Skocz do zawartości

Zetory dawniej, a dziś

161 odpowiedzi na ten temat

#21 Share mister

mister

Prezes

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów
  • Zainteresowania:Logistyka

Napisany 20 czerwiec 2009 - 14:40

Zetory dawniej, a dziś Ja tam różnicy nie widzę w spalaniu pomiędzy starym a nowym...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zetory dawniej, a dziś Dzisiaj, 09:26
  •  

#22 Share JohnDeere6030 JohnDeere6030

JohnDeere6030
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 czerwiec 2009 - 15:42

Zetory dawniej, a dziś

158mth

W 2007 roku Zetor sprzedał 3000 maszyn i był liderem wśród ciągników najczęściej kupowanych. Rok 2008 także był udany, ciekawe jak skończy się ten rok... W takim razie dlaczego Polacy tak chętnie go biorą?

Na 158 mth, to ten ciągnik jeszcze dużo nie przepracował. Także wiesz, nie życze Ci źle, niech się maszyna sprawuje ;)
A jeżeli chodzi o 2007 rok, to fakt koncern Zetora był liderem, jeżeli chodzi o sprzedaż tego ciągnika. Ale zauważ że teraz tak nie jest. A czemu, odpowiedź jest prosta ;)

#23 Share mister

mister

Prezes

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów

Napisany 20 czerwiec 2009 - 19:15

Zetory dawniej, a dziś Skoro teraz zetor nie sprzedaje najwięcej traktorów to jaki koncern sprzedaje najwięcej??, bo ja czytałem że Zetor w dalszym ciągu jest w czołówce sprzedawanych ciągników w POLSCE!
Odpowiedź jest prosta? - Pewnie dlatego że są takie awaryjne? Najwięcej na ten temat mają ci do powiedzenia na ten temat mają ci co nic niewiedzą a tym ciągniku, nie stać na nowy ciągnik, albo po prostu żal ich ściska i zazdrość bo mają ciągnik z 199X r. Przecież to bez sensu albo ktoś przyjdzie przeczyta 20 minut wcześniej że u kogoś coś się zepsuło i pisze że już w nowych zetorach to się psuje, i to jest pewien że we wszystkich.
@JohnDeere6030 -- Skąd bierzesz dane na temat sprzedaży Zetora podaj linka ;)

#24 Share Kolejorz

Kolejorz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 394 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i wszystko z nim związane, MTB, marka Ursus, John Deere

Napisany 20 czerwiec 2009 - 19:20

Zetory dawniej, a dziś Kiedyś były dobre i teraz są dobre, jeszcze nie widziałem popsutego Zetora
John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

#25 Share Gago

Gago

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 624 postów

Napisany 20 czerwiec 2009 - 20:18

Zetory dawniej, a dziś 'Kolejorz' masz racje . Zetor jest bardzo mało awaryjny (wiem z doświadczenia miałem Zetory 7745, 6245, i mam 9540 i 10641 Forterre) i u nas jesu duzo Zetorow w moich stronach i jeszcze nikt nie miał powarznej awarii w tym ciągniku wszyscy je chwalo i tem starsze i te nowe.
Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

#26 Share JohnDeere6030 JohnDeere6030

JohnDeere6030
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 czerwiec 2009 - 21:11

Zetory dawniej, a dziś

Skoro teraz zetor nie sprzedaje najwięcej traktorów to jaki koncern sprzedaje najwięcej??, bo ja czytałem że Zetor w dalszym ciągu jest w czołówce sprzedawanych ciągników w POLSCE!
Odpowiedź jest prosta? - Pewnie dlatego że są takie awaryjne? Najwięcej na ten temat mają ci do powiedzenia na ten temat mają ci co nic niewiedzą a tym ciągniku, nie stać na nowy ciągnik, albo po prostu żal ich ściska i zazdrość bo mają ciągnik z 199X r. Przecież to bez sensu albo ktoś przyjdzie przeczyta 20 minut wcześniej że u kogoś coś się zepsuło i pisze że już w nowych zetorach to się psuje, i to jest pewien że we wszystkich.
@JohnDeere6030 -- Skąd bierzesz dane na temat sprzedaży Zetora podaj linka ;)

