Skocz do zawartości

Zdjęcie

Japońskie vs Niemieckie

363 odpowiedzi na ten temat

#101 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów
  • Zainteresowania:==Rolnictwo==

Napisany 23 czerwiec 2009 - 15:50

Japońskie vs Niemieckie słuchaj żeby kupić dobre prestiżowe auto trzeba mieć pieniądze, skoro ty po wejściu w ogłoszenia od razu klikasz na sortowanie "Cena" to wybacz ale między innymi dlatego wyświetlają ci się skasowane auta.
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Japońskie vs Niemieckie Dzisiaj, 13:49
  •  

#102 Share Luke16

Luke16

Zaawansowany

• AgroTeam
  • PipPipPip
  • 1966 postów

Napisany 23 czerwiec 2009 - 15:50

Japońskie vs Niemieckie Jadąc na brzeski ostatnio żałuję że nie wziąłem od ojca VW bo wyróżniałem się z tłumu fiatem :) :) :) Same VW i BMW a nie które to taki WT że aż strach było patrzeć :) ... Grzesiek pojechałem na dyskę do siebie w okolicę to uzyskałem całkiem sporą rysę na drziwach zrobioną albo kluczykiem albo gwoździem... po prostu zazdrość.... :) I jedna rzecz mnie jeszcze dziwi że miałem z 10 ofert sprzedaży mojego autka... Może dlatego że dbam i godnie wygląda :) :D

Mam pytanie ile kaski ma przeciętny rolnik na samochód??? Chyba ok. 15 tyś zł bo mnie na droższe auto nie stać i nikogo z mojej wioski....

#103 Share kamil20

kamil20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 23 czerwiec 2009 - 15:56

Japońskie vs Niemieckie

słuchaj żeby kupić dobre prestiżowe auto trzeba mieć pieniądze, skoro ty po wejściu w ogłoszenia od razu klikasz na sortowanie "Cena" to wybacz ale między innymi dlatego wyświetlają ci się skasowane auta.

He he...tak dla twojej wiadomości to chodziło mi o niezawodny samochód bo musze często pokonywać duże odległości :) a tak po twojej myśli to wychodzi na to że lepiej kupić zajechane Audi za 30 tys niż dobrego Fiata czy Renault za 20tys :D

#104 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów

Napisany 23 czerwiec 2009 - 16:14

Japońskie vs Niemieckie skoro preferujesz zajechane auta to jak najbardziej
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

#105 Share kamil20

kamil20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 23 czerwiec 2009 - 16:19

Japońskie vs Niemieckie Ja preferuje dobre auta i nie kieruje się głownie marką przy wyborze :D

#106 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 23 czerwiec 2009 - 17:13

Japońskie vs Niemieckie Prestiż to co najmniej np. nowe Audi A6, BMW 5, Lexus GS, a nie jakieś stare 10 letnie taczki, no chyba że RR :D Za to nawet najnowszym i najbardziej wypasionym Fordem czy Fiatem prestiżu nie uwidzisz :)

#107 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
  • Zainteresowania:Motocykle- choppery,
    radiokomunikacja cb i kf,
    broń palna

Napisany 23 czerwiec 2009 - 17:19

Japońskie vs Niemieckie Ja preferuje nowe, wole mieć mniejsze auto, a wiem czym jeżdżę. Nie oszukujmy się, ale co do używek to trudno o dobry samochód. Oczywiście zdarzają się dobre i zadbane fury, ale ludzie zazwyczaj takich nie sprzedają :D.

#108 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 23 czerwiec 2009 - 17:30

Japońskie vs Niemieckie

Prestiż to co najmniej np. nowe Audi A6, BMW 5, Lexus GS, a nie jakieś stare 10 letnie taczki, no chyba że RR :D Za to nawet najnowszym i najbardziej wypasionym Fordem czy Fiatem prestiżu nie uwidzisz :)

Gdyby pod wiejską dyskoteką pojawił się F150 , to na te wypasione niemieckie auta nikt by uwagi nie zwrócił. Ferrari to też Fiat.

#109 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 23 czerwiec 2009 - 17:34

Japońskie vs Niemieckie ale pod miejską dyskoteka od razu było by widać że wieśniak przyjechał :D

#110 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów

Napisany 23 czerwiec 2009 - 17:34

Japońskie vs Niemieckie na wiejskie dyskoteki takie auta nie jeżdżą :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#111 Share deer

deer

gleboryjca

• V.I.P.
  • rank
  • 1279 postów

Napisany 23 czerwiec 2009 - 17:40

Japońskie vs Niemieckie Mam kilku kumpli mechaników. Każdy z nich, mniej więcej wyznaje taką teorię: żeby nie mercedes i wolkswagen to niemieli by zajęcia :D.
BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

#112 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6749 postów
  • Zainteresowania:fotografia, muzyka, motoryzacja, lotnictwo :p

Napisany 23 czerwiec 2009 - 17:53

Japońskie vs Niemieckie A ja wolałbym 5-letnie audi niż w tej cenie nowego francuza albo fiata bo niemca zawsze można sprzedać za dobrą cenę nie mówiąc już o dieselu

Mój kanał na YouTube http://www.youtube.c...ser/danielhaker

KUPIĘ SŁOMĘ. SIEDLCE, ŁOSICE, ŁUKÓW, MIĘDZYRZEC PODL.

