look19

Ceny robotów udojowych

Polecane posty

losiek    0

Witam wszystkich późną porą. Patrząc zupełnie z boku na waszą rozmowę dochodzę do wniosków za za dużo co nie którzy myślą o własnej osobie. Wiek nie jest ważny - ale doświadczenie jakie zdobywamy w ciągu lat daje najwięcej. A szkoły? To nie podstawa ... Najlepiej uczyć się od hodowców którzy jasno określają warunki czego oczekują od maszyny wartej około 500 tysięcy złotych. A forum nie jest miejscem gdzie handlowcy wstawiają prywatne dane osobowe i firmowe klientów !! Gdybyś z całym szacunkiem Agris zrobił to z moimi danymi nawet jeśli doszłoby do jakiś kontaktów biznesowych - to na pewno nie byłbym zadowolony - to nie jest miejsce NA TAKIE UPUBLICZNIANIE !!

 

Moderator śpisz ?

Dobrze że są firmy które z sobą konkurują ale jedna jaskółka wiosny nie czyni. Poczekajmy aż wszystko będzie w pracy i będzie można wyciągnąć jakieś ciekawe wnioski. Jak na razie tylko Andrzeju połasił się na umieszczenie filmu z uruchomienia. Zachęcam i innych do takich działań.

 

Dobrze że młody ma zapał - i na pewno z czasem nabierze ogłady i doświadczenia ale lepiej Agris na forum nie obrażaj innych bo sądzę że KrzysiekF. nie napisał nic obraźliwego na Twój temat.

 

Takimi postami jak ten uwierz mnie jako potencjalnego klienta zrażasz do siebie:

 

,,A może boli to że przed nosem sprzątnęliśmy klienta na model A4 o którym tak głośno ostatnio się zaczyna robić na zachodzie,,

 

Rób swoje bo to nie czytają tylko firmy konkurencyjne.

 

,,Panie Andrzeju zasada przyuczania polega na tym że zna ją rolnik i dealer. Pozdrawiam,,

A ja sądzę że to publicznie powinno być do wiadomości jak i w innych firmach.

 

Bądźmy realistami i Panowie trochę spokoju bo doświadczenie walczy z zapaloną do działania młodością . Zobaczymy kto w tym wszystkim okażę się mądrzejszy.

 

Pozdrawiam i dobrej nocy życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agriS    0

Usunąłem treść z tego powodu że nie była to treść tematu. Z góry pszepraszam wszytskich forumowiczów.

Edytowano przez agriS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Halę ALimy to nasz produkt jedynie jesteśmy generalnym dystrybutorem Afikimu na Polskę. To tak jak DL Polska tylko DL to firma córka a Alima to prywatna firma w której Afikim i inne firmy nie mają wglądu ani wpływu na zasadę działania.

 

Chyba zrozumiale wytłumaczyłem.

:)

Ok, rozumiem. Dzięki. Pytałem z ciekawości żeby dobrze odpowiadać jak ktoś mnie o to zapyta. :)

Witam wszystkich późną porą. Patrząc zupełnie z boku na waszą rozmowę dochodzę do wniosków za za dużo co nie którzy myślą o własnej osobie. Wiek nie jest ważny - ale doświadczenie jakie zdobywamy w ciągu lat daje najwięcej. A szkoły? To nie podstawa ... Najlepiej uczyć się od hodowców którzy jasno określają warunki czego oczekują od maszyny wartej około 500 tysięcy złotych. A forum nie jest miejscem gdzie handlowcy wstawiają prywatne dane osobowe i firmowe klientów !! Gdybyś z całym szacunkiem Agris zrobił to z moimi danymi nawet jeśli doszłoby do jakiś kontaktów biznesowych - to na pewno nie byłbym zadowolony - to nie jest miejsce NA TAKIE UPUBLICZNIANIE !!