Kurde chłopie bronisz nowe Zetory bo sam masz nowego. Akurat mam dużo styczności z tym ciągnikiem.
A ty się weź zastanów trochę, gdzie ja napisałem że wszystkie nowe Zetory są awaryjne ? ? ? Po a tym ty nie rozumiesz jednej podstawowej rzeczy, ja porównuje nowe Zetory w stosunku do starych, i twierdze że starsze Zetory są lepiej dopracowane. A ty wyjeżdzasz tutaj, że Ci zazdroszcze tego ciągnika, zastanów się troche zanim coś napiszesz ;)

#27 Share mister

mister

Prezes

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów

Napisany 20 czerwiec 2009 - 21:24

Zetory dawniej, a dziś 1, Bronie zetora bo nie mogę jak ktoś takie głupoty wypisuje.
2, Pokaż mi miejsce w moim poście gdzie napisałem ,,kolega @JohnDeere6030 zazdrości sprzętu''
3,Daj tego linka o sprzedaży chce sprawdzić jakimi danymi sie posługujesz czy to tylko jest twój wymysł ot tak.
4, Pytasz się gdzie napisałeś że zetory są awaryjne -,,dochodzę do wniosku że Zetory należa do awaryjnych ciągników''-twój 1 post
5,<również twój cytat> Nie ma nic przyjemniejszego dla ucha jak równa praca pracującego silnika w polu. A silniki w nowych Zetorach moim zdaniem nie są zbytnio dopracowane.-- wystarczy dać większe obroty silnika i już masz tę równa prace silnika. Po za tym Euro3 więc o czym tu mowa ;)

#28 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 20 czerwiec 2009 - 21:30

Zetory dawniej, a dziś

Po a tym ty nie rozumiesz jednej podstawowej rzeczy, ja porównuje nowe Zetory w stosunku do starych, i twierdze że starsze Zetory są lepiej dopracowane. A ty wyjeżdzasz tutaj, że Ci zazdroszcze tego ciągnika, zastanów się troche zanim coś napiszesz

wiem do czego pijesz ale to samo mozna powiedziec o JD, ze strasze są lepsze od nowych, nie zaprzeczysz.

#29 Share Gago

Gago

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 624 postów

Napisany 20 czerwiec 2009 - 21:38

Zetory dawniej, a dziś Panowie nie ma się co oszukiwać kiedyś wszyskie maszyny były lepiej składane niż teraz te nowe taka jest prawda.
Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

#30 Share JohnDeere6030 JohnDeere6030

JohnDeere6030
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 czerwiec 2009 - 21:43

Zetory dawniej, a dziś

wiem do czego pijesz ale to samo mozna powiedziec o JD, ze strasze są lepsze od nowych, nie zaprzeczysz.

Co do JD to nie wiem jak sprawują te starsze (nie miałem styczności) a co do tych nowych, to silniki świetnie pracują, i o awariach nie słyszałem.

1, Bronie zetora bo nie mogę jak ktoś takie głupoty wypisuje.
2, Pokaż mi miejsce w moim poście gdzie napisałem ,,kolega @JohnDeere6030 zazdrości sprzętu''
3,Daj tego linka o sprzedaży chce sprawdzić jakimi danymi sie posługujesz czy to tylko jest twój wymysł ot tak.
4, Pytasz się gdzie napisałeś że zetory są awaryjne -,,dochodzę do wniosku że Zetory należa do awaryjnych ciągników''-twój 1 post
5,<również twój cytat> Nie ma nic przyjemniejszego dla ucha jak równa praca pracującego silnika w polu. A silniki w nowych Zetorach moim zdaniem nie są zbytnio dopracowane.-- wystarczy dać większe obroty silnika i już masz tę równa prace silnika. Po za tym Euro3 więc o czym tu mowa ;)

Chłopcze, czepiasz się poprostu wszystkiego, nie sądzisz. Chyba sam widzisz ile jest tematów w "8540 - 10540 / Proxima / Forterra" w których użytkownicy opisują jakie mają problemy z nowymi Zetorkami.
I tak dla jasności to ja nie jestem przeciwny Zetorowi, jak dla mnie jest to fantastyczna marka.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6745 postów
  • Zainteresowania:fotografia, muzyka, motoryzacja, lotnictwo :p

Napisany 20 czerwiec 2009 - 21:48

Zetory dawniej, a dziś

Na 158 mth, to ten ciągnik jeszcze dużo nie przepracował. Także wiesz, nie życze Ci źle, niech się maszyna sprawuje ;)
A jeżeli chodzi o 2007 rok, to fakt koncern Zetora był liderem, jeżeli chodzi o sprzedaż tego ciągnika. Ale zauważ że teraz tak nie jest. A czemu, odpowiedź jest prosta ;)

Zetor dalej jest liderem (jak co roku), czytałem w wrp. Sprzedał mniej jak w 2007 ale z winy kryzysu. Podobnie było z innymi markami. O tym, że stare jd są lepsze od nowych to gdzieś już słyszałem a co do pracy silnika to jest tak jak pisze @mister. Trzeba dać im większe obroty. Wtedy tylko słychać gwizd turbiny.

Mój kanał na YouTube http://www.youtube.c...ser/danielhaker

KUPIĘ SŁOMĘ. SIEDLCE, ŁOSICE, ŁUKÓW, MIĘDZYRZEC PODL.

#32 Share rataj

rataj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 522 postów

Napisany 21 czerwiec 2009 - 07:28

Zetory dawniej, a dziś nie ma to jak o glupote sie kłocic;] wiadomo ze stare inaczej byly składane i nowe inaczej składaja.. stare sa bardzo dobre i maja juz wyrobiona opinię a nowe musza na na to uznanie zapracowac;] proste;p wg mnie nowe zetory tez nie sa takie złe;) a to ze niektorzy krzywo na nie patrza bo cos od kogos komu sasiad powiedział cos tam usłyszeli... no cóż... maja do tego prawo. kazdy ma swoje preferencje. wiadomo zetor to nie jest szczyt techniki ale jest to nowy ciagnik zawsze o nieeeebo lepszy niz stary ursus jd czy jakis tam inny. jak juz pisalem srednia połka wg mnie i mysle ze jest to racjonalny poglad i wiekszosc sie z nim zgodzi. pozdrawiam;)
Claas Dominator 98sl classic, Zetor Forterra 12441, Zetor Proxima 85 plus, Zetor 7211, Ursus c330

AgroFoto -----> najlepsza stronka w sieci;]

#33 Share pawel6485

pawel6485

gospodar18

• V.I.P.
  • rank
  • 614 postów

Napisany 21 czerwiec 2009 - 08:06

Zetory dawniej, a dziś Ja w 100% zgadzam sie z Wypowiedzia kolegi @rataj . Uważam ,ze te starsze zetory sa lepiej dopracowane elementy bardziej dopasowane a w tych nowych juz tak niejest .

#34 Share JohnDeere6030 JohnDeere6030

JohnDeere6030
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 21 czerwiec 2009 - 12:18

Zetory dawniej, a dziś Więc widzę że poruszyłem fajny temat ;)

#35 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6745 postów

Napisany 21 czerwiec 2009 - 12:51

Zetory dawniej, a dziś Bo kiedyś patrzono na jakość i składano rękoma, tak jak wszystkie ciągniki w tamtych czasach a teraz wszystkie firmy produkują taśmowo.

#36 Share JohnDeere6030 JohnDeere6030

JohnDeere6030
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 21 czerwiec 2009 - 16:44

Zetory dawniej, a dziś

Bo kiedyś patrzono na jakość i składano rękoma, tak jak wszystkie ciągniki w tamtych czasach a teraz wszystkie firmy produkują taśmowo.

No ja to już poruszałem w swoich postach ;)

#37 Share es8

es8

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 279 postów

Napisany 21 czerwiec 2009 - 16:57

Zetory dawniej, a dziś a m. in. dlaczego tak?
zapotrzebowanie rynku na ilość ciągników + współczesna technika + ograniczenie zatrudnienia w celu obniżenia kosztów.

#38 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6745 postów

Napisany 21 czerwiec 2009 - 17:16

Zetory dawniej, a dziś

No ja to już poruszałem w swoich postach ;)

Możliwe

#39 Share rataj

rataj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 522 postów

Napisany 21 czerwiec 2009 - 17:16

Zetory dawniej, a dziś a kolego @johndeere6030 czym obrabia i jakie gospodarstwo??
Claas Dominator 98sl classic, Zetor Forterra 12441, Zetor Proxima 85 plus, Zetor 7211, Ursus c330

AgroFoto -----> najlepsza stronka w sieci;]

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share JohnDeere6030 JohnDeere6030

JohnDeere6030
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 21 czerwiec 2009 - 19:56

Zetory dawniej, a dziś

a kolego @johndeere6030 czym obrabia i jakie gospodarstwo??

25 ha gruntów ornych i obrabiam Zetorem 7211 i Ursusem c360, jak narazie ;) przy produkcjii trzody chlewnej ;)