Skocz do zawartości

Zdjęcie

Miasto vs Wieś

156 odpowiedzi na ten temat

#41 Share zetor6441

zetor6441

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 319 postów

Napisany 12 kwiecień 2007 - 22:13

Miasto vs Wieś Witam!!!
Nie będę oryginalny i zgodzę się z innymi agrofowiczami, ja też mieszkam na wsi i za nic nie zamierzam zmieniać miejsca zamieszkania!!! :P :D :) Ja jak muszę jechać do miasta to już naprawdę z konieczności. :rolleyes: :( :( Nie lubię miasta głośno, jak byłem u swojej cioci w mieście to nie mogłem spać bo tam jest tak głośno!!! :angry: :angry: Nie będę już wspominał o tym, że po 10 to nie można spokojnie z domu wyjść :angry: :angry: Nie to co u nas na wsi ... cisza, spokój, świeże powietrze, wszyscy się znają... po prostu jest super!!! Może mieszkańcy miast to już przyzwyczajeni są do takiego życia w hałasie i tłoku, ale sobie tego nie wyobrażam i im współczuje. Wieś górą!!!

pozdrawiam zetor6441!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Miasto vs Wieś Dzisiaj, 18:08
  •  

#42 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów
  • Zainteresowania:==Rolnictwo==

Napisany 12 kwiecień 2007 - 22:38

Miasto vs Wieś Teraz pomyślcie...my tu gadamy o miastach, jak sie domyślam polskich, a teraz zobaczcie co się dzieje np:dajmy na to w Nowym Jorku....paranoja! :wacko: Po prostu betonowa dżungla...i weś chłopie mieszkaj w takim czymś... http://radoslaw.home.pl/NY_14.jpg, dajcie spokój co dzień napady,rozboje, idziesz chodnikiem i się modlisz żeby nie dostać kulki w łeb od jakiegoś gangstera, któremu sie nudzi... http://radoslaw.home.pl/NY_36.jpg
Fakt wieżowce robią wrażenie ale co z tego... tłok jak cholera kiedyś czytałem że z Nowego Jorku przy dobrej pogodzie,szczęściu i w miare płynnym ruchu to wyjeżdza sie ponad 9 godzin.Z centrum oczywiście...Ja to kiedyś chciałem tam pojechać, tak sobie pooglądać tą "dżunglę"ale coś tracę chęci...heh :P
Nie ma to jak tzw "zadupie" hehe, pustkowie siedzisz ,cisza spokój,nikt ci nie przeszkadza, nie wrzeszczy ze zle zaparkowałeś auto itd... jednak wies to jest to... :P
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

#43 Share Krzywencjusz

Krzywencjusz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 13 kwiecień 2007 - 00:05

Miasto vs Wieś Chyba troszeczke generalizujecie. Cisza i spokoj na wsi? To chyba tylko u Kochanowskiego i Reja. Przecież jak sa zniwa to ludzie ganiaja traktorami jak szaleni, ktos pedzi na pole po zboze, tu mija go kombajn, za kombajnem traktor z turem i przyczepami jedzie po slome, a tu jeszcze poboczem zapierdziela dzieciak komarkiem z obiadkiem dla ojca co talerzuje sciernisko itd. No i gdzie tu spokoj? Podobnie na jesieni jak jest spietrzenie prac polowych, traktory praktycznie nie gasna. No moze w zime jest troche ciszej. Z tym swiezym powietrzem to tez roznie, jezeli samemu hodujesz troszeczke swinek a sasiad ma ze 40 krow to poprostu smierdzi jak sam skur... kiedy wiatr powieje. No i wydaje mi sie ze jeden rozklekotany ciapek zatrowa atmosfere na podobnym poziomie co ze 20 samochodow nowej generacji, wiec smog tez pewnie na podobnym poziomie co w miescie. Wiec czy te "czyste powietrze" na wsi nie jest pustym sloganem? No a nie daj Boze jak ktos jeszcze smieci, opony albo worki po nawozach i opakowania po hebicydach zacznie palic. Z tym ze bezpiecznie jest to tez bym polemizowal. 5 lat studiowalem w miescie 200 tys. ludzi, stancje mialem w nie za ciekawej dzielnicy, nie raz wracalem po nocy z imprezy albo od laski i ani razu nie dostalem po mordzie. Nikt tez mnie nie okradl. A u mnie na wsi, rzekomo spokojnej bo wszyscy sie znaja? Dostalem wpier... na dysce, raptem 4 km ode mnie, a czego to juz nam z podworka nie kradli? Paliwo ginelo, sprzet z warsztatu, nawet na worek koncentratu znalazl sie amator. No a na do doatek widzialem jakies badania, ktore stwiedzaly ze rolnictwo to zawod podwyzszonego ryzyka (rolnik nawet gornika wyprzedzil). Malo to bylo wypadkow ze kogos walek przekaznika mocy wkrecil, ze sieczkarnia palec uciela, ze bort od przyczepy zmiazdzyl, ze ktos spadl z przyczepy z baldami. Albo kogos najechal podpity traktorzysta traktorem z niesprawnymi hamulcami. W miescie takich "atrakcji" nie uswiadczysz, najwyzej samochod cie potraci. Wiec na wsi tez wcale nie jest tak rozowo...
Kto nie ryzykuje ten nie pija szampana!!!

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#44 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5198 postów

Napisany 13 kwiecień 2007 - 13:06

Miasto vs Wieś Jak z innymi żyjesz dobrze, to inni żyjądobrze z Tobą. Nie sądzę, żeby dla zabawy cie na,ebali. A co do niebezpieczności, to na wsiach wiadomo jak jest, ale w mieście tak samo. Możesz wpaść pod samochód, spaść ze schodów z bloku, winda może się urwać. Ile to u mnie na osiedlu było samobójstw, że ludzie skakali z okien, balkonów. Co do wychodzenia wieczorami. Ja jeszcze nie miałem z tym problemu. :wacko: Na wsi trzeba trzymać za kluczem takie pierdołki, bo nie widziałem jeszcze żeby komuś gwizdneli ciąnik lub coś innego z podwórka. A po drugie wystarczą groźne psy. Tylko nie takie żeby nas pogryzły :P Ale za to w miastach jest dużo kieszonkowców. Więc za jednym zamachem mogą Ci zabrać komórke, portfel z pieniędzmy i dokumentami, mp3, klucze do domu.

KS Falubaz

#45 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów

Napisany 13 kwiecień 2007 - 14:59

Miasto vs Wieś dokładnie, u wuja na wsi to drzwi od domu jak jest ciepło to otwarte są na oścież i nikt nic nie ukradł..co do hałasu, to moze i owszem ale ja doświadczyłem czegoś innego bo pola od domu mojego wujka są tak w miare daleko ,że ciągników i kombajnów tam pracujacych nie słychać wogóle, tylko widać, pozatym nikt w nocy nie jeździ jak to ma miejsce w mieście, no i jak mówi Matey w mieście masz bardzo dużo kieszonkowców, w autobusach na dworcach itd...co do bezpieczeństwa to ty chyba Krzywencjusz albo z nimi zadarłeś albo po prostu masz takiego pecha i mieszkasz w niebezpiecznej wsi (skoro tyle razy cie okradli),wszystko się moze zdarzyć, nie mówię ze nie.A co do zanieczyszczania atmosfery to nie porównuj wsi do miasta bo przecież w mieście na okrągło tam coś jeździ a we wsi to tylko w dzień, rzadko sie zdarza że w nocy ktoś się tłucze ciągnikiem,no i w mieście przecież masz wiecej aut niz na takiej wsi, ile moze być ciągników w przeciętnej wsi, też nie każdy ma ciągnik a w wiekszym mieście to bez auta ani rusz wiec każdy prawie ma samochód,dlatego uważam że zanieczyszczenie na wsi jest o wiele mniejsze... ;)Pozatym zalezy też o jaką wieś chodzi, jeżeli jest wieś położona tuż przy drodze to to prawie jak miasto,tyle że mniej mieszkańców ale jeżeli wieś jest położona daleko od ruchliwych dróg czy autostrad to pełen lux,tak jak pisałem wujas ma do drogi głównej jakieś 5 km a dom to ma w takim miejscu ..że prawie nic nie jeździ(nie licząc jego) od czasu do czasu sąsiad ciagnikiem przejedzie.Mała ta wioska ale mi to własnie pasuje życie na takim odludziu...
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

#46 Share siostrzeniecjara

siostrzeniecjara

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 13 kwiecień 2007 - 15:18

Miasto vs Wieś

No Łukasz-to w tym roku mam dla Ciebie takie większe widełki na dzieńdobry-zaryzykujesz przyjazd ?:)Może radiówka zamiast Blueconnectu-w tym roku i uwaga-niespodziewanka-wyskoczysz z butów-z pewnością !

