Skocz do zawartości

Zdjęcie

siewnik IDEA 3m zawieszany

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share woj

woj

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 11 kwiecień 2007 - 22:39

siewnik IDEA 3m zawieszany moze ktos cos wie na temat tego siewnika, jak sie spisuje, jak robi w polu, jak go oceniacie czy to dobry wybor.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
siewnik IDEA 3m zawieszany Dzisiaj, 16:01
  •  

#2 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 12 kwiecień 2007 - 17:44

siewnik IDEA 3m zawieszany Z zawieszanych do siewu uproszczonego jest Idea lub Quick.
Nie wiem jak się sprawdzają, ale znam ceny niektórych:
Zawieszane:
Quick L 3m, poj. skrzyni 410 dm3, (100-120kM) - 46 116 zł brutto
Idea 3/550, poj. skrzyni 550 dm3, (100-120kM) - nieznam
Ciągnione:
Idea 3/2200, 3m, poj. skrzyni 2200 dm3, talerze 460 mm (560 mm opcja) - 90 890 zł brutto.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share woj

woj

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 13 kwiecień 2007 - 19:08

siewnik IDEA 3m zawieszany ta IDEA zawieszana kosztuje ok 42 tys netto z walem gumowym, z walem rurowym jest o 6 tys tansza. jezeli Bog da i przejdziemy przez losowanie to stane sie wlascicielem tego siewnika. oceniajac jego budowe powinien dobrze siac ale nikt nie potrafi nam powiedziec jak to bedzie wygladalo w praktyce, nawet producent cos zaczal sciemniac i nic konkretnego nie powiedzial. ja dokonalem tego wyboru poniewaz bede sial poplony i jest mi potrzebny siewnik talerzowy, polonez odpadl poniewaz jego cena ok 35 tys brutto w stosunku do IDEI jest wysoka i oplaca sie doplacic pare groszy. zachecil nas wlasnie ten wal gumowy ktory powinien sie dobrze sprawdzac (mam nadzieje ze nie bedzie sie lepic). jestem tez ciekawy jak bedzie z zapotrzebowaniem w moc czy 100 km wystarszczy, mam srednie ziemie ale jest troche gorek i trafia sie tez glina sporadycznie. mam nadzieje ze ktos mi pomoze i cos powie o tym siewniku

Dodaj odpowiedź