Skocz do zawartości

Zetory dawniej, a dziś

161 odpowiedzi na ten temat

#161 Share wlodiw

wlodiw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 715 postów

Napisany 04 wrzesień 2009 - 11:21

Zetory dawniej, a dziś Głupie gadania.... lepszy czy gorszy... inny po prostu. Miałem Zetorka z 97r. Sprzęt był super, teraz mam z 2009 nie widzę w nim nic gorszego, a wręcz widzę że firma idzie do przodu, może wk... mnie te wszechobecne plastiki typu błotniki i te szyby bez ramek aż je strach otwierać.... bo moim zdaniem traktor to ma być wytrzymały jak czołg wygodny komfortowy ale ma być nie do kościoła tylko do roboty... Tu niestety wszystkie marki idą w odlotowy design i przy tym trochę tracą zdrowy rozsadek.... Co do nowych zetorów to jednak muszę firmę pochwalić że jeżeli stosuje jakieś podzespoły innych marek to nie ma tam jakiś chińskich, tureckich czy indyjskich tylko niemieckie, czeskie, polskie czyli firm które nie produkują przypadkowo, a są firmami uznanymi w branży. Co do awaryjności... nie ma marek bez awaryjnych niestety, zdarza się to każdej marce (np.ostatnio w przejeżdanym PGR widziałem rozbebeszonego Fendta), a myślę że jakość sprzętu i trwałość zależy tylko od użytkowania (wady fabryczne to odsetek)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zetory dawniej, a dziś Dzisiaj, 05:16
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zetory dawniej, a dziś Dzisiaj, 05:16
  •  

#162 Share rino

rino

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 770 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Maszyny rolnicze

Napisany 06 wrzesień 2009 - 14:07

Zetory dawniej, a dziś Wlodiw z tym ze firmy teraz poszly na design to sie z tobą zgodzę. Ale ze wady fabryczne to odsetek to nie dokonca, wlasnie w dzisiejszych czasach wady, fabryczne to prawie standard.Moze ciezko wam to zauwazyc ale jednak w ostatnich latak kosztem wyscigu który ciagnik jest ładniejszy, to ciagniki sa coraz czesciej niedopracowane. Co z tego ze jakis ciagnik zdobedzie tytuł najpiekniejszego jak sie bedzie sypał.
Do mister tak 4,2 tony a ta twoja proxa to ile ma koni weż pod uwage ze 7745 ma 75km, a nowe ciagniki o tej mocy to waza ok 3,6- 3,8 tony.