Skocz do zawartości

Zdjęcie

Japońskie vs Niemieckie

363 odpowiedzi na ten temat

#21 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 22 czerwiec 2009 - 16:26

Japońskie vs Niemieckie za to japońska stylistyka sedanów powala... patrz Civic Sedan :) Tak ohydnego auta od czasów Renault Thalia nie widziałem :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Japońskie vs Niemieckie Dzisiaj, 11:28
  •  

#22 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 22 czerwiec 2009 - 16:37

Japońskie vs Niemieckie A co Wy tak tylko o japońskich i niemieckich ?-ja tam mam szwedzkie z Holandii :D-i żeby wszystkie tak chodziły to mechanicy we wszystkich warsztatach świata poszliby z torbami :)

#23 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 22 czerwiec 2009 - 17:08

Japońskie vs Niemieckie Temat idealny dla mnie :D
Interesują mnie trzy samochodziki Japoniec(Honda Accord), Niemiec(Audi A4), i Szwed(Volvo S40) jasna sprawa, że samochody używane bo na nowe mnie nie stać :)

No i chętnie sobie poczytam wasze wypowiedzi w tym temacie :)

A wracając do tematu Civic Sedan hmm...polecieli w kulki z tym samochodem. Jednak Accord to już inna liga pod względem stylistyki.
Właśnie kto pierwszy wprowadził zmienne fazy rozrządu? Japońcy czy Niemcy?

Honda - The Power of Dreams :)

#24 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 22 czerwiec 2009 - 17:26

Japońskie vs Niemieckie te ze zmiana wzniosu zaworu to japonczycy, czyli te co daja tak spektakularne efektu. jest dosc ciekawy artykul o zmiennych fazach rozrzadzu o czerwcowej auto technice motoryzacyjnej - polecam, choc nie wyczerpuje tematu
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#25 Share rafff24

rafff24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 843 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, motoryzacja

Napisany 22 czerwiec 2009 - 17:41

Japońskie vs Niemieckie a ja mam francuskie i następne chyba też peugeotem będzie, awaryjność to mit

#26 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 22 czerwiec 2009 - 17:49

Japońskie vs Niemieckie masz szczescie :D moja siostra niestety takiego nie miala :) ma megane II 1.5 dci i silnik jest fatalny, dokladnie uklad paliwowy w ktorego wsadzila w zime 7 k i dalej trzeba wymieniac. elektryka tez nie jest najmocniejsza strona od 2 lat poduszki sa nieuzrojone.
takze tak wyglada francuz w wykonaniu renault, moze peugeot to ta lepsza marka
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#27 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 22 czerwiec 2009 - 17:56

Japońskie vs Niemieckie mój kolega ma 607 2.7 HDI i złego słowa na niego nie powiem a kopa tez ma ładnego :D
Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

#28 Share krycha094

krycha094

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 533 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja rolnictwo maszyny rolnicze :)

Napisany 22 czerwiec 2009 - 17:59

Japońskie vs Niemieckie koncern Audi VW robi najlepsze samochody ojciec ma już 3-e audi i był zadowolony z każdego. Teraz mamy a4 w dieslu to 5 l na 100km auto nie do zajechania :D

#29 Share Arturo

Arturo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 230 postów

Napisany 22 czerwiec 2009 - 18:04

Japońskie vs Niemieckie Wole jednak Niemieckie :) :D
Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

#30 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 22 czerwiec 2009 - 18:07

Japońskie vs Niemieckie @brzozak2 te silniki 1,5DCi w Renault nie są zbyt udane wuja kupił Clio z tym silnikiem i też miał problemy też coś z paliwem więc sprzedał.

No ja mam Audi A4, tata ma Audi A6 siostra jedna ma Corolle z 2000r, mama ma Corolle z 2003r a siostra druga ma Toyote Starlet (kiedyś ja nią jeżdziłem) więc na moje to Japońce i Niemcy idą na równi w tych 2 markach.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share Tomek34

Tomek34

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 22 czerwiec 2009 - 18:12

Japońskie vs Niemieckie

Wole jednak Niemieckie :) :D

Uzasadnij dlaczego?