@losiek zgodzę się z tym cytatem wyżej że hodowcy wiedzą najlepiej czego oczekiwać od urządzenia. Nie interesują ich detale techniczne w takim stopniu tak jak powinny interesować serwis. @agriS może chcesz dobrze że zatrudniasz inżynierów-serwisantów po studiach z działu automatyka i robotyka, ale wiesz jaki jest w Polsce system kształcenia. Teoria swoje a praktyka swoje, choć nie zarzucę nikomu braku umiejętności bo mogli się czegoś na tych studiach nauczyć i to bardzo dobrze wykorzystywać. Bardziej skupiłbym się na kształceniu serwisantów przez producenta w sposób rzetelny i skrupulatny przez odpowiedni okres czasu (najlepiej dość długi a nie trzy tygodnie u producenta i po takim krótkim szkoleniu się takie gościa od razu do rolnika wysyła), bo ten system wydaje się najbardziej sensowny. Ciekawi mnie to dlaczego tak duże gospodarstwa zdecydowały się na hale Alimy, czym oni się sugerowali przy wyborze. Mam nadzieje że nie koneksjami politycznymi jak to @KrzysiekFraczak być może nie słusznie te fermy posądza. Racjonalnie rzecz ujmując jeżeli o wyborze maszyn decyduje polityka to trzeba uważać bo politycy znają się na systemach udojowych jak krowa na gwiazdach. :)

Pozdrawiam, Dobranoc wszystkim.

Edytowano przez sebekwolkasos

Jak rolnictwo daje zdrowym ludziom pożywienie, tak medycyna rokuje chorym zdrowie. - Aulus Cornelius Celsus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
losiek    0

Szanowny Panie Agris. Cieszę się że jest Pan taki aktywny na forum i sądzę że dalsza polemika nie ma sensu - bo do sprzedaży podchodzi Pan zbyt marketingowo i manipulacyjnie. A mówiąc szczerze 3 lata to nie dużo - racja ale to na rynku PL. Ja nie chwalę żadnej firmy ale patrząc na użytkowników którzy się tutaj wypowiadają to czemu są tylko roboty Lely? Żaden jeden posiadający robota innej firmy nie piszę tutaj.

To jest zastanawiające. Agris z ogromną przyjemnością zaproszę Cie na moje ziemię. Ja akurat jestem przed wyborem nowej instalacji - chętnie również zobaczę pokaz waszego robota.

Dziękuje Sebek za docenienie posta i kontynuując Twoją myśl sądzę że wyszkolenie serwisu głównie zależy od firmy produkującej. Oni najlepiej wiedzą jak robić aby wszystko było ok - A my abyśmy byli zadowoleni. A szkoły nie będę pisał jaką ja już dawno skończyłem w życiu mi zbytnio nie pomogły. Kierunek sądzę że był dobry ale życie uczy najwięcej. A co do danych osobowych pozostawiam bez komentarza -ale dla mnie takie zachowanie jest jak najbardziej dziwne.

 

@Sebastian a jak wygląda serwis z Twoim robotem ? Czy jesteś zadowolony ? Jak z awaryjnością ?

 

Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo jedź pan do gospodarstw i zobacz czy tylko pulsatory są tam oryginalne.

 

Sory bardzo ale robi pan z siebie tylko pośmiewisko na tym forum bo to nie temat wujek dobra rada a te posty dotyczą tylko mojej osoby więc powinny być kierowane na prywatną skrzynkę jeśli mi pan tak dobrze życzy.

 

A może urażona duma jak Alima przejmuję pańskich klientów.

 

A może boli to że przed nosem sprzątnęliśmy klienta na model A4 o którym tak głośno ostatnio się zaczyna robić na zachodzie.

 

Założenia, plany, chęci, haha nie musi pan mnie tego uczyć bo nie działam tylko w branży rolniczej a biznesy robię już od 3 lat

więc jedynej lekcji jakiej od pana potrzebuję to nauczyć się dobrze bajki opowiadać.

 

Tak są to halę Alimy bo my je montujemy i jesteśmy jedynym dystrybutorem.

 

Więc dziękuję za dobre rady ale nie jedną w życiu umowę podpisywałem i wiem jak prawidłowo kierować biznesem nie krzywdząc siebie oraz klientów.

 

Pozdrawiam i życzę wiele sukcesów z A4.

 

 

Klientów zainteresowanych robotem Insenteca i nowej wersji Astrea 20.20 proszę o kontakt prywatny.

 

Prześlę materiały, oraz zostanie wysłane zaproszenie na pokaz robota.

