Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone]

802 odpowiedzi na ten temat

#521 Share a1fe26c2

a1fe26c2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1036 postów

Napisany 20 lipiec 2014 - 22:33

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Nieporadność wyniknie z braku mocy czy udźwigu?

Mistrzem jesteś w tym, co robisz codziennie! Kiedy wszyscy myślą tak samo, to pierwszy krok do katastrofy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Dzisiaj, 18:10
  •  

#522 Share wojciech675DT

wojciech675DT

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 344 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo produkcja zwierzęca i roślinna ;)

Napisany 22 lipiec 2014 - 10:05

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] poradzić to by poradził ja agregat uprawowy mam 3,20 i smiga ale przy samem agregacie pompa stęka a co mówić o siewniku na hydropaku w dodatku z załadunkiem nie ma szans to jest tak lipnie zrobione ze nie ma siłownika wspomagającego pozdrawiam i gdzie mona stacyjkę kupić ktoś wie ? nie łączy mi

#523 Share zajac1

zajac1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 217 postów

Napisany 29 lipiec 2014 - 18:21

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Koledzy co jaki okres wymieniacie w swoich Farmtrac'ach tzw filtr paliwa dokladnego oczyszczania?
Od wczoraj mój FT zaczął falowac na obrotach i nawet zdarzyło mu sie kilkukrotnie zgasnac... Z odpalaniem nie ma problemu... Czy moj filtr kwalifikuje sie do wymiany?

Edytowany przez zajac1, 29 lipiec 2014 - 18:22.

#524 Share pracus74

pracus74

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 178 postów

Napisany 30 lipiec 2014 - 17:35

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Ja co 400mtg.

#525 Share zajac1

zajac1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 217 postów

Napisany 30 lipiec 2014 - 18:14

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Filtry okazały sie czyściuteńkie... Czym objawia sie zbliżajaca awaria pompki elektrycznej? Czy to że ona nie wyrabia może powodowac to ze ciagnik potrafi zgasnąc?

#526 Share wojciech675DT

wojciech675DT

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 344 postów

Napisany 30 lipiec 2014 - 19:17

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] u mnie tak było gdy jeden cały segment bezpiecznika był luźny tylko ze gasł bez żadnego skakania na obrotach a przypadkiem go nie zapowietrzyłeś ?

#527 Share zajac1

zajac1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 217 postów

Napisany 30 lipiec 2014 - 19:24

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] Staram sie rezerwy nie przekraczac, wiec zapowietrzony nie jest napewno. Dzis własnie zamieniłem bezpiecznik i przy prasowaniu 37 belek jak reką odjął ;) Ciekawe na jak długo... Nawet gdybym wezwał serwis to i tak d*p... blada bo w tej chwili działa prawidłowo.

Edytowany przez zajac1, 30 lipiec 2014 - 19:25.

#528 Share Adam28Adam

Adam28Adam

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 26 wrzesień 2014 - 16:02

Witam wszystkich na forum ;)

Chciałbym zapytać Was o ceny Farmtraca 675 DT i Zetora Majora 80, wie ktoś coś na ten temat ? Posiada ktoś z Was któryś z tych ciągników? Bardzo prosze o Wasze opinie , zastanawiam się nad zakupem ciągnika dodam ze mam 20 ha i miałby to być główny ciągnik . Chodzi mi o ceny awaryjnosc itp Z góry dziękuje za opinie.

#529 Share MrZetorki

MrZetorki

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 26 wrzesień 2014 - 20:13

siema nie kupuj  Farmtraca 675 DT tego zetor najlepszy jest nie psują sie kolega ma i chwali sobie go polecam wiecej na priv :)

#530 Share agro973

agro973

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 603 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze

Napisany 07 listopad 2014 - 20:41

A ja mam pytanie co do hydrauliki. Gdy podłączę przyczepę lub widlak i wezmę dźwignie na podnoszenie ładnie podnosi ale gdy wezmę w przeciwną stronę żeby opuszczało to ciągnik lekko spada z obrotów i słychać jak pompa chodzi, i cieknie mi wtedy z przewodu zasilającego rozdzielacz, obojętnie pod które podłączę wyjście, jak wiadomo są to siłowniki jednostronnego działa. W czym może tkwić problem? Czy coś robię źle?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#531 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1574 postów

Napisany 08 listopad 2014 - 14:51

No stara 60 tka miała lepsze rozwiązanie dzwignia sama trzymała w pozycji opuszczania tutaj chyba inaczej nie można tylko tak  ja trzymam dzwignie w przeciwnym boku od podnoszenia jednak nie do oporu tylko lekko przechylam i przyczpa opada

#532 Share agro973

agro973

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 603 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze

Napisany 08 listopad 2014 - 18:36

Już wiem że tak trzeba bo dziś to wybadałem

#533 Share lukasz493

lukasz493

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 17 listopad 2014 - 14:04

Od 2 tygodni jestem posiadaczem tego modelu no i nasunęło mi się kilka pytań:

1. Jak dokładnie działa dźwignia hydrauliki zewnętrznej ? Są tam 4 położenia na boki, i 1 jakby do przodu. Aby uruchomić dane wyjście hydrauliczne to muszę przesunąć wajchę w miejsce tego przyłożenia i ciągle muszę ją trzymać w tym położeniu (bo z tego co zauważyłem ona automatycznie nie zachodzi i nie pozostaje tam) oraz co daje to położenie do przodu ?

