Skocz do zawartości

Zdjęcie

Japońskie vs Niemieckie

363 odpowiedzi na ten temat

#321 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 07 listopad 2009 - 18:34

Japońskie vs Niemieckie trzeba sie chyba zastanowic nad tą mazdą bo opel to jednak blachy ma kiepskie, tak ogolnie mowiac nie interesuja mnie auta na gaz od zarania dziejow kojarza mi sie one z samymi problemami z odpalaniem itp.
Czysta benzyna albo diesel, zreszta orintuje sie ktos jakie pojemnosci i moce dieslow byly montowane w tych mazdach?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Japońskie vs Niemieckie Dzisiaj, 11:25
  •  

#322 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 07 listopad 2009 - 19:16

Japońskie vs Niemieckie Japońce też nie mają rewelacyjnych blach, ale to zwykle typowe bolączki w konkretnych miejscach a nie biodegradacja po całości - koleżanka ma Opla VB 1.6 '96, no comment...

Diesel w 626 od '98 to 2.0 na bezpośrednim wtrysku jesli dobrze kojarze, 105KM chyba :P Pewnie niedługo takim pojeżdże to zdam relacje.

#323 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 07 listopad 2009 - 19:27

Japońskie vs Niemieckie ciezko takiego trafic, przewazają benzyniaki 1.8
pewnie blachy w mazdzie a w nissanie nie wiele sie roznia, a w rodzinie maja nissana primere i 98 i rdzy na nim nie widac, praktycznie bezawaryjny.

#324 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 listopad 2009 - 19:10

Japońskie vs Niemieckie zracji ze auta niemieckie jak dlamnie przewyzszaja japonskie to moge ci zaproponowac VW Passata b5 bo za te pieniadze juz mozna kupic takowego w benzynie,

#325 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 08 listopad 2009 - 20:02

Japońskie vs Niemieckie nie bylbym taki pewien ze b5 sie kupi za takie pieniadze, no chyba ze bita albo a bardzo duzym przebiegiem tylko na dojechanie, zresztą wiekszego jak 1.6 nie kupisz a w tej pace ten silnik jest strasznie zamulony :P

na pewno kupi audi a4 b5 ale rocznik to nie wyzej jak 96, a taka mazde w tych pieniądzach kupi z 99 w dwulitrowce.

#326 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 listopad 2009 - 20:28

Japońskie vs Niemieckie Tyle, że do taniego pasata można już od razu szykować się na przedni zawias i przeguby czyli 2,5 koła za towar prima sort, no i wymiana jakieś 500-600 zł.

#327 Share Gago

Gago

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 624 postów

Napisany 08 listopad 2009 - 20:35

Japońskie vs Niemieckie Panowie a co byście powiedzieli na MITSUBISHI GRANDIS i Forda C- maxa? Ma ktoś te autka?
Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

#328 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 08 listopad 2009 - 20:41

Japońskie vs Niemieckie a MITSUBISHI Carisma?

#329 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 listopad 2009 - 20:54

Japońskie vs Niemieckie co do passka to znajdziesz takiego i to w niezlym stanie roczniki to tak od 96 do 99 a silniki przewaznie to 1.8 albo 1.8t co do stanu licznika to wole samochod z 99roku ktory ma 300tys km niz z tego samego roku z cofnietym nie wiadomo z ilu do 130tys km, jesli chodzi o carisme to wołabym osobiscie volvo s40 z silnikiem z mitsubishi bo w carismie blacharka do najmmocniejszych nie nalezy

#330 Share Gago

Gago

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 624 postów

Napisany 08 listopad 2009 - 20:55

Japońskie vs Niemieckie Starsza jest od Grandisa i nie jest taka wygodna jak on :P
Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#331 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 08 listopad 2009 - 21:04

Japońskie vs Niemieckie

co do passka to znajdziesz takiego i to w niezlym stanie roczniki to tak od 96 do 99 a silniki przewaznie to 1.8 albo 1.8t co do stanu licznika to wole samochod z 99roku ktory ma 300tys km niz z tego samego roku z cofnietym nie wiadomo z ilu do 130tys km, jesli chodzi o carisme to wołabym osobiscie volvo s40 z silnikiem z mitsubishi bo w carismie blacharka do najmmocniejszych nie nalezy

popatrz nawet na alledrogo ze praktycznie nie ma w takiej cenie 1.8 a co dopiero 1.8T, wszystko to 1.6 zresztą w sedanie moge go przebolec ale w kombiaku to juz kompletny muł.
Przeglądam hondy acord 97 rok, w takiej cenie cos sie znajdzie.

