 maj 2012 - 13:57

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Dzwonie do nich po kilka razy w tygodniu,i nic.Wysylam tez e-maile co jakis czas i tez nic.W gwarancji pisze wyraznie ze serwis ma 14 dni na usuniecie usterki!Co moge im zrobic jezeli sie nie wywiazuja z umowu gwarancyjnej?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Dzisiaj, 05:31
  •  

#182 Share JANCZAK1176

JANCZAK1176

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 679 postów

Napisany 20 maj 2012 - 16:03

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Z tym głośno pracom WOM to zobacz i poruszaj tom dźwigniom koło siedzenia tylnej szyby włączanie i ustawiaj nie sugeruj sie naklejkom

#183 Share MichalZajac

MichalZajac

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 20 maj 2012 - 17:11

Z tym głośno pracom WOM to zobacz i poruszaj tom dźwigniom koło siedzenia tylnej szyby włączanie i ustawiaj nie sugeruj sie naklejkom

Tak robie wszystko na wyczucie ale tak samo sie tlucze na 540obr. i jak ustawie na 1000obr. to jest to samo.M YSLE ZE NIEMA TAM JAKIEGOS ZABESPIECZENIA i te tryby pszesuwaja sie same jak chca.Ale ja tego nie chce rozbierac sam i naprawiac bo strace gwarancjie.

#184 Share wojciech675DT

wojciech675DT

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 342 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo produkcja zwierzęca i roślinna ;)

Napisany 20 maj 2012 - 17:51

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] sam nic nie rób po to jest serwis i gwarancja tyle kasy wpieprzyłeś i ciągnik ma chodzić tylko tykać a nie że zaraz do nowego sprzętu łapy pchać moim zdaniem serwis musi te usterki usunąć przecież jest na gwaranci jak nie to może trzeba zgłosić to do prokuratury do sądu jak kumpel podał do sądu ursusa nie chcieli nowej kabiny założyć i sie wy sądził ale to trwa

#185 Share JANCZAK1176

JANCZAK1176

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 679 postów

Napisany 20 maj 2012 - 18:17

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Z tego co wiem Fabryka nie prowadzi sprzedaży woli zjechać z ceny i diler zajmuje sprzedażą i gwarancją .Owszem Fabryka FT posiada swoją brygadę serwisową , przyjeżdżającą dopiero jak wina jest Fabryki .Teraz jest wolny rynek liczy się cena i ilość ,gnieć dilera niech zadzwoni do fabryki .

Edytowany przez milanreal1, 20 maj 2012 - 21:28.
orty

#186 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2646 postów

Napisany 20 maj 2012 - 19:43

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Jak fabryka nie prowadzi sprzedaży ? :wacko: Ja swojego w fabryce zamówiłem. Serwis musi przyjechać na każdą zgłoszoną twoją usterkę. Był serwisant u mnie na przeglądzie to mówił że dealerzy lecą w balona z tym serwisem :huh: Fabryka by zaraz przyjechała i to zrobiła, wina leży po stronie dealera że tak się rusza

#187 Share JANCZAK1176

JANCZAK1176

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 679 postów

Napisany 20 maj 2012 - 19:46

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Ja próbowałem w tamtym roku dzwoniłem i powiedzieli że 1 sztuki to nie tylko diler.

#188 Share MichalZajac

MichalZajac

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 20 maj 2012 - 20:53

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Dzieki koledzy jutro dzwonie do mragowa zobacze co mi powiedza.A tak w nawiasie ten ciagnik mam z firmy ROLTECH z Kielc nie polecam tam kupowac maszyn twierdza ze maja 5 samochodow serwisowych a do mnie 50km. jada 3-mce.Naprawde odradzam

#189 Share pacio68

pacio68

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 21 maj 2012 - 06:02

Ja próbowałem w tamtym roku dzwoniłem i powiedzieli że 1 sztuki to nie tylko diler.

Tu raczej nie chodzi o to ile sztuk chcesz kupić a jak daleko mieszkasz od fabryki. Sprzedają tak do 80 km

Edytowany przez pacio68, 21 maj 2012 - 06:02.

#190 Share pacio68

pacio68

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 21 maj 2012 - 06:55

Dzieki koledzy jutro dzwonie do mragowa zobacze co mi powiedza.A tak w nawiasie ten ciagnik mam z firmy ROLTECH z Kielc nie polecam tam kupowac maszyn twierdza ze maja 5 samochodow serwisowych a do mnie 50km. jada 3-mce.Naprawde odradzam

Kolego koniecznie zadzwoń do Mrągowa i wszystko im opowiedz, na pewno pomogą.
Też kiedyś miałem problem to dzwoniłem do fabryki - szef serwisu to spoko gość :-)
Dzwoń!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#191 Share MichalZajac

MichalZajac

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 21 maj 2012 - 17:14

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Dzwonilem do fabryki i jutro maja mi wymienic cały ten walek razem z trybami i łożyskami.Ten pan z serwisu powiedzial ze to jest dopiero drugi taki przypadek z ta glosna praca walka.Maja mi tez przedluzyc gwarancje o 3mce.na ten ciagnik bo oni wogole nie wiedzieli o tym ze ja to zglosilem do dealera 3 mce. temu.Jestem bardzo zadowolony z reakcji tego pana z serwisu z Mragowa.Jak kolega napisal juz wyzej spoko gosc.A ja czekam na ten serwis jutro, mam nadzieje ze przyjada.

#192 Share pacio68

pacio68

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 22 maj 2012 - 06:23

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] No i o to chodzi Kolego :)
powodzenia!

#193 Share marcinffff

marcinffff

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Zainteresowania:sport, rolnictwo

Napisany 22 maj 2012 - 10:13

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] no szef serwisu w mrągowie wart uznania, spoko gosć, dużo mi też pomógł, numer mam jak coś numer do niego, ale to drogie rzeczy są :P heh niespełna 20 godzin nawet szybciej od zgłoszenia i na podwórku serwis Farmtrac był na podwórku u mnie. Warto brać ciągnik prosto z fabryki w mrągowie, wtedy serwis fabryczny i znąją ciagnik jak właszną kieszeń. Pozdrawiam.

#194 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 22 maj 2012 - 18:38

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Jak kolego chodzi farmtrac? Bo niedawno jeszcze narzekałeś.
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#195 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 23 maj 2012 - 16:48

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Pocieszające jest w takim razie ,że chociaż serwis Farmtrac ma dobry (kadry) ;)

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

#196 Share marcinffff

marcinffff

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Zainteresowania:sport, rolnictwo

Napisany 24 maj 2012 - 22:07

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] nieukrywam takich przebojów jak w moim 670dt w okresie 3 miesiecy miałem wiecej niż w zetorze, renaulcie razem wzięte, biorąc też pod uwagę że te ciągniki mają prawie po 20 lat. ALe powiem tyle ze jak wymienili mi silnik na drugi w 670dt to nawet śrubki nie musiałem dokręcać nic zero awari, mam 80 mth na tym drugim silniku i co ciekawe suchy :D a szkoda że od początku tak nie było...chyba trafiło się wadliwe te serducho pierwsze

#197 Share MichalZajac

MichalZajac

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 29 maj 2012 - 18:01

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Moj ciagniczek juz smiga :D .Wielkie podziekowania dla kierownika serwisu w Mragowie. :)

#198 Share SATURN

SATURN

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 30 maj 2012 - 12:37

Moj ciagniczek juz smiga :D .Wielkie podziekowania dla kierownika serwisu w Mragowie. :)

witam czy mógłbyś podać ten nómer tel do kierownika serwisu w mrogowie , bo mam problem z swoim dilerem jedzie domnie juz 3-tyg. na usuniecie wycieku ze skrzyni bieg, i tez mi coś tłucze przy włoczonym wom w ft 675 a ma dopiero 200mtg <_<

#199 Share MichalZajac

MichalZajac

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 31 maj 2012 - 19:13

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] tel.to 897433718 kierownik serwisu w mragowie powodzenia

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#200 Share pacio68

pacio68

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 01 czerwiec 2012 - 06:20

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] ja to do niego kiedyś na taką komórę dzwoniłem: 0-602-596-141