 

Podpinam się już ostatni raz pod to forum. Chcę wyjaśnić, że jestem klientem Alimy (właściwie mój ojciec) dokładnie jednego z ich dilerów z pomorskiego. Sprzedali mi wóz za wysoki, który nie wchodził mi do obory a potem wypieli się na mnie. Wóz stał pół roku nie użytkowany. Sprawę pomógł mi rozwiązać jeden z ich byłych dilerów i za podziękowanie dostał sprawę w sądzie, którą Alima przegrała. Wiem dzięki temu dużo o tej firmie i dlatego poniosły mnie emocje. Życzę ci Agris wszystkiego dobrego ale w innej branży bo sprzedając robota wiążesz się z klientem na 20 lat a te 3 o których piszesz to dziecinada. Może sprzedawaj paszę, lody, truskawki... a jeśliby rzeczywiście ci się udało to za 10-12 lat odszczekam swoje słowa na tym forum. ;)

 

P.S. 3 lata to kształcą się serwisanci w Lely... a nie zbierają doświadczenia firmy z serwisantami studentami.

 

którzy pewnie krowy nie widzieli nie mówiąc o doradzaniu rolnikom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie Agris. Cieszę się że jest Pan taki aktywny na forum i sądzę że dalsza polemika nie ma sensu - bo do sprzedaży podchodzi Pan zbyt marketingowo i manipulacyjnie. A mówiąc szczerze 3 lata to nie dużo - racja ale to na rynku PL. Ja nie chwalę żadnej firmy ale patrząc na użytkowników którzy się tutaj wypowiadają to czemu są tylko roboty Lely? Żaden jeden posiadający robota innej firmy nie piszę tutaj.

To jest zastanawiające. Agris z ogromną przyjemnością zaproszę Cie na moje ziemię. Ja akurat jestem przed wyborem nowej instalacji - chętnie również zobaczę pokaz waszego robota.

Dziękuje Sebek za docenienie posta i kontynuując Twoją myśl sądzę że wyszkolenie serwisu głównie zależy od firmy produkującej. Oni najlepiej wiedzą jak robić aby wszystko było ok - A my abyśmy byli zadowoleni. A szkoły nie będę pisał jaką ja już dawno skończyłem w życiu mi zbytnio nie pomogły. Kierunek sądzę że był dobry ale życie uczy najwięcej. A co do danych osobowych pozostawiam bez komentarza -ale dla mnie takie zachowanie jest jak najbardziej dziwne.

 

@Sebastian a jak wygląda serwis z Twoim robotem ? Czy jesteś zadowolony ? Jak z awaryjnością ?

 

Miłego dnia.

Serwis robota polega na tym, że w ciągu roku są 4 przeglądy okresowe, gdzie sprawdzają i wymieniają zużyte elementy. Gumy i szczotki to sam wymieniam nie ma z tym problemu. Gumy jak są silikonowe co 10 tys. udojów jeśli są z gumy to co. 2,5 tys. udojów a szczotki co 50 tys. udojów. Z robota i z współpracy z firmą jestem zadowolony. Serwisanci m. in. obecny tutaj @andrzeju1 chętnie służą pomocą w razie wątpliwości i tylko odwiedzają mnie w razie przeglądu i czasem wpadają na przysłowiową kawę. Niestety mam mały problem z wodą jest za twarda i kamień osadza się na bojlerze od wytwornicy pary i po pewnym czasie uniemożliwia działanie parownicy, ale jak się dobrze wyczyści nie ma problemu. Mimo że są filtry to wraz się zakamienia. Z początku miałem lepiej bo woda z wodociągu była lepsza mniej kamieniła. Od roku moja gmina korzysta z innego źródła wody i to się dzieje. Niestety w Polsce tak jest bo mamy w naszym kraju zakamieniającą wodę, jak ktoś ma inną to ma szczęście. W robocie z elektroniką nie ma problemów jak jest nowa instalacja i dobra infrastruktura przesyłowa i prąd nie ma skoków napięcia. @losiek jak chcesz szczegóły to na PW albo przyjedź do mnie to pogadamy i sobie obejrzysz. :)

Pozdrawiam. Miłej niedzieli.