#332 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 listopad 2009 - 21:17

Japońskie vs Niemieckie ja sie nie ograniczam do alledrogo tylko wiem ze mozna takiego passka miec i to za smieszne pieniadze, i jestem ciekawe dlaczego uwazasz ze kombi jest bardziej zamulone od sedana bo to jest roznica tylko do 70kg porownujac te same wersje wyposazenia silnika i skrzyni oraz napedu, pozatym widze tommy ze juz postawiłes na japonca a honda bedzie najlepszym wyborem bo niewiem jak sprawa cen ma sie z toyota avensis

#333 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 08 listopad 2009 - 21:21

Japońskie vs Niemieckie ogolnie nie postawiłem na japonca, gdyby mi sie trafilo cos konkretnego w cenie tego japonskiego ale niemeickiego (troche zamotane :P )to bez wahania byłby to niemiec.
Ale co vectra? ogolem wiadomo ze blachy nie blyszcza i kazdy japoniec ma lepsze.

Toyota to nie jest tania sprawa,niewiem wybor duzy ale nadziac sie jest latwo.

#334 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 08 listopad 2009 - 21:25

Japońskie vs Niemieckie @tommy dlaczego chcesz auto segmentu D??? potrzebne ci takie duze?
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#335 Share Gago

Gago

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 624 postów

Napisany 08 listopad 2009 - 21:27

Japońskie vs Niemieckie Ja mam OCTAVIE 1.6 bezyna i powiem tak Passat to to samo by było jest to za duży samochód do takiego silnika duzo lepszy byłby ten 1.8 zdecydowanie i mniej by palił też bo nie ciagnoł by tej masy tego samochodu tylko lekko by szedł a 1.6 to musi za sobą ciagnąć ten samochód wiem cos o tym :P Ja bym powiedział nie to że chwale że mam ten samochód czy coś ale Skody są bardzo dobre ile ich jeżdzi po polskich drogach , i nie drogie nawet są mało awaryjne jak ciągle oglądam Tvn turbo to aby raz widziałem Skode że coś jej było w Raporcie a mianowicie coś z lisingiem było ale samochód dobry był są mało awaryjne śasiad 1 i 2 są mechanikami i mówią ze Skoda mało kiedy do nich zagląda razem z Audi i Volvo najwiecej Reno jest Fordów i opli .
Zetor Team

#336 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 08 listopad 2009 - 21:31

Japońskie vs Niemieckie jak to w gospodarstwie choc do wywieź/przywieź mysle ze zostanie stare poczciwe punto, ale i dla mnie jest potrzebne duze auto ja jestem czlowiek nie mały tak jak i reszta rodziny.
Podobają mi sie te małe fordy fiesty powyzej 2000 rocznika, 1.4 w dieslu wystarcza ale cena tez jest nie na tą kieszen.

Co bys @brzozak polecał z segmentu C?

#337 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 08 listopad 2009 - 21:37

Japońskie vs Niemieckie ja jestem spaczony wiec mnie nie pytaj :D ale i tak polecilbym golfa mk1/mk2 :P
teraz nie kupilbym auta z przednim zespolonym ukladem napedowym, wiec z popularnych C nic :P

zapytalem cie o segment D poniewaz tak jak mowisz, auta tej klasy z silnikami o mocy lekko ponad 100 km to muly, a kompaktami juz sie da posmigac.
druga sprawa to osobiste podejscie do kubatury wnetrza, ja tam lubie jak jest ciasno (wasko) w przestrzeni na nogi, jak mam waski fotel i blisko kieralke, inni wola sie rozwalic jak na tronie, wiec to kwestia indywidualna.
ergonomowie i tak koncza projektowanie wnetrz na 185 cm, wiec powyzej nawet w jaguarze moze sie znalezc punkt ktory ci bedzie przeszkadzal.
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#338 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 08 listopad 2009 - 21:39

Japońskie vs Niemieckie golfa mówisz? czwórki nie złapie w tej cenie a trójeczki mi nie podchodzą, zbyt duzo o nich slyszalem.

zapytalem cie o segment D poniewaz tak jak mowisz, auta tej klasy z silnikami o mocy lekko ponad 100 km to muly, a kompaktami juz sie da posmigac

wlasnie, tak jak pisalem w malym fordzie 1.4 diesel w zupelnosci wystarcza
ogladajac alledrogo taka carisma w 1.9 TD ma 90 km, sam nie wiem co o tym sadzic

#339 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 08 listopad 2009 - 21:43

Japońskie vs Niemieckie

Ja mam OCTAVIE 1.6 bezyna i powiem tak Passat to to samo [...]

Octa jest na płycie Golfa IV, porównaj choćby rozstaw osi, Pasek to jeszcze większe/cięższe auto, a silnikiem 1.6 spala niewspółmierne ilości paliwa do pojemności :P

Carisma czy S40 mają diesle Renówki, cztery rodzaje tego było, 90, 96, 100-coś i 116KM z różnym zasilaniem i różnymi opiniami :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#340 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 08 listopad 2009 - 21:54

Japońskie vs Niemieckie

golfa mówisz? czwórki nie złapie w tej cenie a trójeczki mi nie podchodzą, zbyt duzo o nich slyszalem.

toć przeciez mowie o jedynce lub dwojce :P