#113 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 23 czerwiec 2009 - 18:00

Japońskie vs Niemieckie Jak jest z awaryjnością u audi 100 C4. Myślę nad kupnem takiego 2.5TDI. na haku ma chyba 1500kg i nieźle wygląda. Zastanawiam się też nad audi 80 b4 to podobno auta które się nie psują. Co o tym sądzicie?? pozdr :D

#114 Share kamil20

kamil20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 23 czerwiec 2009 - 18:13

Japońskie vs Niemieckie Kumpel kupił Audi 80 b4 z 94r i cieszył się że nie sprzedał poldka bo miał czym po części jeżdzić :D nie były to poważne awarie ale zawsze coś

#115 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
  • Zainteresowania:Motocykle- choppery,
    radiokomunikacja cb i kf,
    broń palna

Napisany 23 czerwiec 2009 - 18:14

Japońskie vs Niemieckie Wuja kiedyś dużo sprowadzał i handlował tymi 80tkami. Ogólnie dobre fury. Miały bardzo dobre blachy, ponieważ były w pełni ocynkowane. Gorzej jak trafiła mu się jakaś już klepana i malowana, wtedy po roku już się sypała (widać, że jak ktoś szykował na sprzedaż to tylko aby odpicować i szybko się pozbyć).

#116 Share Tomek34

Tomek34

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 23 czerwiec 2009 - 18:18

Japońskie vs Niemieckie

Prestiż to co najmniej np. nowe Audi A6, BMW 5, Lexus GS, a nie jakieś stare 10 letnie taczki, no chyba że RR :) Za to nawet najnowszym i najbardziej wypasionym Fordem czy Fiatem prestiżu nie uwidzisz :D

a wedlug Ciebie Toyota Supra IV to nie prestiż choc juz do najmłodszych nie nalezy ???

#117 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6749 postów
  • Zainteresowania:fotografia, muzyka, motoryzacja, lotnictwo :p

Napisany 23 czerwiec 2009 - 18:32

Japońskie vs Niemieckie Dla mnie nie.

Mój kanał na YouTube http://www.youtube.c...ser/danielhaker

KUPIĘ SŁOMĘ. SIEDLCE, ŁOSICE, ŁUKÓW, MIĘDZYRZEC PODL.

#118 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 23 czerwiec 2009 - 18:52

Japońskie vs Niemieckie Supra to przecierz zupełnie inny segment niż Audi A6 czy jakiś sedan, a co do prestiżu to jeszcze nie widziałem na wsi pod stodołą żadnej Supry, w przeciwieństwie do Audi których w okolicznych wioskach jest masa... Co ciekawe np. w takiej Wawie po komisach praktycznie nie ma Audi, wszystko poszło na prowincje pod wspomniane stodoły... Niestety ta marka stała sie ofiarą własnej popularności. Totalnie rozłożył mnie mój znajomy przywożąc w wyłożonym z niemiecką precyzją welurem bagażniku Audi A6 dyszel od rozrzutnika do pospawania :D

#119 Share szczewko

szczewko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1573 postów

Napisany 23 czerwiec 2009 - 19:10

Japońskie vs Niemieckie Jak czytam niektore posty to mnie normalnie ch@# boli. Kamil20 widze ze ma bardzo silne argumenty"preferuje dobre auta" i pisze o Fiacie i Renówce.Sam sobie zaprzeczasz ale niech ci bedzie. Co to jest dobry samochod wg Ciebie??? Taki co ma najezdzone 300 tys czy taki co ma 400 ale po cofce na 180 i wylizany do sprzedania i jest uwazany jako dobry. Polak ma taka mentalnosc ze jak widzi auto z 300k przebiegu to mowi ze złom a ten sam samochod po cofnietym liczniku na 160-180k jest juz ok.Pracowałem rok w serwisie Renault wiec nie mow mi ze renowka jest dobra.Pochlebne opinie moge powiedziec tylko o 2.0 DCi. Jesli uwarzasz ze BMW, Mercedes itp auta klasy wyzszej sa lipne to chyba nimi nie jezdziles a twoje doswiadczenia z tymi autami zamykaja sie na stwierdzeniu ze "czesci są drogie".

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#120 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów

Napisany 23 czerwiec 2009 - 19:13

Japońskie vs Niemieckie do tego ciągle zmierzam ale w przypadku kolegów jest pewnie tak jak piszesz :D