2. Strasznie mocno rozciągają mi się boczne haki, szukałem jakiegoś zablokowania tego ale nie udało mi się, wie ktoś czy da się to jakoś ustawić w jedną pozycję czy na tych  nie da się tego zblokować ? Czy trzeba będzie wymieniać na zwykłe wkręcane z obu stron aby ten problem ustał ?

1ef9ae7fdadff970gen.jpg

#534 Share wojciech675DT

wojciech675DT

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 344 postów

Napisany 17 listopad 2014 - 23:21

to tak pierwsze pytanie to masz hydraulikę podzielona na 2 pary 2 pozycje dźwigną do przodu to prawe dwa wyjścia  i na zasadzie lewo prawą dźwignią sterujesz dźwignia do tyłu to para pierwsza lewa czyli góry i dolny lewy to samo działanie damy na to podłączasz owijarkę to dźwigną wprawo kreci sie w jedną dźwignia w lewą w drugą gdy podczepisz wywrót przyczepy jak podnosisz trzymasz dźwignie a przy opuszczaniu w przeciwną stronę lecz nie do oporu tylko lekko i co do pytania czy cały czas musisz trzymać to tak musisz trzymać pościsz to wróci na środek co do cięgieł to rozkręć je sobie pozdrawiam i życzę bezawaryjności 

#535 Share arturmen

arturmen

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 18 listopad 2014 - 18:54

Witam. Mój Farmtrac 675 DT ma nie całe 3 lata i padł akumulator, w zeszłą zimę były juz problemy. Trzeba kupić nowy. Jaki byście polecili? 

Edytowany przez arturmen, 18 listopad 2014 - 18:55.

#536 Share stop

stop

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisany 19 listopad 2014 - 00:38

Ciągnik Farmtrac 675 DT [połączone] arturmen  Jesteś na 100% pewien że aku padł po takim krótkim czasie? Sprawdzałeś napięcie z obciążeniem i bez oraz gęstość elektrolitu? Dodatkowo może ujawnila się wada konstrukcyjna co pisałem tutaj pod postem 22: http://www.agrofoto....c-555-dt/page-2 Co prawda inny model FT ale wszystkiego można się spodziewać. Gdzie idzie kabel masowy na silnik w twoim ciągniku, pewnie aby na rozrusznik a pozostałe?

Jeżeli pomogłem lub zgadzasz się z moją opinią kliknij w zieloną strzałkę ,a w galerii klikaj w lubię to. Motywuje mnie to działania i dalszej wymiany zdań.

#537 Share st220

st220

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1036 postów

Napisany 19 listopad 2014 - 07:56

Najlepiej naładuj akumulator małym prądem i sprawdź miernikiem (może być ten tani za 20zł) czy nic na lewo nie ciągnie prądu, jak nie wiesz jak to zrobić to napisz do mnie na PW albo poszukaj w necie.

@stop teraz nowe aku jak trafisz na badziewie to potrafią nawet po roku paść mimo sprawnej instalacji i prawidłowego użytkowania.

#538 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1574 postów

Napisany 19 listopad 2014 - 16:08

Mnie padł po dwuch latach kilku pisało że też im padł to znaczy że tej firmy coś nie tak fabryczne, kupiłem nowy już prawie dwa lata nie pamiętam jakiej firmy

#539 Share aro321

aro321

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 739 postów

Napisany 19 listopad 2014 - 16:44

czy farmtrac 675dt poradzi sobie z 6 tonowym rozrzutnikiem metal-fachu?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#540 Share wojciech675DT

wojciech675DT

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 344 postów

Napisany 19 listopad 2014 - 18:12

oczywiście że poradzi bez problemu z 6 tonowym rozrzutnikiem 3 lata na akumulator to nie jest mało powiem tak akumulatory tak produkują żeby je mniejwiecej co 24 miesiące wymieniać a ze czasem są dobrze eksploatowane to chodzą mniej lub więcej zależy kto jak pracuje jak ktoś gasi zapala gasi zapala wiadomo akumulator szybko sie rozładowuje niż odpalisz ciągnik raz robisz nim pół dnia na obrotach gasisz i tak za każdym razem mój będzie miał 3 lata jest oryginalny na razie jest ok ale jestem pewien że w zimę sobie nie poradzi b o w zeszłą był problem przynosiłem go do domu pozdrawiam was