P S Tak się złożyło że tylko posiadacze Astronautów piszą. Ja tu piszę z dobrej woli i jak mam wolny czas. Jakoś rolnicy posiadający DL nie chcą pisać. Może nie wiedzą o Agrofoto. :unsure:


Jak rolnictwo daje zdrowym ludziom pożywienie, tak medycyna rokuje chorym zdrowie. - Aulus Cornelius Celsus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lely    0

Witam po urlopie :rolleyes:

Czytając zaległe posty widzę że trochę niemiło się zrobiło na tym forum

zamiast pisać na temat to jakieś potyczki urządzają sobie niektórzy a naprawdę zainteresowanych brak!

Osoby chcące uzyskać sporo naprawdę ciekawych informacji na temat robotów udojowych zapraszam na nowe forum: "Roboty udojowe - ciekawe rozwiązania"

 

 

POZDRAWIAM


Zespół Lely

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuba1970    0

Agris - stąpasz po kruchym lodzie. Alima to nie jest partner. Po pierwsze nie zapewnią Wam wsparcia technicznego a po drugie będą sprzedawać sami i omijać Was a po tym jak rozreklamujecie produkt i wyprujecie sobie flaki to Wam podziękują sprawą w sądzie. Oczywiście najbardziej stracicie na tym wy i rolnicy. Ciekawy jestem jaką macie z nimi umowę. Jest to priorytetowa sprawa dla rolnika bo serwis i obsługa tak zaawansowanych urządzeń nie może być zostawiona przypadkowi lub jakoś tam będzie. Są w Polsce firmy, które z nimi współpracowały np. Techmlek i zostały perfidnie przez nich wykorzystane. Życzę powodzenia ale wiem z góry że utoniecie najpierw nie potrafiąc - może nie z waszej winy, ale z braku wsparcia technicznego, części zamiennych czy opłacalności dla drugiej strony - obsługiwać tych urządzeń a potem zostaniecie odstawieni na bok. Alima to firma krzak zatrudniająca 7 osób a roszcząca sobie miano jednego z liderów rynkowych.

Smutny Was los. Zabezpieczcie się dobrze umowami - ale wtedy nie będą chcieli z wami współpracować. Cóż takie życie. :(

Gospodarstwa, które się zdecydują na takie ryzyko poleciłbym jako mniej ryzykowne inwestowanie na giełdzie a nie w tą firmę.

 

To co piszesz jest śmieszne. Alima działa na Polskim rynku ponad 20 lat. Mało tego właśnie kupuję od nich wóz paszowy i miałem okazję zobaczyć zakład, na samej hali produkcyjnej widziałem ze 40-50 robotników, więc o czym ty piszesz z tymi 7 osobami i firmą krzakiem? Znajomy ma halę z Alimy i wóz paszowy i nigdy nie narzekał na serwis. Jak trzeba to przyjadą i zrobią co trzeba. Więc o co ci chodzi? Pracowałeś i cię wywalili, czy co? Daj spokój z tymi wycieczkami.

Ja raczej bym posłuchał czegoś więcej o robotach. Od ilu sztuk już się opłaca kupować robota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie panie Agris - widzę zmiana nazwy.. te usunięte posty to ze wstydu

nie ma się co chować, roboty sie nie sprzedają to może wozy paszowe będą

Jeszcze raz powodzenia i przyłbica do góry.

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fu2000    0

KrzysiekFraczak ? człowieku czy Ciebie ktoś skrzywdził w życiu ? nie wiem może jakiegoś odszkodowania zacznij sie od Alimy domagać za to ze firma istnieje a Ciebie to najwyrazniej boli... widze ze leży ci cos na sercu.. to jest forum publiczne.. jak masz dalej pie***ć takie głupoty to pisz sobie na priv z tymi osobami i nie zaśmiecaj tutaj forum.. zobacz jaka cisza nastała jak forum przerodziło się w miejsce Twoich prywatnych refleksji na temat tej firmy... jednak o dziwo pewnie wg. Ciebie szanowanej przez innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

KrzysiekFraczak ? człowieku czy Ciebie ktoś skrzywdził w życiu ? nie wiem może jakiegoś odszkodowania zacznij sie od Alimy domagać za to ze firma istnieje a Ciebie to najwyrazniej boli... widze ze leży ci cos na sercu.. to jest forum publiczne.. jak masz dalej pie***ć takie głupoty to pisz sobie na priv z tymi osobami i nie zaśmiecaj tutaj forum.. zobacz jaka cisza nastała jak forum przerodziło się w miejsce Twoich prywatnych refleksji na temat tej firmy... jednak o dziwo pewnie wg. Ciebie szanowanej przez innych.