#32 Share krycha094

krycha094

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 533 postów

Napisany 22 czerwiec 2009 - 18:23

Japońskie vs Niemieckie toyoty do dobre maszyny w testach bezawaryjności toyota zajmuje czołowe pozycje a niemieckie trochę niżej się plasują ale tak czy siak wole niemieckie

#33 Share mlodyrolnik2 mlodyrolnik2

mlodyrolnik2
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 czerwiec 2009 - 18:23

Japońskie vs Niemieckie

koncern Audi VW robi najlepsze samochody ojciec ma już 3-e audi i był zadowolony z każdego. Teraz mamy a4 w dieslu to 5 l na 100km auto nie do zajechania :)

hahahha 5l chyba ze 100km/h nie przekraczasz!
To tak auta niemieckie dla wiekszosci kojaza sie z VAG poniewaz jest ich najwiecej na naszym rynku i to z tym super oszczednymi i nie zawodnymi silnikami 1,9tdi, pozatym jeszcze komfort jest w nich w maier dobry ale te zawieszenia, koszty utrzymania, i cena to wielki minus tych samochodów,
co do reszty niemców to jedyna z lepszych marek sa mercedesy ale z nimi jest tak jak z samochodami z VAG no zawieszenie moze nie jest tak strasznie drogie
Japońce moze ich wnetrza niesa skonstrułowane z taka finezja jak niemieckie ale ich cena sprawia ze warto sie zastanowic nad nimi poniewaz silniki sa naprawde dobre i tez pala te4,5l czy5L na setke :D :) a koszty utzrymania sa tansze od niemców
francózw czy włochów nie miałem to sie nie wypowiem na ich temat
ale i tak wszystkie te marki to lipa w porównaniu z saabem ale to nie jest temat o szwedzkich samochodach

#34 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 czerwiec 2009 - 18:25

Japońskie vs Niemieckie O Saabie możesz spokojnie pisać tutaj, przecież to Opel w przebraniu :D. No i Saab lepszy od Mercedesa? Może to rozwiniesz...

#35 Share MarcinPL

MarcinPL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 376 postów

Napisany 22 czerwiec 2009 - 18:29

Japońskie vs Niemieckie U nas niemcy królują. Mamy już drugiego VW i chodzi jak zegarek. Zadnych problemów

#36 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 22 czerwiec 2009 - 18:30

Japońskie vs Niemieckie Żeby cokolwiek porównywać w takiej kategorii trzeba określić przynajmniej dekade z której będzie brało sie auta do konfrontacji.

@lysyrolnik
Jakie roczniki bierzesz pod uwage? Czego oczekujesz od auta?

#37 Share krycha094

krycha094

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 533 postów

Napisany 22 czerwiec 2009 - 18:31

Japońskie vs Niemieckie ale tak czy siak po polskich dziurawych drogach nie idzie jechać szybciej niż 100-120km/h

#38 Share mlodyrolnik2 mlodyrolnik2

mlodyrolnik2
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 czerwiec 2009 - 18:37

Japońskie vs Niemieckie ja porównuje bardziej uzywane samochody takie z lat 1996 do 2003, a co do saaba to sam mam obecnie model 95 3l tid 2000r pod moja noga przejechał przez 3 lata 150tys km i jesli chodzi o komfort jazdy jest na takim samym poziomie jak w audi a6 silnik ma juz teraz 300tys km i chodzi bez zarzutu tylko olej rozrzad i raz przewód od turba zmieniałem pozatym nic wnetrze typowo szwedzkie czyli kanciaste ale na swoj sposób ładne i uzyteczne co do zawieszenia to koszt jednego amortyzatora to 400zł ale po polskich dziurach dopiero po 90tys km zmieniałem tulejek na wachaczach i innych gum nie tzreba zmieniac co 30-40tys km jak w VAGu a cena robi go naprawde niezłym samochodem w porównaniu do mercedesa e klasy czy audi a6

#39 Share Arturo

Arturo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 230 postów

Napisany 22 czerwiec 2009 - 18:39

Japońskie vs Niemieckie

Uzasadnij dlaczego?

za koszty eksploatacji , niezawodność i oszczędne silniki :D a poza tym lubię moją golfine za to że nie ma w nim zbyt dużo elektroniki , można sobie w nim pogrzebać samemu :)
Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share Tomek34

Tomek34

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 22 czerwiec 2009 - 18:42

Japońskie vs Niemieckie

ale tak czy siak po polskich dziurawych drogach nie idzie jechać szybciej niż 100-120km/h

jak ci niezalezy na zawieszeniu to idzie :D