Jasne ze przyjade :wacko: co w tym roku mnie zaskoczy nokia e90 a moze mercedes ? :P jak radiowka to spoko :P przychyle sie bardziej do zdania ze wes jest cool :P :P

#47 Share Kasztanka

Kasztanka

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 237 postów
  • Zainteresowania:szerokie

Napisany 13 kwiecień 2007 - 16:57

Miasto vs Wieś Trudno powiedzieć, co jest lepsze - miasto, czy wieś. Jedni nie mogą żyć bez wielkomiejskiego zgiełku, a inni bez wielkowiejskiego zgiełku :wacko: - tak, tak, na wsi wcale nie jest tak cicho- wiadomo- ryk silników, brzęczące urządzenia, ktoś piłuje drzewo (z rana), ktoś kosi trawnik kosiarą (też z rana), psy ujadają , ptaszki ćwierkają (głośno i o świcie! :P ), itp., a i TIR-y często przejeżdżają przez wieś, obierając drogę "na skróty".

Na pewno jest inna organizacja czasu i rozkład zajęć. Na wsi zajęcie jest praktycznie od rana do nocy i w piątek i w świątek, a w mieście przychodząc z pracy czy ze szkoły do domu- trzeba ten czas sobie jakoś wypełnić, zorganizować (zwłaszcza młodzieży :P ).

Co do dostępu do lekarzy- to w mieście też nie jest tak łatwo. Nie zawsze da się być u specjalisty wtedy, kiedy jest to najbardziej dla zdrowia konieczne (korzystając oczywiście z tradycyjnego ubezpieczenia).

A kradzieże i niebezpieczeństwa? Przecież one są wszędzie- i na wsi i w mieście.

Pozostaje do rozstrzygnięcia kwestia anonimowości w mieście, a nie ma jej z kolei na wsi-ale to chyba kwestia tego, co kto lubi i gdzie się wychowywał od dziecka...

@Nikita_Bennet- wytłumacz mi proszę, co to znaczy znajdź ładną i niegłupią pannę, która wytrzyma rok na wsi. Dlaczego kobieta miałaby na wsi "wytrzymywać"? Czemu po prostu nie mogłaby tam żyć? Z góry dziękuję za wytłumaczenie. :P

#48 Share Krzys123

Krzys123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 368 postów

Napisany 13 kwiecień 2007 - 17:01

Miasto vs Wieś Ale żeście się rozpisali!!

#49 Share abuk14

abuk14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 828 postów

Napisany 13 kwiecień 2007 - 17:10

Miasto vs Wieś

powiem wam tak - bedziecie musieli zawiezc rodzicow do lekarza lub wlasne dziecko.
samochod nawali lub droga będzie zawalona sniegiem ze karetka nie przejedzie - co wtedy???

nie gadajcie ze wies jest super - ma swoje uroki ale trzeba byc naprawdę kasiastym zeby wytrzymac.
moi tato mi od 7-8 lat powtarza zeby zaczepil się w miescie a gospodarkę to tylko tak z doskoku na urlopie w żniwa i na wiosnę trochę.
poza tym coraz więcej na wsiach nowobogackich miastowych - sorki ale nie lubię takich za bardzo bo malo mają pojęcia o wsi i jej zyciu.

Wiesz ja akurat nigdy w życiu nie przeprowadziłbym się do miasta, bo cieżko byłoby mi tam wytrzymac.
Rodziców woziłem już nieraz do lekarza i nie stanowi mi to problemu
Droga jest u mnie często odśnieżana, a samochód może ci się też zepsuc w mieście.

#50 Share zetor6441

zetor6441

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 319 postów

Napisany 13 kwiecień 2007 - 18:33

Miasto vs Wieś

Chyba troszeczke generalizujecie. Cisza i spokoj na wsi? To chyba tylko u Kochanowskiego i Reja. Przecież jak sa zniwa to ludzie ganiaja traktorami jak szaleni, ktos pedzi na pole po zboze, tu mija go kombajn, za kombajnem traktor z turem i przyczepami jedzie po slome, a tu jeszcze poboczem zapierdziela dzieciak komarkiem z obiadkiem dla ojca co talerzuje sciernisko itd. No i gdzie tu spokoj? Podobnie na jesieni jak jest spietrzenie prac polowych, traktory praktycznie nie gasna. No moze w zime jest troche ciszej. Z tym swiezym powietrzem to tez roznie, jezeli samemu hodujesz troszeczke swinek a sasiad ma ze 40 krow to poprostu smierdzi jak sam skur... kiedy wiatr powieje. No i wydaje mi sie ze jeden rozklekotany ciapek zatrowa atmosfere na podobnym poziomie co ze 20 samochodow nowej generacji, wiec smog tez pewnie na podobnym poziomie co w miescie. Wiec czy te "czyste powietrze" na wsi nie jest pustym sloganem? No a nie daj Boze jak ktos jeszcze smieci, opony albo worki po nawozach i opakowania po hebicydach zacznie palic. Z tym ze bezpiecznie jest to tez bym polemizowal. 5 lat studiowalem w miescie 200 tys. ludzi, stancje mialem w nie za ciekawej dzielnicy, nie raz wracalem po nocy z imprezy albo od laski i ani razu nie dostalem po mordzie. Nikt tez mnie nie okradl. A u mnie na wsi, rzekomo spokojnej bo wszyscy sie znaja? Dostalem wpier... na dysce, raptem 4 km ode mnie, a czego to juz nam z podworka nie kradli? Paliwo ginelo, sprzet z warsztatu, nawet na worek koncentratu znalazl sie amator. No a na do doatek widzialem jakies badania, ktore stwiedzaly ze rolnictwo to zawod podwyzszonego ryzyka (rolnik nawet gornika wyprzedzil). Malo to bylo wypadkow ze kogos walek przekaznika mocy wkrecil, ze sieczkarnia palec uciela, ze bort od przyczepy zmiazdzyl, ze ktos spadl z przyczepy z baldami. Albo kogos najechal podpity traktorzysta traktorem z niesprawnymi hamulcami. W miescie takich "atrakcji" nie uswiadczysz, najwyzej samochod cie potraci. Wiec na wsi tez wcale nie jest tak rozowo...

Witam!!!

Niestety się z tobą nie zgodzę. :wacko: :P Może masz racje, że na wsi się różne wypadki zdarzają, ale bez przesady. No poprostu trzeba uważać!!! :P :P :D No wiesz w mieście możesz też pod samochód wpaść czy coś. Według mnie jest więcej niebezpieczeństw niż na wsi. Może akurat ty masz pecha, niewiem. Ale z tym, że ciapek zatruwa powietrze podobnie jak 20 samochodów nowej generacji to przesadziłeś!!! Nad dużym miastem to aż od tego wszystkiego się smog robi. Na wsi powietrze jest napewno milion razy czystsze niż mieście. Co taki jeden ciapek zrobi, przy tysiącach przejeżdżających dziennie przez miasto samochodów!!! A co do hałasu no to w żniwa może czy na jesieni, ale co to jest? I tak wieczorem jest już cicho i można sobie spokojnie spać. A w mieście przez całą dobę hałas tych samochodów!!! :angry: :angry: Według mnie na wsi jest super!!! :P :D :D

pozdrawiam zetor6441!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 13 kwiecień 2007 - 19:51

Miasto vs Wieś a pomyślcie sobie co by powiedział typowy mieszkaniec miasta, na pewno powiedział by:
- ,,o na wsi to tak śmierdzi"
- ,,o na wsi to nie ma gdzie isc, z kim pogadać"
- ,,o na wsi to do sklepu daleko"
ale by najmniej ja bym sie z tymi słowami nie zgodzil:) hehe powtarzam, typowy mieszkaniec miasta,
(zeby ktos zle tego nie odebrał):wacko:
pozdrawiam Marcin

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#52 Share Pronar15

Pronar15

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 119 postów

Napisany 13 kwiecień 2007 - 19:59

Miasto vs Wieś Ja tak nigdy nie powiedziałem i nie powiem marcin947 nawet musze sie przyznać że jak byłem mały i jmeżdziłem do wujka to lubuiłem wąchać obornik heh możecir sie smiać ale top był mój sposób na przetrwanie w mieście

Pozdrawiam Pronar15!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#53 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5198 postów

Napisany 13 kwiecień 2007 - 20:01

Miasto vs Wieś

a pomyslcie sobie co by powiedzial typowy mieszkaniec miasta, na pewno powiedzila by:
- ,,o na wsi to tak smierdzi"
- ,,o na wsi to nie ma gdzie isc, z kim pogadac"
- ,,o na wsi to do sklepu daleko"
ale by najmniej ja bym sie z tymi slowami nie zgodzil:) hehe powtarzam, typowy mieszkanic miasta,
(zeby ktos zle tego nie odebral):wacko:
pozdrawiam marcin

Ja właściwie cały czas siedzę w mieście, bo się ucze. Na wsi jestem na wakacje i jakies przerwy. I nieporównywalnie lepiej jest na wsi. Dlaczego ?
-Masz swobodę ruchu, możesz gdzieś wyjść, pojechać nad jeziorko czy coś. W mieście nad jeziorem (na obrzeżach miasta) to nie ma gdzie ręcznika położyć.
-Ryk silników to nawet fajna sprawa, przynajmniej wiesz co się na wsi dzieje :P . A co do Tirów to najgorzej jest jak są objazdy. Uuu wtedy to rowerem na droge nie wyjedziesz.
-Masz swój własny dom, nie gniezdzisz się, ze starymi dokuczliwymi sąsiadami, którym byle co przeszkadza.
Ogólnie to wieś jest lepsza pod wielu względami. Przynajmniej dla mnie. Sąsiad też wiecznie drzewa ciąć nie będzie. U mnie najgorsze jest jak wietrzą kórniki z indykami. Tak z 2-3 dni smrodu, ale da sie żyć.

KS Falubaz

#54 Share pawelJD

pawelJD

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 411 postów

Napisany 13 kwiecień 2007 - 20:19

Miasto vs Wieś Wieś i nic więcej.
Ludzie w bloku jak króliki w klatkach. Ani grilia zrobić, bo nie ma jak chyba że pod marketem. Tak wogule to do Bydgoszczy mam 7 km, to dobrze, bo będę na ATR miał nie daleko. Uważam, że ludzie z miasta są bardziej obojętni na niepowodzenia innych. Np. ktoś pane złapie to co miastowczyk pomorze mi lewarkiem wajchować :P :P :P :P :wacko: :D !??????????

#55 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów

Napisany 13 kwiecień 2007 - 20:27

Miasto vs Wieś mi tam smród nie przeszkadza, wolę już wąchać obornik niż wdychać spaliny czy wąchać ludzkie odchody,bądź wdeptywać w psie kupy na trawnikach i chodnikach, na wsi jeszcze nigdy mi sie to nie zdarzyło, psy się załatwiają albo w zagrodzie i nie ma z tym problemu.... :P
heh ale temat sie rozwinął o kupach...hehe ale cóż lepszy rydz niż nic jak to się powiada... :P :wacko: :P

#56 Share zetor6441

zetor6441

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 319 postów

Napisany 13 kwiecień 2007 - 20:33

Miasto vs Wieś

mi tam smród nie przeszkadza, wolę już wąchać obornik niż wdychać spaliny czy wąchać ludzkie odchody,bądź wdeptywać w psie kupy na trawnikach i chodnikach, na wsi jeszcze nigdy mi sie to nie zdarzyło, psy się załatwiają albo w zagrodzie i nie ma z tym problemu.... :P
heh ale temat sie rozwinął o kupach...hehe ale cóż lepszy rydz niź nic jak to się powiada... :P :wacko: :D

Witam!!!

Przynajmniej od "wąchania" obornika nie dostane jakiejś choroby...hehe :P :P nie jak od tych spalin!!! Na wsi to jak nie w zagrodzie to gdzieś na polu narobi i nikomu to nie przeszkadza... hehe

pozdrawiam zetor6441!!!

#57 Share Kizo

Kizo

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 629 postów

Napisany 13 kwiecień 2007 - 22:46

Miasto vs Wieś Tak jak niektórzy wspomnieli wieś wsi nie równa tak samo ma się sprawa z miastem. Co innego wieś oddalona od dróg głównych co innego właśnie taka gdzie domy są wzdłuż takiej drogi. Sklep to tak jak u mnie nie problem codziennie 3 obwoźne do tego dosyć gęsta zabudowa „wsi i miasteczek”, więc w promieniu 10 km jest sporo sklepów, szpital, przychodnie, szkoły, poczty, banki itp. Co do infrastruktury to również nie jest źle, są nawet wioski co mają gaz ziemny owszem to jest tylko tam możliwe gdzie blisko jest gazociąg. Hałas i spaliny owszem są ale o czym my tu mówimy na jakiej powierzchni 20 ciągników ze wsi rozjedzie się po 200 ha więc to jest kropla w morzu.
Co do miasta to spędziłem tam 6 lat jak się uczyłem i rok jak pracowałem. Fakt miasto nie jest złe ma swoje uroki, ale niestety trzeba lubić małe przestrzenie a zwłaszcza mówię o mieszkaniu w bloku. Inna sprawa praca w mieście a na wsi. W mieście masz bardziej limitowany czas pracy, ale za to niestety ta praca jest mniej pewna i zawsze coś od ciebie wymagają. Na wsi znowu jak masz jakąś hodowlę to niema mowy o wolnych niedzielach i świętach, jest dłuższy dzień pracy nie tylko podczas żniw, ale za to jesteś sam sobie „panem i władcą”. A jak czegoś nie zrobisz dzisiaj będziesz musiał zrobić jutro, ale za to bez tłumaczenia się szefowi i obawy, że cię zwolni. Ja jestem za wsią ze względu na spokojniejszy tryb życia i „przyjaźniejsze otoczenie”.

#58 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 14 kwiecień 2007 - 05:48

Miasto vs Wieś

Ja właściwie cały czas siedzę w mieście, bo się ucze. Na wsi jestem na wakacje i jakies przerwy. I nieporównywalnie lepiej jest na wsi. Dlaczego ?
-Masz swobodę ruchu, możesz gdzieś wyjść, pojechać nad jeziorko czy coś. W mieście nad jeziorem (na obrzeżach miasta) to nie ma gdzie ręcznika położyć.
-Ryk silników to nawet fajna sprawa, przynajmniej wiesz co się na wsi dzieje :wacko: . A co do Tirów to najgorzej jest jak są objazdy. Uuu wtedy to rowerem na droge nie wyjedziesz.
-Masz swój własny dom, nie gniezdzisz się, ze starymi dokuczliwymi sąsiadami, którym byle co przeszkadza.
Ogólnie to wieś jest lepsza pod wielu względami. Przynajmniej dla mnie. Sąsiad też wiecznie drzewa ciąć nie będzie. U mnie najgorsze jest jak wietrzą kórniki z indykami. Tak z 2-3 dni smrodu, ale da sie żyć.

i wlasnie napisalem (zeby mnie ktos zle nie zrozumial hehe)
*pronar15 ja tez nigdy tak nie powiedzialem i nie powiem :P
i jak zetor napisal napisal ,,wolę już wąchać obornik niż wdychać spaliny czy wąchać ludzkie odchody" popieram stoprocentowa racja:)

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#59 Share Pronar15

Pronar15

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 119 postów

Napisany 14 kwiecień 2007 - 09:43

Miasto vs Wieś heh ja też

Pozdrawiam Pronar15!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share Vektorrr

Vektorrr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 14 kwiecień 2007 - 10:18

Miasto vs Wieś a ja mieszkam we Wrocławiu i nie zamierzam się stąd wyprowadzać :wacko: Wiem jak sie żyje na wsi bo mieszkałem tam do 18 roku życia.. moooooże po 50tce tam wrócę ale póki co nie mam zamiaru opuszczania Wrocka.. no chyba że przeprowadzka do jakiegoś większego miasta (nie polskiego). Nie wyobrażam sobie w tym momencie przeprowadzki na wieś... nuda, monotonia, kołowrotek :P .....życie jest tylko jedno więc warto z niego korzystać.
Pozdrawiam