 

 

rzeczywiscie same potyczki w rozmowach trudno dowiedziec sie czegoś pozytecznego. :unsure: jezeli jednak firma kogos skrzywdzila lub oszukała warto poinformowac o tym na forum bo m.in. od tego ono jest. poza tym sam bym sie pewnie wkurzył gdyby mnie cos takiego spotkało jak kolege. :huh:

 

ale na temat. :)

 

 

Był u mnie w szkole facet z PIP. Mowił o bezpieczenstwie pracy i wspomniał ze pomagają projetkować obory i zaczełą sie rozmowa na temat robotów. :rolleyes: wg opini urzytkowników i jego własnych okazało sie ze jednak nie zdają one egzaminu w takim stopniuu jak powinny. :unsure: Pracy jest nadal tyle samo a pieniądze są wywalone w błoto :unsure: . wiadomo krowy z zapaleniem bądz jakimis schorzeniami trzeba doic oddzielnie. krowy dominujące w stadzie czesto nie dopuszczają innych do automatu i poetm te trzeba doprowadzać itp. :(

 

wiec jak juz ktos wyliczył: roznica miedzy robotem a halą to jakies 300 tys. to chyba nie ma sensu wywalać pieniędzy w błoto :huh:

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Częściowo masz rację, po montażu jest praca, tylko że jest jej mniej i nie tak fizyczna tylko bardziej "umysłowa", to nie jest tak że montujesz robota i tylko TMR dajesz. Trzeba doglądać zwierzęta, wychwycić istotne fakty, reagować jak są choroby. Krowy z problemami można doić w robocie, nie ma problemu. Mleko z takich krów, można skierować do specjalnych wiader, lub od razu robot wylewa takie mleko do szamba. Po takiej krowie, robot dokonuje, mycia całej instalacji, tak jest zaprogramowany. Oczywiście, krowy dominujące w stadzie, wchodzą więcej razy jak te podrzędne, ale te krowy podrzędne też są inteligentne i wiedzą kiedy wejść, najczęściej doją się jak nie ma wielkiego tłoku przed robotem. Doprowadza się tylko te krowy, które mają jakieś problemu z nogami, lub są tuż przed zasuszeniem. Drogi @a8185 trochę co opowiadasz jest prawdą, a część to można między bajki włożyć.


Jak rolnictwo daje zdrowym ludziom pożywienie, tak medycyna rokuje chorym zdrowie. - Aulus Cornelius Celsus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumis1    0

Zapomniałeś o samochodach firmowych dla dyrekcji firmy, wyjazdach na narty do Austri itd

 

Cena robota to nie tylko stal, plastik, śróbki, elektronika i koszt wyprodukowania ale również patenty, oprogramowanie i jego przyszłe aktualizacje, koszty serwisu gwarancyjnego, montażu + dodatkowe elementy systemu jak kompresor, komputer, zestaw filtrów, części zużywalnych i chemii na start, transport,koszty szkoleń rolnika, projektowania obory pod robota itd. Rzesza ludzi pracuje żeby jeden robot ruszył, do tego dolicz koszty marketingowe, biurowe, szkolenia pracowników oraz zysk.

 

Obiecany film.

 

Na pierwszym dojeniu nie używa się szczotek, dopiero na drugim.

Filmowana krówka miała nierówne wymie i strzyk pod kątem około 45*

Za każa kolejną wizytą krowy robot radzi sobie lepiej gdyż musi nauczyć się jak pracuje wymię, jak zmienia się jego wymiar i jak krowa oddaje mleko.

 

http://www.youtube.com/watch?v=wSpZ2KOvguQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rmiecz8   
Gość rmiecz8

q

Edytowano przez rmiecz8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1337

Jest jeszcze jedna kwestia o której nie wiem czy ktoś wspomniał. Nauczenie stada wchodzenia do robota trochę trwa - wiadomo. Gdy już się krówki nauczą mamy trochę wolnego jednak.... pojawia się problem pierwiastek które również trzeba nauczyć. Wiadomo jakie młode bydło jest posłuszne. Nie takie to wszystko kolorowe. Miało być tak że gospodarz zacieli i da jeść - reszta się sama zrobi a tu niespodzianka... trzeba tyrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max1987    20

Mnie zastanawia koledzy jak jest z jałówkami i krowami któe nie stoja spokojnie jak robot na nie reaguje i czy trzeba odrazy z nich rezygnować????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viper    6
Dnia 20.01.2013 o 14:41, Max1987 napisał:

Mnie zastanawia koledzy jak jest z jałówkami i krowami któe nie stoja spokojnie jak robot na nie reaguje i czy trzeba odrazy z nich rezygnować????

Witam, widze że już dawno tu nikt nie pisał;d Moze odpowiem na wyzej wymienione pytanie. Najlepiej kiedy jałówki chodzą do robota przed wycieleniem na tak zwanym przystosowaniu i załapią że tam jest karma to jesteśmy już w domu  i zazwyczaj są już one spokojne w momencie pierwszego doju po ocieleniu.

Te mniej pozytywnie nastawione albo takie które nie chodzą na przystosowanie, czasami wystarczy że się stanie obok żeby zwierzę nie tańczyło, lub można zrobić kantar i po prostu przywiązuje się do rury żeby ograniczyc jej ruchy. Jeśli chodzi o takie które tłuką nogami, to niech tłuką, w końcu ulega predzej czy puźniej. Fajne jest to że po rekach nie uderza tylko w urządzenie. Często też trzeba pomóc podłączyć jak się zwierzak delikatnie tanczy tylnymi nogami. Wtedy od tylnej czesci palcami imituje się dwa przednie strzyki i robot próbuje je podłączyć i w tym momencie chwyta się kubek i zakłada go na strzyk.

Pozdrawiam


Pawel

Z góry przepraszam za błędy ortograficzne i literowe... :) Nigdy nie bylem w tym dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Anioł123
      Witam co myślicie  o tym siewniki?



    • Przez Cezar81
      Witam Kolegów
      Chcę kupić nawigację  do prowadzenia ciągnika - sam wyświetlacz z anteną do samodzielnego korygowania toru jazdy ........co polecacie 
    • Przez Morela15
      Czy wyceniał ktoś pługi? Jakie marki polecacie? Których nie polecacie? Chodzi mi głównie o 4 lub 5 skib.
    • Przez albertonolan2075
      Pasaporte garantizado las 24 horas, ciudadanía, tarjetas de identificación, licencia de conducir, diplomas, títulos, servicio de certificados disponible. Servicios de visa de turista y negocios disponibles para residentes de todos los estados, todas las nacionalidades en todo el mundo. Somos productores únicos de pasaportes auténticos de alta calidad, pasaportes reales genuinos registrados y no registrados en la base de datos y otros documentos de ciudadanía. Puedo garantizarle una nueva identidad a partir de un nuevo certificado de nacimiento genuino, tarjeta de identificación, licencia de conducir, pasaportes, tarjeta de seguro social con SSN, archivos de crédito y tarjetas de crédito, diplomas escolares, títulos escolares, todo en un nombre completamente nuevo emitido y registrado en el sistema de base de datos del gobierno.
      Póngase en contacto con nosotros directamente: Email-: ((albertonolan2075@gmail.com)/Whatsapp:+(237) 696638710))
      Somos capaces de producir los siguientes artículos;
      PASAPORTE BRITÁNICO REAL.
      PASAPORTE CANADIENSE REAL.
      PASAPORTE FRANCÉS REAL.
      PASAPORTE AMERICANO REAL.
      PASAPORTE RUSO REAL.
      PASAPORTE JAPONÉS REAL.
      PASAPORTE CHINO REAL.
      Y PASAPORTE REAL PARA LOS PAÍSES DE LA UNIÓN EUROPEA.
      LICENCIA DE CONDUCIR REAL, TARJETAS DE IDENTIFICACIÓN, NACIMIENTO
      CERTIFICADOS,DIPLOMÁTICOS,MARRIGE
      CERTIFICADOS Y VISADOS.
      PASAPORTE BRITÁNICO REGISTRADO Y NO REGISTRADO.
      PASAPORTE CANOSANO REGISTRADO Y NO REGISTRADO.
      PASAPORTE FRANCÉS REGISTRADO Y NO REGISTRADO.
      PASAPORTE AMERICANO REGISTRADO Y NO REGISTRADO.
      PASAPORTE RUSO REGISTRADO Y NO REGISTRADO.
      PASAPORTE JAPONÉS REGISTRADO Y NO REGISTRADO.
      PASAPORTE CHINO REGISTRADO Y NO REGISTRADO.
      PASAPORTE REGISTRADO Y NO REGISTRADOPASAPORTE PARA
      LOS PAÍSES DE LA
      UNIÓN EUROPEA.
      Compre pasaportes registrados y no registrados de EE. UU. (Estados Unidos),
      Compre pasaportes australianos registrados y no registrados,
      Compre pasaportes belgas registrados y no registrados,
      Compre pasaportes brasileños (Brasil) registrados y no registrados,
      Compre pasaportes canadienses (Canadá) registrados y no registrados,
      Comprar pasaportes finlandeses (Finlandia) registrados y no registrados,
      Comprar pasaportes franceses (Francia) registrados y no registrados,
      Comprar pasaportes alemanes (Alemania) registrados y no registrados,
      Comprar pasaportes holandeses (Países Bajos/Holanda) registrados y no registrados,
      Compre pasaportes de Israel registrados y no registrados,
      Comprar pasaportes registrados y no registrados del Reino Unido (Reino Unido),
      Comprar pasaportes españoles (España) registrados y no registrados,
      Comprar pasaportes mexicanos (México) registrados y no registrados,
      Compre pasaportes sudafricanos registrados y no registrados.
      Compre licencias de conducir australianas registradas y no registradas,
      Compre licencias de conducir canadienses registradas y no registradas,
      Compre licencias de conducir francesas (Francia) registradas y no registradas,
      Comprar permisos de conducir holandeses (Países Bajos/Holanda) registrados y no registrados,
      Comprar permisos de conducir alemanes (Alemania) registrados y no registrados,
      Comprar permisos de conducir registrados y no registrados en el Reino Unido (Reino Unido),
      Comprar pasaportes diplomáticos registrados y no registrados,
      Compre pasaportes registrados y no registrados de EE. UU. (Estados Unidos),
      Compre pasaportes australianos registrados y no registrados,
      Compre pasaportes belgas registrados y no registrados,
      Compre pasaportes brasileños (Brasil) registrados y no registrados,
      Compre pasaportes canadienses (Canadá) registrados y no registrados,
      Comprar pasaportes finlandeses (Finlandia) registrados y no registrados,
      Comprar pasaportes franceses (Francia) registrados y no registrados,
      Comprar pasaportes alemanes (Alemania) registrados y no registrados,
      Comprar pasaportes holandeses (Países Bajos/Holanda) registrados y no registrados,
      Compre pasaportes de Israel registrados y no registrados,
      Comprar pasaportes registrados y no registrados del Reino Unido (Reino Unido),
      Comprar pasaportes españoles (España) registrados y no registrados,
      Comprar pasaportes mexicanos (México) registrados y no registrados,
      Compre pasaportes sudafricanos registrados y no registrados.
      Compre licencias de conducir australianas registradas y no registradas,
      Compre licencias de conducir canadienses registradas y no registradas,
      Compre licencias de conducir francesas (Francia) registradas y no registradas,
      Comprar permisos de conducir holandeses (Países Bajos/Holanda) registrados y no registrados,
      Comprar permisos de conducir alemanes (Alemania) registrados y no registrados,
      Comprar permisos de conducir registrados y no registrados en el Reino Unido (Reino Unido),
      Comprar pasaportes diplomáticos registrados y no registrados,
      Pasaportes de camuflaje registrados y no registrados,
      Duplicados de pasaportes registrados y no registrados,
      Pasaportes registrados y no registrados de EE. UU. (Estados Unidos) para la venta,
      Pasaportes australianos registrados y no registrados para la venta,
      Pasaportes belgas registrados y no registrados para la venta,
      Pasaportes brasileños (Brasil) registrados y no registrados para la venta,
      (albertonolan2075@gmail.com)
      Whatsapp: +(237) 696638710
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj