Skocz do zawartości

Zetory dawniej, a dziś

161 odpowiedzi na ten temat

#41 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6745 postów
  • Zainteresowania:fotografia, muzyka, motoryzacja, lotnictwo :p

Napisany 21 czerwiec 2009 - 20:42

Zetory dawniej, a dziś Nie obraź się ale więc co ty możesz wiedzieć o nowych zetorach. Trzeba go mieć żeby komentować, bo widząc sąsiada pracującego na polu obok nie wydawałbym opinii o jego ciągniku widząc go a nie pracując nim. On sam najlepiej oceni swój sprzęt.

Mój kanał na YouTube http://www.youtube.c...ser/danielhaker

KUPIĘ SŁOMĘ. SIEDLCE, ŁOSICE, ŁUKÓW, MIĘDZYRZEC PODL.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zetory dawniej, a dziś Dzisiaj, 00:14
  •  

#42 Share rataj

rataj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 522 postów

Napisany 21 czerwiec 2009 - 21:06

Zetory dawniej, a dziś własnie... bez urazy ale skoro nie masz nowego zetora to na jakiej podstawie wystawiasz taka ocene?? rozumiem ze na temat 7211 mozesz sie wypowiedziec bo go uzytkujesz a na temat nowych?? pewnie cos slyszales albo czytales ze ktos slyszal czy cos takiego. ja mam 12441 i 7211 jak juz pisalem 7211 to wiadomo-klasyka. a jak bedzie z nowym to sie zobaczy, mysle ze nie bedzie tak zle. radzilbym nie sprzedawac skóry na niedzwiedziu. a Ty piszesz tak jakbys miał jakies porownanie wielkie. bez urazy ale chyba mało wiesz o nowych ciagnikach zetora skoro zadnego nie uzytkujesz. pozdrawiam
Claas Dominator 98sl classic, Zetor Forterra 12441, Zetor Proxima 85 plus, Zetor 7211, Ursus c330

AgroFoto -----> najlepsza stronka w sieci;]

#43 Share mister

mister

Prezes

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów
  • Zainteresowania:Logistyka

Napisany 21 czerwiec 2009 - 21:57

Zetory dawniej, a dziś Również panowie mam to samo zdanie... jak ktoś może pisać o awariach ciągnika którego nie ma, a co lepsze twierdzić że wie lepiej od użytkowników tego sprzętu.

#44 Share JohnDeere6030 JohnDeere6030

JohnDeere6030
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 czerwiec 2009 - 12:20

Zetory dawniej, a dziś Wy mnie wogule nie rozumiecie ;) przeczytałem to forum o Zetorach kilka razy, i jakoś ludzie użytkujący Zetory piszą że nowe Zetorki są awaryjne, nawet jest kilka takich tematów, w którym są opisane awarie ;)

#45 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 22 czerwiec 2009 - 12:22

Zetory dawniej, a dziś doskonale Cię rozmumiemy-JD jest OK a Zetor bee ;)

#46 Share rataj

rataj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 522 postów

Napisany 22 czerwiec 2009 - 14:36

Zetory dawniej, a dziś kazda maszyna ma prawo sie popsuc <nawet tak idealna jak John deere>. no ale skoro przeczytałeś to rzeczywiscie zmieniam zdanie. bo przeciez przeczytales jakies 20 tematow moze no to faktycznie jest duzo podczas gdy zetor sprzedaje tak na oko z 1000 ciagnikow rocznie w Polsce. no ale coz... skoro tak mowisz to pewnie nas nie klamiesz;PP a ja wypowiem sie czy to awaryjne ciagniki za jakies 10 lat.
Claas Dominator 98sl classic, Zetor Forterra 12441, Zetor Proxima 85 plus, Zetor 7211, Ursus c330

#47 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów
  • Zainteresowania:Fotografia, sprzedaż maszyn ich budowa oraz naprawa, drifting

Napisany 22 czerwiec 2009 - 14:39

Zetory dawniej, a dziś Czy to możliwe żeby forterra w agregacie 5m paliła 22l na mth :D ?
“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

#48 Share es8

es8

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 279 postów

Napisany 22 czerwiec 2009 - 14:46

Zetory dawniej, a dziś zależy jaki agregat, eh?

#49 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów
  • Zainteresowania:Fotografia, sprzedaż maszyn ich budowa oraz naprawa, drifting

Napisany 22 czerwiec 2009 - 14:49

Zetory dawniej, a dziś Uprawowy z uni składany hydraulicznie :D
“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

#50 Share es8

es8

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 279 postów

Napisany 22 czerwiec 2009 - 14:52

Zetory dawniej, a dziś myślę że taka maszyna jest lekko za duża, jeżeli było złe przełożenie, ciężkie ziemie etc. to nawet do 25 mógłbyś dobić. :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share JohnDeere6030 JohnDeere6030

JohnDeere6030
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 czerwiec 2009 - 22:59

Zetory dawniej, a dziś

doskonale Cię rozmumiemy-JD jest OK a Zetor bee :D

Wogule nigdzie tak nie napisałem, a ty kolego łapiesz mnie za słówka

kazda maszyna ma prawo sie popsuc <nawet tak idealna jak John deere>

\Przecież to jest naturalne że każdy ciągnik kiedyś napewno się popsuje :) Nawet John Deere, jak ty to powiedziałeś :)

