Skocz do zawartości

Zdjęcie

Miasto vs Wieś

156 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów
  • Zainteresowania:==Rolnictwo==

Napisany 12 kwiecień 2007 - 18:01

Miasto vs Wieś Narazie widzę,że większość jest za wsią...tak trzymać. :rolleyes: heh
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Miasto vs Wieś Dzisiaj, 23:44
  •  

#22 Share samo

samo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 423 postów
  • Zainteresowania:konie i jeżdziectwo

Napisany 12 kwiecień 2007 - 18:07

Miasto vs Wieś nie dziwie sie w końcu większość z nas na wsi sie urodziła i tam mieszka

#23 Share piotrkram

piotrkram

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 165 postów

Napisany 12 kwiecień 2007 - 18:17

Miasto vs Wieś Ja też nie wyobrażam sobie życia w mieście to musi być po prostu nudne. U nas na wsi niemożna na nic narzekać mamy 3 sklepy, jeden nawet otwierają już o 5 rano a latem zamykaj ok 22 wiec niczego nie brakuje a lekarza też mamy. A i w razie potrzeby każdy pomoże. :rolleyes:

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share wojtas

wojtas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1194 postów

Napisany 12 kwiecień 2007 - 18:40

Miasto vs Wieś też uczyłem się w mieście byłem za granicą , ale czesami to w tych miastach to za przeproszeniem większa wiocha i więcej buraków niż na wsi.w tych czasach to nawet wieś zrobiła się bardziej kulturalna niż miasto , nie mówiąc już o wychowaniu dzieci (młodzieży)jeszcze na wsi przekazuje się jakieś wartości, normy zachowań i tradycje , a w mieście to szkoda gadać

#25 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów

Napisany 12 kwiecień 2007 - 19:14

Miasto vs Wieś dokładnie,byście zobaczyli moją szkołe to szkoda gadać, tam co drugi chłopak jara fajki, i pije alkohol (dość często), po prostu na wsi jest inaczej taki chłopak jak wraca ze szkoły to goni do roboty i nie w głowie mu fajki,piwo czy narkotyki, a w mieście to chodzą, po nocach napici i robią rozróby..dlaczego??(nuda) bo młodzież nie ma pracy!. jak to mówił nasz kochany niedoszły "prezydent" Kszysztof Kononowicz..hehe wszyscy się śmieją a coś w tym jednak jest... :rolleyes:
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

#26 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 12 kwiecień 2007 - 19:24

Miasto vs Wieś jesli chodzi o ludzi kulturalnych z mojego pokolenia zyjacych na wsi - to brak, poza tym kazdy jara pety i pije etykiety, ale moi koledzy i kolezanki mieszkajacy w miescie w niczym tym z wioski nie ustepuja :rolleyes:, takze cale to narzekanie przez starszych ludzi o wulgarnej, leniwej, rozpuszczonej, itd. mlodziezy to takie biadolenie ktore zawsze bylo, tylko jak oni byli mlodzi to tez tak postepowali, no ale po latach musza opowiadac takie tanie kawalki bo takie zadanie staruchow na tym swiecie :P
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#27 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5198 postów

Napisany 12 kwiecień 2007 - 19:25

Miasto vs Wieś Znaczy u mnie też palą i piją czesto. Ale jest paru co ma zajęcia polekcyjne i coś robią, a nie siedzą w domu a potem robią jakieś rozboje żeby było fajnie.. Nie wiem co w tym złego jak piętnastolatek wypije sobie raz na 2 miesiące jedno piwo. Jak dla mnie to nie jest nic strasznego, biorąc pod uwagę dzisiejsze czasy.

KS Falubaz

#28 Share Vektor

Vektor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 290 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, informatyka, mechanika.

Napisany 12 kwiecień 2007 - 19:31

Miasto vs Wieś wieś górą
:rolleyes: :P
:)

#29 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów

Napisany 12 kwiecień 2007 - 19:38

Miasto vs Wieś

Nie wiem co w tym złego jak piętnastolatek wypije sobie raz na 2 miesiące jedno piwo. Jak dla mnie to nie jest nic strasznego, biorąc pod uwagę dzisiejsze czasy.

no tak ale mówisz tu o jednym piwie,tyle to i ja wypijam nawet moze wiecej ale nie codziennie tak jak inni, tylko raz na jakis czas, ci to notorycznie chleją jak leci..o paleniu już nie wspomnę.
ja nie pale, nie chce się truć.

#30 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5198 postów

Napisany 12 kwiecień 2007 - 19:42

Miasto vs Wieś Taa, racja, a potem 65 lat różne choróbska i Bóg wie co jeszcze. A jak raz okazyjnie wypijesz to nic się nie stanie. Nawet jak ktos po ciężkim dniu pracy wypije piwo, jutro też to przez 1 piwo nie można wpaść w alkoholizm.

KS Falubaz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share versus

versus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów

Napisany 12 kwiecień 2007 - 20:15

Miasto vs Wieś Znam życie na wsi(w końcu na wsi mieszkam)i znam życie w mieście, gdybym miał dłużej posiedzieć w mieście to bym skończył w psychiatryku, za żadne skarby nie zamieszkam nigdy w mieście, ot tak poprostu mam, nie wytłumaczę nikomu dlaczego tak mam

#32 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 12 kwiecień 2007 - 20:20

Miasto vs Wieś "znajdz ladną i nieglupią panne co wytrzyma na wsi rok" - jak się dobrze poszuka to naprawde można znaleść :P a pozatym miłość przetrwa wszystko :D

nie wyobrażam sobie zycia w mieście a juz wogóle w bloku...ZERO prywatności :rolleyes:

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#33 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 12 kwiecień 2007 - 20:32

Miasto vs Wieś wezcie pod uwage jedna rzecz:P, w miescie nigdzie nie da rady wyjechac ciagnikiem lub samochodem (no gdzie na ulice??), a na wsi to spoko wsiadam ze kierownice i jade:) nigdy nie mogl bym zamieszkac w miescie:)

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#34 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów

Napisany 12 kwiecień 2007 - 20:39

Miasto vs Wieś

przez 1 piwo nie można wpaść w alkoholizm.

heh co racja to racja,jedno piwko to jest nic...

#35 Share siostrzeniecjara

siostrzeniecjara

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 12 kwiecień 2007 - 20:51

Miasto vs Wieś Mieszkam w miescie i sa zalety jak i wady,wiadomo miasto-internet,sklepy itp ale tez zanieczyszczenia,pospiech... a na wsi- no slaby internet,sklep przyjezdza raz na 2 dni :rolleyes: malo ludzi,ale tez jest fajnie na wsi laka krowk,maszyny i te sprawy :P i ciezko mi zdecydowac co wygra w tym pojedynku.

#36 Share Krzywencjusz

Krzywencjusz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 12 kwiecień 2007 - 20:58

Miasto vs Wieś Zawsze mozna sprobowac pogodzic miasto z wsia. Tzn. pracowac na etat w miescie, a mieszkac na wsi i obrabiac gospodarstwo z "doskoku". Wtedy mozna korzystac z urokow miasta, a jednoczesnie wsi. No i jest o wiele wiecej okazji zeby poznac fajna panienke :rolleyes: Ja tak aktualnie robie, ale jest to mozliwe tylko dzieki pomocy rodzicow bo jednak na 50 ha troche pracy jest, same urlopy i praca po 16 by nie wystarczyly zeby zdazyc z uprawa na czas i jeszcze zwierzaki obskoczyc...
Kto nie ryzykuje ten nie pija szampana!!!

#37 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 12 kwiecień 2007 - 21:08

Miasto vs Wieś

Mieszkam w miescie i sa zalety jak i wady,wiadomo miasto-internet,sklepy itp ale tez zanieczyszczenia,pospiech... a na wsi- no slaby internet,sklep przyjezdza raz na 2 dni :rolleyes: malo ludzi,ale tez jest fajnie na wsi laka krowk,maszyny i te sprawy :P i ciezko mi zdecydowac co wygra w tym pojedynku.

No Łukasz-to w tym roku mam dla Ciebie takie większe widełki na dzieńdobry-zaryzykujesz przyjazd ?:)Może radiówka zamiast Blueconnectu-w tym roku i uwaga-niespodziewanka-wyskoczysz z butów-z pewnością !

#38 Share Pronar15

Pronar15

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 119 postów

Napisany 12 kwiecień 2007 - 21:19

Miasto vs Wieś Ja jestem z miasta ale wszystko bym oddał za to aby mieszkać na wsi i mieć dużo ziemi i dużo maszyn ale jak naraazie to tylko moje marzenia

Pozdrawiam Pronar15!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#39 Share samo

samo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 423 postów
  • Zainteresowania:konie i jeżdziectwo

Napisany 12 kwiecień 2007 - 21:28

Miasto vs Wieś

, w miescie nigdzie nie da rady wyjechac ciagnikiem lub samochodem (no gdzie na ulice??),

a po co byś po mieście jeżdził ciągnikiem i kóry mieszkaniec miasta posiada taki sprzęt

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów

Napisany 12 kwiecień 2007 - 21:46

Miasto vs Wieś orać asfalt każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej....heh
Ja, to bym wszystko oddał żeby na wsi mieszkać,niestety narazie muszę się tłuc w tym mieście, ale za jakiś czas już zmieniam miejsce zamieszkania,pokończy się szkołe to można szaleć..heh :rolleyes: