Skocz do zawartości

Zdjęcie

Japońskie vs Niemieckie

363 odpowiedzi na ten temat

#361 Share blu

blu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisany 09 listopad 2009 - 21:30

Japońskie vs Niemieckie @tommy - a ja bym Ci zaproponował Primerę po lifcie z 99 roku. Wcześniejsze wersję mają niewiele różniącą się mechanikę ale nie wszystkim podoba się ich wygląd. Primerkę kupisz w niedużej kasie i dużo łatwiej trafisz na zadbany egzemplarz - wtedy pratkycznie wlewasz tylko paliwo i robisz wymiany eksploatacyjne :P Nie to co w przypadku "super" niemieckiej konkurencji :P Celuj w silnik 2.0 plus gaz. Jeśli bardziej się kierujesz w stronę diesli to zdecydowałbym się na nieśmiertelne 1.9 tdi. Japońskie jednostki z lat 90`tych już tak nie zachwycają.

Jeśli chodzi o octavię to nie podoba mi się w niej prześwit - wujek miał jedynkę po lifcie i 3 razy robił miskę olejową - nawet z fiatem bravo nie miał takich problemów. Zamiast niej wolałbym... seata toledo albo leona :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Japońskie vs Niemieckie Dzisiaj, 05:07
  •  

#362 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 listopad 2009 - 21:36

Japońskie vs Niemieckie Golf IV też jest niski, niższy niż Pasio. Leon/Toledo ma podobny prześwit jak Passat.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#363 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 09 listopad 2009 - 21:47

Japońskie vs Niemieckie w bravo mial alu miche?
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#364 Share Gago

Gago

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 624 postów

Napisany 09 listopad 2009 - 21:48

Japońskie vs Niemieckie No Octavia to jest niska w zimie to zawsze rysuje po śniegu się jak jest na środku szosy taki pagórek ze sniegu. Do sąsiadki typ przyjeżdza taki Octavio i zjeżdzał z mostka tak szybciej i nisko było a na srodku padóreczek lekki i kamyki i miske uwalił 800 zł to go kosztowało potem z olejem ale sasiad mu zrobił bo mam 2 sąsiadów mchaników i są konkurencyjne ceny :) :)
Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow