tompil

Nowy Romet czy może coś używanego?

Polecane posty

massey15    0

Wiesz kolego dobrze ci radze odpuść sobie te nowe romety. Mówię to jako posiadacz Rometa Crs 50 rocznik 2007.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matis251    0

Gadanie, w MZ-klubie jest koleś co ma rometa Z125 i K125 , K125 trochę świata zwiedził i z tego co czytałem jego relacje poważniejszych awarii nie było chociaż robił naprawdę niezłe przebiegi. Jeśli motocykl ma być do spokojnej jazdy bez szaleństw to bierz rometa, jeśli chcesz wytrzymałe i wdzięczne moto ja bym wybrał MZ-tke bardzo tanie, ale zazwyczaj w złomowym stanie lepiej dać więcej za lepszą. O wytrzymałości tych motocykli można się przekonać na MZ-klubie, chłopaki robią ro roku rajd i jadą tam mz-tki i zawsze wracają. Ja osobiście polecił bym ETZ 250 wygodna, wytrzymała, części tanie no i praktycznie bezobsługowa jeśli oczywiście jest w dobrym stanie. Jeśli masz żyłkę majsterkowicza to wyremontujesz ją w swoim garażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    1308

Też polecam Ci Simsona ,ja mam swojego z 82r i pięknie się sprawuje ,tylko że ojciec kupił nowego i nie był katowany!.A co do Rometa to tak samo jak nowy Polonez, a 10-tni Mercedes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fart23    0

ja bym Ci polecał Yamahę Virago poj.250, sam mam taką, motorek ma 10lat, tato na nim parę ładnych km zrobił i nic się nie dzieje. Podstawą to tylko regularnie lać dobry olej i dobrej jakości paliwo. Na allegro są egzemplarze za ok.5000zł w chyba dobrym stanie. W/g mnie jest dobry motor, ale nie każdy lubi choppery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Kolega miał Virago 125, bardzo przyjemny motor. :) Tylko trochę mało miejsca dla pasażera, ale i na to są sposoby. Dynamiką to ona nie powalał, ale ciężarówkę szło wyprzedzić. :) Jeździł nią w dłuższe trasy i był z niej zadowolony... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

mysle ze autor postu (nie pamietam juz jego nicka) powinien sie zastanowic nad jakims soft enduro z singlem. Wjedzie wszedzie, mało pali (4suw), dobra dynamika - zaskoczysz wiekszosc aut na drodze, dostepnosc czesci i za 5-6tys kupisz dobry egzemplarz. i co najwazniejsze masz wygodną pozycję, jesli jezdzisz w dluzsze trasy

Mam na mysli np. DR350, XR400, KLX250/300.

To troche pochodzi. Romet to tylko.... romet. tymbardziej ze teraz to chinol :)

 

sam mam enduraka, wiec jak macie jakies pytania, to smialo! troche sie znam w temacie :)

 

przyspieszenie na dr 350 w 2 osoby. chyba nie jest zle, co? :)


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj