Skocz do zawartości

Zdjęcie

przenośnik ślimakowy pionowy

87 odpowiedzi na ten temat

#81 Share tobago

tobago

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 736 postów
  • Zainteresowania:fotografa, muzyka

Napisany 28 luty 2014 - 20:53

przenośnik ślimakowy pionowy No właśnie, jak to jest z wybieraniem ziarna z pionowej żmijki? Dużo zostaje na dnie bo wiadomo że wszystkiego nie wyniesie do góry? Może warto zrobić na dole jakieś okienko którym po sezonie mozna spuszczać co zostało by nie zroslo.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
przenośnik ślimakowy pionowy Dzisiaj, 15:42
  •  

#82 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7796 postów

Napisany 28 luty 2014 - 21:52

przenośnik ślimakowy pionowy No trochę zostaję, wszystko jest dobrze jak nie zamoknie Może lewe obroty by zrobić i wybierać w koszu

#83 Share AkerAkerm

AkerAkerm

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 17 czerwiec 2014 - 21:45

przenośnik ślimakowy pionowy Właśnie przymierzam się do zakupu podajnika, ok. 10 m wysokości średnica myślę 150. Z obejrzanych ofert na portalu aukcyjnym najbardziej pasuje mi sobmetal, dozamech i aluhaus no i jeszcze kul met, ten ostatni jako jedyny daje lozysko na szczycie zamiast tuleje czy inaczej mówiąc buksa. Ceny zbliżone, silniki te same, kwestia jakości i poprawności danych co do wydajności tych podatników. Proszę o podpowiedź posiadaczy np. Wiem od znajomego ze m - rol odpada, jest z niego nie zadowolony wiec obrazu odrzucił em. Rolmet za drogi 1500 do 2000 zł różnicy, trochę przesada.

#84 Share Pantera

Pantera

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów

Napisany 18 czerwiec 2014 - 17:36

przenośnik ślimakowy pionowy kolego mam z M-rola 8m i jest dobrze a co się dzieje u kolegi że niezadowolony

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#85 Share misza89

misza89

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów

Napisany 25 sierpień 2014 - 10:20

przenośnik ślimakowy pionowy Witam!

Ja planuje zrobić zsyp do Zbiorników stojących w rzędzie i zasypywać je żmijką pionową , zbiorniki te to BIN 70 t jaką żmijkę o wysokości 12-14 m byście polecili?
Czy ktoś już coś takiego robil i mógłby się podzielić wskazówkami?

#86 Share Bartek72511

Bartek72511

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1571 postów

Napisany 13 grudzień 2014 - 15:40

Witam panowie. Mam takie pytanie, stosuje ktoś z was przenośnik ślimakowy do mokrej kukurydzy? chodzi mi o załadunek z placu na ciężarówkę. Średnica to 240 albo 280, takze myślę że chyba nie będzie problemu bo przecież żmijki w kombajnach są podobnej średnicy? U siebie mam na suszarni żmijke 100, ale tylko 2 metrową i przenosi mokrą kukurydzę i nigdy nie było problemu że staneła czy coś.  Myślałem o kubełku ale był by problem z jego ustawieniem i ogólnie kolidował by mi na placu.

#87 Share petro11

petro11

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 597 postów

Napisany 14 grudzień 2014 - 17:09

Ja będe sprzedawał z Dozamechu silnik ma mocniejszy 7,5KW to jakby ktoś chciał kupić to piszcie. Mam ją od nowego i zasypywałem 4silosy 130Ton ale od 3lat mam podajniki i jest mi nie potrzebna. Oczywiście sprawna. Można ją skręcić na 12 metrów. Dodatkowo mam ostatnią przedłużkę dwudrożną na 2silosy. Wydajność na 10metrach jak sypałem to około 15ton pszenicy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#88 Share krzyzak345

krzyzak345

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 29 lipiec 2016 - 08:11

Ja mam przenośniki kupione od Transmag i się sprawdzają bardzo dobrze, mają dość bogatą ofertę, także można sprawdzić ich stronę

Dodaj odpowiedź