#52 Share wlodiw

wlodiw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 715 postów

Napisany 22 czerwiec 2009 - 23:10

Zetory dawniej, a dziś Gadanie, choć zawsze możecie się pokłócić. Po mojemu zawsze jest tak że nowe modele praktycznie zawsze cierpią na choroby ,,wieku dziecięcego". Faktycznie stare Zetory wersji classic, były produkowane kilkadziesiąt lat i faktycznie praktycznie są to ciągniki niezawodne i długowieczne, ale z tego co widzę to Proxima czy Forterra są też dobrze wykonane jakościowo, może te pierwsze wersje musiały swoje się ,,dotrzeć". Firma zmieniała producentów różnych nowych podzespołów, do tego niekończące się szukanie oszczędności, musiało się to czasami na czymś odbić. A co innych marek to nie ma czym się podniecać, usterki i awarie nie są obce żadnej marce..........

#53 Share rataj

rataj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 522 postów

Napisany 23 czerwiec 2009 - 06:18

Zetory dawniej, a dziś popieram kolege @wlodiw.z nowymi modelami zetora nie jest tak zle jak mowi kolega @johndeere 6030. przynajmniej narazie. ogolna ocene wypracuja sobie za pare lat. ale mysle ze obronią dobre imię marki;) pozdrawiam

#54 Share JohnDeere6030 JohnDeere6030

JohnDeere6030
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 czerwiec 2009 - 08:34

Zetory dawniej, a dziś

ale mysle ze obronią dobre imię marki;) pozdrawiam

Też tak sądze :D choć nie wiem, czy będą tak niezawodne, jak Zetory wcześniej produkowane :)

#55 Share rafooo

rafooo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów

Napisany 27 czerwiec 2009 - 20:29

Zetory dawniej, a dziś mam Proxime z 2005r wczesniej miałem 5340 z95r i to jest inna bajka w proximie miałem tyle awari ze nie będe wymieniał bo by nikt mi nie uwieżył i pewnie miał bym samą krytyke ze sciemniam więc pozostawie dla siebie natomiast w tym starym poczciwym zetorze wimieniałem tylo olej i nic nie było robione . obecne zetory są przereklamowane,,,,,,,

#56 Share mister

mister

Prezes

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów
  • Zainteresowania:Logistyka

Napisany 27 czerwiec 2009 - 21:46

Zetory dawniej, a dziś A niby czemu miał byś mieć krytykę? Napisz jakie miałeś awarie, przecież jesteś użytkownikiem sprzętu więc możesz pisać chętnie się dowiemy ;D i nie piszesz że u sąsiada to czy tamto :D

#57 Share zdruj77

zdruj77

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 393 postów

Napisany 27 czerwiec 2009 - 22:07

Zetory dawniej, a dziś każdy ciągnik możne się popsuć nieważne czy case czy zetor ale ci co myślą o produkcji i nowościach starają się aby iść z duchem czasu przecież nie będą cały czas robić blaszanych masek i błotników jak dla mnie nowe zetory są godne pożądania prostota a jednocześnie nowoczesność

#58 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6745 postów
  • Zainteresowania:fotografia, muzyka, motoryzacja, lotnictwo :p

Napisany 27 czerwiec 2009 - 22:20

Zetory dawniej, a dziś Mam 11441 i nie chciałbym go zamienić na starego zetora o tej mocy ale maski i błotniki to szkoda, że nie są w metalu. Zardzewieje to zardzewieje, ale nie trzeba tak uważać, żeby nie połamać plastiku.

Mój kanał na YouTube http://www.youtube.c...ser/danielhaker

KUPIĘ SŁOMĘ. SIEDLCE, ŁOSICE, ŁUKÓW, MIĘDZYRZEC PODL.

#59 Share rataj

rataj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 522 postów

Napisany 28 czerwiec 2009 - 07:36

Zetory dawniej, a dziś no ten plastik ma plusy i minusy;) jak wszystko;p

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share JohnDeere6030 JohnDeere6030

JohnDeere6030
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 28 czerwiec 2009 - 23:32

Zetory dawniej, a dziś

mam Proxime z 2005r wczesniej miałem 5340 z95r i to jest inna bajka w proximie miałem tyle awari ze nie będe wymieniał bo by nikt mi nie uwieżył i pewnie miał bym samą krytyke ze sciemniam więc pozostawie dla siebie natomiast w tym starym poczciwym zetorze wimieniałem tylo olej i nic nie było robione . obecne zetory są przereklamowane,,,,,,,

Napisz kilka awarii jakie miałeś w tej proximie, dla tych którzy tak ślepo bronią te nowe Zetorki :D

i nie piszesz że u sąsiada to czy tamto :)

Ej koleś, tak dla twojej wiadomości, u mnie nikt w jeszcze nie kupił nowego Zetora, a na moją wieś to ja jestem największym gospodarzzem, wieć przestań mi tu pieprzyć o tym że mam swoje teorie oparte na problemach sąsiadów :)

A tutaj proszę artykulik jest o awariach Zetora Forterry 1141

http://www.fotosik.p...0ba73465a9.html
http://www.fotosik.p...bf4014bd4e.html
http://www.fotosik.p...f8e6af89e9.html
http://www.fotosik.p...ea9d86d1ad.html